• Informacje na temat:

  chodzenie w szpilkach

Artykuły na temat: chodzenie w szpilkach
 • "Chodzenie w szpilkach deformuje stopy"

  Europosłanka Joanna Senyszyn namawia Polki do porzucenia butów na wysokim obcasie. - Dla mnie chodzenie w szpilkach jest porównywalne z chińskim zmniejszaniem i kaleczeniem stóp - uważa.

 • Kuba Molęda w "Twoja twarz brzmi znajomo": Chodzenie na szpilkach nie jest łatwe

  Kuba Molęda został zaproszony do drugiej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo", w którym gwiazdy zmieniają się w ikony światowej sceny muzycznej. Jedna z ról, jaka przypadła wokaliście - kobieca - okazała się dla niego wielkim wyzwaniem.

 • Mucha: Do porodu poszłam w szpilkach

  ...wszystko robi sama. O samym rozwiązaniu mówi tak: "Miałam duży problem, w czym pójść do porodu. I poszłam w szpilkach. Wiedziałam, że chcę celebrować ten moment przyjścia na świat nowego człowieka...

 • Chodzenie w szpilkach mam wytrenowane

  Monika Olejnik budzi skrajne emocje - jedni ją lubią, inni się jej boją. Jednak nikt nie może odmówić jej profesjonalizmu. Od lat jest jedną z najbardziej znanych medialnych postaci.

 • Ma zakaz noszenia szpilek

  Victoria Beckham ma zakaz chodzenia w szpilkach. Ikona mody nie będzie mogła wystąpić w butach na wysokim obcasie nawet podczas prestiżowego Nowojorskiego Tygodnia Mody we wrześniu.

 • Dobra obsada to połowa sukcesu

  Małgorzata Pieczyńska jest ostatnio bardzo zapracowana. Rola Anieli w "Szpilkach na Giewoncie" oraz liczne kreacje w innych serialach i filmach wymagają ciągłego życia na walizkach.

 • Marcelina Zawadzka nie radzi sobie z haluksami?

  Była Miss Polonia i obecna prezenterka programu "Pytanie na śniadanie" Marcelina Zawadzka (27 l.) przez konieczność częstego chodzenia w eleganckich, ale niestety nie do końca wygodnych butach, ma zniszczone stopy.

 • Johnny Depp striptizerką!

  Johnny Depp ( "Sekretne okno" , "Marzyciel" ) tak lubi pracować z Timem Burtonem ( "Planeta Małp" , "Duża ryba" ), że zdecydował się w kolejnym filmie ekscentrycznego reżysera zagrać... kobietę. Panowie promują właśnie swój najnowszy wspólny obraz, "Charlie i fabryka czekolady" .

 • Galeria

  Karolina ma tremę przed pokazem mody. Tadeusz przekonuje ją, że da sobie radę. Podczas pierwszego przejścia po wybiegu Jabłońska ma problem z chodzeniem...

 • Anna Mucha na sportowo

  "Ruszanie się mam we krwi" - przyznaje Anna Mucha, nowa ambasadorka jednej z najpopularniejszych film odzieżowo-obuwniczych. Aktorka będzie zachęcać Polaków do aktywnego trybu życia, a jej w utrzymaniu formy pomaga... mała córeczka.

Wideo na temat: chodzenie w szpilkach
 • Za jakie grzechy

  Tryskająca fantastycznym humorem, najnowsza komedia romantyczna z Renee Zellweger ("Dziennik Bridget Jones", "Wzgórze nadziei", "Do diabła z miłością", "Chicago") w roli głównej. Przebojowa i atrakcyjna Lucy Hill (Renee Zellweger) jest ambitnym pracownikiem dużej firmy w Miami. Bogate życie zawodowe i regularny awans jest dla niej celem, który chce osiągnąć za wszelka cenę. Pewnego dnia, nie wiedząc w co się pakuje, bez namysłu przyjmuje kolejne służbowe polecenie mające być stumilowym...

Dyskusje na temat: chodzenie w szpilkach
 • Re: "rodzinka.pl“: To ona ubiera Natalię Boską!

  A to chodzenie po chacie w szpilkach czy wysokich drewniakach to jest śmieszne. "Bo nawet z trójką dzieci można o siebie dbać i wyglądać atrakcyjnie. Do upadłego będę walczyła ze stereotypem, że kobieta, która ma dzieci, nie musi wyglądać jak kocmołuch, bo to jest wierutna bzdura." I to jest wytłumaczenie tej Pani na noszenie obcasów po domu? Idiotka jakaś. Ja też mam dzieci, zawsze mam zadbane

 • Re: "rodzinka.pl": Boscy jednak wrócą! Za rok...

  Masz racje. Chodzenie w szpilkach po kuchni gotujac obiad to chyba nie jest normalne, kto wymysla takie bzdety?

 • Re: David Duchovny („Californication”): "Kob...

  sorry, ale akurat z tym się zgodzę. nikt mi nie wmówi, że chodzenie w szpilkach na jakikolwiek cel poza rzekomym "lepszym" wyglądem nóg.