• Informacje na temat:

  chmiel

Artykuły na temat: chmiel
 • Sara Chmiel i Gromme zostaną rodzicami!

  Sara Chmiel (27 l.) i Andrzej Gromala (39 l.), znany jako Gromee, oczekują pierwszego dziecka!

 • Aktorka Agnieszka Kotlarska nie żyje

  Agnieszka Kotlarska, bohaterka słynnego filmu Jacka Bromskiego "U Pana Boga za miedzą", nie żyje. Aktorka zmarła we wtorek, 10 marca, w Warszawie. Od kilku lat walczyła z rakiem. Miała 43 lata.

 • Sara Chmiel zastąpiła Anię Wyszkoni

  Poszukiwania nowej wokalistki trwały ponad miesiąc. Już wiadomo - Anię Wyszkoni w zespole Łzy zastąpiła Sara Chmiel .

 • Kolacja z Karoliną Szostak do wygrania na aukcji

  Kolacja z gwiazdami telewizji Polsat Sport w jednej z najlepszych polskich restauracji trafiła na aukcję organizowaną przez fundację Charytatywny Bal Dziennikarzy. W licytacji wieczoru w towarzystwie Karoliny Szostak i Mateusza Borka można brać udział do 6 lutego. Dochód z aukcji zostanie przeznaczony na pomoc dla potrzebujących dzieci.

 • TVP2 nakręci futurystyczny serial o Polsce

  Podczas tegorocznych targów telewizyjnych MIPTV w Cannes (4-7 kwietnia) dyrektor TVP2, Maciej Chmiel, poinformował, że Dwójka zamierza zrealizować futurystyczny serial komediowy, w którym nasz kraj jest światową potęgą.

 • Gwiazdy Charytatywnego Balu Dziennikarzy 2015

  7 lutego w Auli Głównej Politechniki Warszawskiej odbył się coroczny Charytatywny Bal Dziennikarzy. Jedna z najważniejszych imprez w polskim show biznesie zgromadziła zarówno przedstawicieli świata mediów, biznesu jak i polityki. Dochód z tegorocznego balu zasili konto Fundacji Anny Dymnej "Mimo wszystko".

 • Anna Popek zachwala "dobrą zmianę"! "My teraz rozkwitamy!"

  Wygląda na to, że Anna Popek (47 l.), ulubienica Jacka Kurskiego, jest zachwycona "dobrą zmianą", jaka zaszła w TVP. Dziennikarka nie mogła się wręcz nachwalić nowego szefa TVP2, Macieja Chmiela. Według niej redakcja "Pytania na śniadanie" rozkwita pod jego rządami.

 • "Pan Wołodyjowski": Azja na palu, biust Ireny Karel i ciężarówka

  Polacy szturmowali kasy kin, by ujrzeć wbijanego na pal Azję, biust Ireny Karel i ciężarówkę!

 • "Głęboka woda" wraca do TVP!

  ...- Chcę kontynuować "Głęboką wodę". Są już gotowe scenariusze do odcinków trzeciego sezonu, mamy obiecane wsparcie ze strony odpowiedniego ministerstwa - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Maciej Chmiel, dyrektor TVP2. -Są już gotowe scenariusze, mamy obiecane wsparcie ministerstwa - dodaje Chmiel. Plany nakręcenia kontynuacji serialu pojawiły się już w zeszłym roku. Obecnie TVP poszukuje...

 • Zatańcz ze Łzami

  "Zatańcz ze mną, proszę" to tytuł walentynkowej piosenki grupy Łzy. To zarazem debiut nowej wokalistki Sary Chmiel, która zastąpiła Anię Wyszkoni.

Wideo na temat: chmiel
 • Anna Popek komentuje "dobrą zmianę": Pracujemy w nowy sposób!

  Anna Popek (47 l.), prowadząca "Pytanie na śniadanie", stwierdziła w rozmowie z Robertem Patoletą, że "dobra zmiana" w jej przypadku polega na wsparciu ze strony nowego dyrektora TVP2, Macieja Chmiela. "Możemy pozwolić sobie na więcej swobody i uśmiechu" - powiedziała prezenterka. (WideoPortal/x-news)

 • Nowa wokalistka Łez. Ładniejsza od Wyszkoni?

  Adam Konkol i zespół Łzy promuje właśnie nową płytę nagraną z nową wokalistką Sarą Chmiel. Dziewczyna jest absolwentką Szkoły Muzycznej I stopnia im. Krzysztofa Pendereckiego w Dębicy w klasie fortepianu, byłą wokalistka tercetu Mocha, z którym wystąpiła na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w 2009 oraz w III edycji programu "Mam talent!". Chmiel zastąpiła Anię Wyszkoni, która postawiła

Dyskusje na temat: chmiel
 • Re: Jesienna rewolucja w TVN

  "Mondrzy" oglądają TVN. Skutki widać na ulicach. Zdziczenie, chamstwo i barbarzyństwo. Niedługo nie będziecie mieli nic do powiedzenia w imię demokracji. Nic innego wam nie pozostaje, bo dla uliczników i ulicznych łazęgów słuchaczy znajduje się właśnie tam. Szalejcie dalej, to w następnych wyborach zostaniecie wymieceni całkowicie z parlamentu, tak jak obecnie wasi sojusznicy z SLD.

 • Re: "M jak miłość": Tomek zapadnie w śpiączkę!

  Tomek nie ma życi. Tomek ma q tass a

 • Re: "Pierwsza miłość": Daga umrze!

  no fakt scena z Dagą głupota, a moze kochani fani taka ściema jak było ze śmiercią Igora????Zabili do i uciekł haha Daga zyje i pookaze sie po wakacjach bo dłuższy urlop jej pasował,chmiel zbiera w Niemczech bo jej malo płacą w Telewizji,Scenarzysci moze nas wysluchacie i juz po wakacjach usuniecie te wredna gębe IGORA ,padalca,,zmije,PlissssssssssssZ mostu do rzeki z kamieniem u szyi bo inaczej

 • Re: Lubię święta

  naszym życiu. nawet marian i maria chmiel też nie są rodzicami konrada bo to my wcielalismy się w nich także oni tylko sa osobami, którymi rozmawialimsy z konradem albo uczestniczylismy w jego życiu