• Informacje na temat:

  chodakowska z mężem

Artykuły na temat: chodakowska z mężem
 • Ewa Chodakowska przeprasza za to zdjęcie

  Ewa Chodakowska (37 l.) pochwaliła się wakacyjnym zdjęciem, na którym pozuje w mocno wyciętym czerwonym bikini. Fani nie szczędzą jej komplementów. Ona sama przeprasza.

 • Autorski program Ewy Chodakowskiej na antenie Kuchnia+

  W niedzielę, 26 października o godz. 21 na antenie stacji Kuchnia+ wystartuje seria poradnikowa "Be Active. Ewa Chodakowska", którą poprowadzi znana trenerka fitness. Będzie to pierwszy telewizyjny program prowadzony w pełni przez Ewę Chodakowską i sygnowany jej nazwiskiem.

 • Ewa Chodakowska świętuje 3. rocznicę ślubu!

  Ewa Chodakowska (34 l.) świętowała właśnie 3. rocznicę ślubu ze swoim mężem. Czym Lefteris Kavoukis podbił serce wymagającej trenerki?

 • Zdrada i rozstanie w "M jak miłość"

  Dwie pary z ulubionego serialu Polaków, czyli "M jak miłość", wkrótce przekonają się, jak kruche bywa szczęście w miłości. Zawsze, kiedy do gry wchodzi "ta trzecia", na horyzoncie pojawiają się kłopoty. Czy zakochani wyjdą z tego obronną ręką?

 • Ewa Chodakowska (35 l.) poleciała z mężem na Malediwy. Odkąd wypoczywa w tym niesamowitym miejscu, zasypuje fanów sporą porcją zdjęć!

 • Uczuciowe zawirowania w "M jak miłość"

  Sercowe wątpliwości, małżeńskie spory oraz zawiedzione uczucia. Los nie szczędzi bohaterom serialu "M jak miłość" kłopotów. Jednak dzięki temu wielbicieli rodziny Mostowiaków i ich przyjaciół czekają wielkie emocje.

 • Ewa Chodakowska pokazała siostrę!

  Ewa Chodakowska (33 l.) pochwaliła się siostrą na Instagramie. Podobne?

 • "M jak miłość": Śmierć tuż po ślubie?

  Marek Mostowiak oświadczy się Ewie, ukochanej kobiecie, która z dnia na dzień traci w szpitalu siły. Obydwoje mocno wierzą, że miłość ma moc, która może pokonać nawet śmiertelną chorobę.

 • Ewa Chodakowska zaskoczyła fanki swoją decyzją!

  Ewa Chodakowska (34 l.) zaskoczyła wszystkich fanów swoją decyzją! Wyjechała z Polski na egzotyczną wyprawę i nie jest już tak aktywna na Facebooku, bo ma bardzo ograniczony dostęp do internetu. Niektóre fanki nie kryją swojej rozpaczy.

 • Barbara Kurdej-Szatan: "M jak miłość" i dwa filmy

  Długo mówiło się, że będzie grać w "M jak miłość" rolę Małgosi. Barbara Kurdej-Szatan wyjaśnia, skąd wzięła się ta plotka. Zdradza też, dlaczego nie lubi oglądać siebie w serialu i co daje jej największą radość.

Zdjęcia na temat: chodakowska z mężem
Wideo na temat: chodakowska z mężem
 • Ewa Chodakowska z mężem w telewizji

  Ewa Chodakowska pojawiła się w "Dzień dobry TVN" ze swoim świeżo poślubionym mężem, Grekiem Lefterisem Kavoukisem. Para opowiedziała m.in. o początkach swojej znajomości. (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Tatarak

  Historia starzejącej się, doświadczonej życiem i schorowanej doktorowej Marty borykającej się z nudą i wspomnieniami. Żyje ze swym mężem w małym miasteczku. Przypadek sprawi, że przypomni sobie, czym jest miłość, a nawet fizyczna fascynacja. Spotkanie z młodym mężczyzną i jego tragiczna śmierć w trakcie wspólnej kąpieli wywołują w niej uczucia i reakcje, jakich sama się nie spodziewała.

 • "M jak miłość": Magda poznaje kochankę męża...

  Miłosna „burza” w życiu Magdy trwa! W ostatnim odcinku do kancelarii zajrzała seksowna brunetka: Aneta Kryńska (w tej roli gwiazda serialu „Przyjaciółki” - Ilona Lewandowska). Dziewczyna powiedziała Chodakowskiej, że właśnie przyleciała z Kuwejtu i przywiozła dla niej prezent od męża. W rzeczywistości Aneta okazała się jednak... kochanką Olka! I spotkała się z Magdą, by poznać – i ocenić - rywalkę... Tymczasem Budzyński tego samego dnia wyznał Chodakowskiej, jak bardzo mu na niej zależy… i w...

 • Gdybym tylko tu był

  Obraz w reżyserii Zacha Braffa ("Powrót do Garden State") opowiadają historię Aidana Blooma, który w wieku 35 lat ciągle szuka swojej tożsamości. Próbuje być dobrym ojcem i mężem. Dorywcza praca aktora niestety nie pozwala na opłacenie rachunków na prywatne szkoły dla dzieci, więc postanawia uczyć je w domu. Stara się również przywrócić dobre relacje ze swoim ojcem.