• Informacje na temat:

  chodakowska aleksander

Artykuły na temat: chodakowska aleksander
 • "M jak miłość": Chodakowska znajdzie pocieszyciela!

  Samotna Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) zacznie rozglądać się za mężczyznami...

 • Barbara Kurdej-Szatan: "M jak miłość" i dwa filmy

  Długo mówiło się, że będzie grać w "M jak miłość" rolę Małgosi. Barbara Kurdej-Szatan wyjaśnia, skąd wzięła się ta plotka. Zdradza też, dlaczego nie lubi oglądać siebie w serialu i co daje jej największą radość.

 • ​"M jak miłość“: Serce Chodakowskiego w rozterce!

  Niebawem Marcin (Mikołaj Roznerski) odzyska wolność i pojedzie do przebywającej w niemieckim szpitalu Izy (Adriana Kalska), której wyzna, że nie chce jej stracić. Usłyszy to jego obecna dziewczyna Ania (Maria Pawłowska). Co to oznacza?

 • "M jak miłość": To nie jest zły facet

  Marcina z "M jak miłość" czekają emocje jak na kolejce górskiej. Najpierw zaskoczy go Kasia, która postanowi całkowicie zniknąć z jego życia. Następnie matka wyzna mu, że jest umierająca. Jak na obie sytuacje zareaguje porywczy Chodakowski? Czy kiedyś odnajdzie spokój ducha?

 • "M jak miłość": Chodakowski ma kochankę!

  Wkrótce Marcin (Mikołaj Roznerski) odkryje, że jego ojciec Grzegorz (Wojciech Majchrzak) zdradza swoją żonę Aleksandrę (Małgorzata Pieczyńska). Jego kochanką okaże się opiekunka Szymusia (Staś Szczypiński)!

 • Pożegnanie Adama Hanuszkiewicza

  Msza święta w intencji Adama Hanuszkiewicza - jednego z najwybitniejszych współczesnych reżyserów teatralnych - zakończyła się w Domu Przedpogrzebowym na Cmentarzu Wojskowym na warszawskich Powązkach.

 • "M jak miłość": Aleksandra chce rozwodu!

  Grzegorz zdecydował się niedawno na romans i zranił tym całą rodzinę. Jaką cenę zapłaci za swoją "przygodę"? Zapraszamy na 1198. odcinek "M jak miłość", a w nim...

 • "M jak miłość"... od pierwszego wejrzenia

  Co za wydarzenia w serialu "M jak miłość"! Wkrótce Marcina (Mikołaj Roznerski) dosięgnie strzała Amora. Zupełnie niespodziewanie zakocha się od pierwszego wejrzenia w Eryce (Marta Juras), czyli siostrze Janki (Joanna Osyda).

 • ..., jak tego dokonała... "5 posiłków dziennie produkty bez mąki zero słodyczy malutko soli , zero słodkich napoji , bieganie i ewa chodakowska " - wyznała. Gratulujemy silnej woli i wytrwałości! Weź...

 • "M jak miłość": Nowe twarze u Mostowiaków

  Do stałej obsady "M jak miłość" dołączyło czworo aktorów: Monika Krzywkowska, Małgorzata Pieczyńska, Agnieszka Żulewska i Włodzimierz Matuszak. Sprawdź, kogo zagrają!

Zdjęcia na temat: chodakowska aleksander
Wideo na temat: chodakowska aleksander
 • "M jak miłość": Przyłapany na romansie

  W kolejnych odcinkach „M jak miłość” Grzegorza dopada choroba wieku średniego. Na jaw wychodzi jego romans z opiekunką Szymka, co kładzie się cieniem na jego relacje z rodziną. Bracia Chodakowscy robią co mogą, aby pomóc zdruzgotanej matce i zrywają kontakty z ojcem. Czy Aleksandra będzie zdolna wybaczyć mężowi zdradę?

 • Faust

  Swobodnie zainspirowany opowieścią Goethego Aleksander Sokurow radykalnie reinterpretuje dobrze znany mit. Faust jest u niego myślicielem, buntownikiem i pionierem, ale też anonimowym człowiekiem z krwi i kości, napędzanym przez wewnętrzne impulsy chciwości i żądzy. To ostatnia część tetralogii Sokurowa o ludziach władzy. Bohaterami poprzednich części byli: Hitler, Lenin i japoński cesarz Hirohito. Faust jest filmem, który na zawsze odmieni twoje życie... Faust Sokurowa nie jest adaptacją...

 • "M jak miłość": Odcinek 1385.

  Michał zaprasza Asię na promocję swojej nowej książki, a do tego znów gra w kasynie i musi spłacić kolejny dług. Iza nadal leży nieprzytomna w szpitalu w Niemczech, a Marcin wciąż ukrywa się nad jeziorem. Artur wynajmuje ludzi, którzy mają śledzić całą rodzinę Chodakowskich, i ma nadzieję, że odszuka znienawidzonego rywala, gdy ten spróbuje skontaktować się z bliskimi. Tymczasem Aleksandra pisze do Marcina list, w którym błaga, by syn pozwolił jej zobaczyć się z wnukami.

 • Hitman: Agent 47

  Agent 47 to produkt inżynierii genetycznej. Jego "imię" to po prostu dwie ostatnie cyfry kodu kreskowego 640509-040147. Powstał, z połączenia nici DNA pięciu najgroźniejszych kryminalistów, jakich udało się schwytać, w jednym celu: miał być idealną bronią do zabijania.

Dyskusje na temat: chodakowska aleksander
 • Re: „M jak miłość”: A jednak! Będą mieli dziecko!

  magada marszalek chodakowska i aleksander chodadowski brali slub w kamerlnych sa swietna para malodych ojciec magdy wojciech marszalek i krystana marszalek przyszli na slub w kamerlnych swiadkowie magdy marszaek chodakowsiej kinga zdunska i aleskander swiadkiem byl u brata olka marcin chadakowski wtajcie na swiecie panstwa mlodych magda marszalek chodakowska i aleksander chodakowski