• Informacje na temat:

  chodakowska wakacje

Artykuły na temat: chodakowska wakacje
 • Ewa Chodakowska (35 l.) poleciała z mężem na Malediwy. Odkąd wypoczywa w tym niesamowitym miejscu, zasypuje fanów sporą porcją zdjęć!

 • Ewa Chodakowska bije rekord

  Postawiła sobie za cel poderwanie kobiet z kanapy. Wielu z niedowierzaniem kręciło głową, jednak udało się - została "trenerką wszystkich Polek". Jest dowodem, że w spełnianiu marzeń nic nas nie ogranicza!

 • Wielkie, greckie wakacje Ewy Chodakowskiej (33 l.) wciąż trwają!

 • Co w serialach po wakacjach?

  Po wakacjach Madzia z "M jak miłość" ponownie pojawi się w życiu Pawła, Kasia z "Barw szczęścia" odnajdzie biologicznego ojca swojego syna, a Olka z "Na Wspólnej" zostanie przyłapana z kochankiem w łóżku przez jego... żonę. Zdradzamy, co jesienią wydarzy się w najpopularniejszych polskich telenowelach.

 • Ewa Chodakowska zaskoczyła fanki swoją decyzją!

  Ewa Chodakowska (34 l.) zaskoczyła wszystkich fanów swoją decyzją! Wyjechała z Polski na egzotyczną wyprawę i nie jest już tak aktywna na Facebooku, bo ma bardzo ograniczony dostęp do internetu. Niektóre fanki nie kryją swojej rozpaczy.

 • Koroniewska żegna się z "M jak miłość"

  Odejście Joanny Koroniewskiej z najpopularniejszego niezmiennie od 14 lat polskiego serialu stanie się faktem zaraz po wakacjach. Poznajcie kulisy pożegnania Małgosi Chodakowskiej z sagą rodu Mostowiaków!

 • Ewa Chodakowska tłumaczy się z chorych cen swoich treningów! Co za sumy!

  Ewa Chodakowska (35 l.) zbudowała prawdziwe imperium dzięki swoim programom treningowym. Jej gwiazda fitnessu nie blednie, co pozwala żądać Ewce od swoich podopiecznych coraz większych pieniędzy za trening.

 • Już nie wróci?

  Joanna Koroniewska żegna się z "M jak miłość". Jej bohaterka, najmłodsza córka Mostowiaków, Gosia, wyjedzie do USA z synem i... byłym mężem!

 • Ewa Chodakowska i jej mąż udzielili wspólnego wywiadu. Odpowiedzieli na pytanie o dziecko

  Ewa Chodakowska (35 l.) i jej mąż Lefteris Kavoukis udzielili szczerego wywiadu, w którym opowiedzieli o tym, jak wygląda ich życie. Z ich słów wynika, że jest ono pełne wzajemnej miłości. Czy z tego uczucia zrodzi się coś więcej? Para zastanawia się nad założeniem rodziny? Trenerka odpowiedziała na te pytania i wyjawiła, kiedy planują dziecko!

 • Jak i kiedy zniknie?

  Mnożą się spekulacje, kiedy i w jakich okolicznościach Joanna Koroniewska zniknie z "M jak miłość". W tej sprawie jest bardzo wiele znaków zapytania...

Zdjęcia na temat: chodakowska wakacje
Wideo na temat: chodakowska wakacje
 • "M jak miłość": Odcinek 1339.

  dziewczynę mówiąc, że nie ma pieniędzy, bo zgubił portfel. Wcześniej Chodakowska odwiedza bistro, gdzie poznaje sympatycznego pianistę Eryka. Muzyk namawia ją, by zaśpiewała z jego zespołem wzruszającą piosenkę. Zosia zdaje we Francji maturę i chce po egzaminach przylecieć do Polski na wakacje.

 • Wakacje Mikołajka

  Wakacje Mikołajka" to długo wyczekiwana kontynuacja familijnego hitu, który w 2009 roku podbił serca widzów na całym świecie; w samej tylko Polsce przyciągając do kin pół miliona osób! Nowy Mikołajek to pełna uroku i humoru ekranizacja opowiadań autorstwa René Goscinnego i Jean-Jacquesa Sempégo, które od pięćdziesięciu lat stanowią ulubioną lekturę i rozrywkę dla kolejnych pokoleń. W dorosłej obsadzie filmu zobaczymy m.in. dwukrotną zdobywczynię Cezara - Valérie Lemercier i laureata tej...

 • "M jak miłość": Odcinek 1352.

  Marcin jedzie z Jakubem i Szymkiem na Mazury, a potem do przyjaciół dołącza także Ania. Na krótkich wakacjach Chodakowski wpada jednak w kłopoty. Młody biznesem w imieniu jednego z klientów kontroluje budowę lokalnego pensjonatu i zwalnia całą ekipę. Budowlańcy postanawiają się na nim zemścić. Tymczasem Iza zgadza się, by Artur został oficjalnie ojcem Mai. Iwona - szantażowana przez Anetę - kończy za to romans z Olkiem. Magda ma poważne problemy, gdy na ulicy atakuje ją agresywny pirat drogowy

 • Najlepsze najgorsze wakacje

  14-letni Duncan (Liam James) spędza wakacje wraz z matką Pam (Toni Collette), jej apodyktycznym chłopakiem (Steve Carell) i jego córką Steph (Zoe Levin). Niespodziewanie, wyobcowany i zamknięty w sobie Duncan zaprzyjaźnia się z towarzyskim Owenem (Sam Rockwell), kierownikiem parku wodnego. Dzięki sekretnej przyjaźni z mężczyzną, chłopak powoli otwiera się na innych.