• Informacje na temat:

  chodzeniem

Artykuły na temat: chodzeniem
 • Krzysiek Gojdź fantazjuje: Każdy się poprawia. Jest moda na chodzenie do Gojdzia

  Krzysiek Gojdź (44 l.) twierdzi, że "każdy się dziś poprawia". Co więcej, w stolicy istnieje podobno moda na "chodzenie do Gojdzia".

 • Martyna Wojciechowska: Najlepszy czas w życiu

  Martyna Wojciechowska, prowadząca program "Kobieta na krańcu świata" oraz redaktor naczelna polskiej edycji "National Geographic", nie ma potrzeby chodzenia na imprezy ani wzbudzania sensacji swoim życiem prywatnym. Dziennikarka jest przede wszystkim skupiona na pracy zawodowej, w której - jak mówi - przeżywa właśnie najlepszy czas, bo odnosi wiele sukcesów. Jednym z nich jest sprzedaż emisji jej programu do ponad 50. krajów na świecie i liczne propozycje wywiadów m.in. z Korei Południowej.

 • Marcin Tyszka pokazał umięśnioną klatę! Widać efekty chodzenia na siłownię!

  Marcin Tyszka (42 l.) jako juror programu „Top Model” ocenia urodę uczestników, ale sam nie ma się czego wstydzić. Ostatnio udowodnił to, publikując najnowsze zdjęcie na swoim profilu w mediach społecznościowych.

 • Popielewicz Miss Polski? Prawie...

  W niedzielę, 7 grudnia, odbędzie się gala 25-lecia Miss Polski z jedyną w tym roku koronacją najpiękniejszej - Miss Polski 2014. Jubileuszową imprezę poprowadzi m.in. Agnieszka Popielewicz. Jak się okazuje, dziennikarka brała udział w wyborach Miss Polski 2005 i znalazła się w finałowej dziesiątce tego konkursu!

 • Pyrkosz ma kłopoty z chodzeniem

  W ostatnich odcinkach serialu "M jak miłość" Lucjan Mostowiak najczęściej siedział przy stole w kuchni. I tak będzie też w kolejnej serii, którą telewidzowie zobaczą w styczniu. Powodem są kłopoty zdrowotne Witolda Pyrkosza (86 l.) grającego postać nestora rodu Mostowiaków. Aktor skarży się ostatnio na bóle nóg, ma kłopoty z chodzeniem. Dlatego scenarzyści ograniczyli ilość scen z jego...

 • Recenzja Jessie Ware "Tough Love": Classy retro soul pop

  Kiedy widzę w opisie produktu taki termin, jak macie w tytule, zrazu mną trzącha. Bo ileż może być tego classy retro soul popu?

 • "M jak miłość": Tamara Arciuch nie znosi chodzenia po sklepach i nigdy nie była w spa...

  Tamara Arciuch, czyli Anna Gruszyńska z "M jak miłość" i Kinga Kryńska z "Drugiej szansy", przyznaje, że nie cierpi... zakupów. - Shopping nie jest moim ulubionym sportem - żartuje aktorka.

 • Wojciech Mann: Naprawdę ma kłopoty ze zdrowiem?

  "Dramat Wojciecha Manna! Ma bardzo poważne problemy zdrowotne". "W końcu skończy na wózku inwalidzkim". Takie informacje dotarły kilka dni temu do mediów. Liczni fani jednej z największych legend polskiego dziennikarstwa muzycznego na poważnie zatrwożyli się o jego zdrowie.

 • Scout Willis tłumaczy się z chodzenia topless po ulicy

  Scout Willis (22 l.) postanowiła wyjaśnić wszystkim, dlaczego chodziła półnaga po ulicy.

 • Eddie Redmayne zmienia płeć

  Świeżo upieczony laureat Oscara Eddie Redmayne schudł 7 kilogramów do roli w nowym filmie "Danish Girl". Aktor wcieli się w nim w postać duńskiego artysty Einara Wegenera - pierwszej osoby, która przeszła operację zmiany płci.

Zdjęcia na temat: chodzeniem
Wideo na temat: chodzeniem
 • Jessica Mercedes: Chodzenie na zakupy to moja praca

  Jessica Mercedes Kirschner nie ukrywa, że lwią część swojego życia spędza na zakupach. Czy jest zakupoholiczką? – Może nie, ale bardzo często chodzę na zakupy – mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. - To jest moja praca, bo tworzę różne stylizacje, sesje zdjęciowe na bloga, więc bardzo lubię zakupy, bo to jest mój zawód praca w pewien sposób, bo tworzę różne stylizacje, sesje zdjęciowe na bloga, więc bardzo lubię zakupy

 • Krzysiek Gojdź fantazjuje: Kazdy się poprawia. Jest moda na chodzenie do Gojdzia

  Celebryta i lekarz medycyny estetycznej Krzysiek Gojdź twierdzi, że "każdy się dziś poprawia". Co więcej, w stolicy istnieje podobno moda na chodzenie do jego kliniki medycyny estetycznej. Wśród klientek Gojdzia znajdują się m.in. Małgorzata Kożuchowska, Kora, Patrycja Markowska, Maja Ostaszewska i Katarzyna Warnke. Lekarz twierdzi, że nie musiał tych gwiazd długo nakłaniać do zarekomendowania jego usług na stronie internetowej kliniki. Zapewnia, że wszystkie klientki mogą mu ufać,...

 • Jak zmienili się aktorzy do roli małżeństwa z 25-lenim stażem?

  - Makijaż i kostium nie załatwi aż tak wiele. Dużo pomaga, ale budowanie postaci to jest szukanie w sobie, inny sposób chodzenia, mówienia, to jest trochę jak praca nad budowaniem nowego człowieka - mówi Edyta Olszówka.

Dyskusje na temat: chodzeniem
 • Re: "Barwy szczęścia": Agnieszka Wagner jest dyplomowaną... księgową

  A po numerku ze mną miałaby wyraźne problemy i z chodzeniem i z siadaniem hahaha

 • Re: "Barwy szczęścia": Stanisława Celińska odejdzie z serialu z powodu choroby?

  Jak sobie dobrze pociągnę z butli to tyż zdarza mi się, że mam problemy z chodzeniem.

 • Re: "Barwy szczęścia": Stanisława Celińska odejdzie z serialu z powodu choroby?

  Jak łapię cug, to też mam problem z chodzeniem. Zwłaszcza do pracy. Najgorsze to to, że jutro idę po ponadtygodniówce i czarno to widzę.

 • Re: "Na dobre i na złe": Gawryło zabił żonę Radwana?!

  Kupy i logiki się to wszystko nie trzyma. Kosmicznie mnie razi, że lekarze i pacjenci w tym serialu, ci którzy mieli jakies kłopoty z chodzeniem trzymaja kulę nie tej ręce co trzeba. Niby taki banał ale wkurzający.

 • Re: "Świat według Kiepskich": Dariusz Gnatowski o swojej chorobie

  mogę jeździć a nie dawno nawet z chodzeniem miałem problemy.Cukier mi się unormował jest ok 100 nie biorę żadnych leków miej żarcia i zdrowe odżywianie w nie wielkich ilościach.Mam 62 lata ciśnienie

 • Re:

  wspaniały człowiek i aktor ,w naszej rodzinie kochają go dzieci od 3 lat /czterej pancerni/ oraz dorośli do 83 lat za całokształt .Życzymy dużo zdrowia i wytrwałości w chorobie /moja mama ma problmy z kolanami i chodzeniem .POZDRAWIAMY rodz Zaręba ps.kochamy !!!!!!! Pyrkosza,Pyzdrę,Mostowiaka !!!!!!!

 • Re: "Pierwsza miłość": Mikołaj Krawczyk wytoczył ciężkie działa przeciwko byłej ukochanej!

  a gdzie on był gdy aneta dwa lata temu musiała jeżdzic z z dziećmi na rehabilitację bo chłopcy mieli problemy z chodzeniem?? no gdzie??? zamiast sie nimi opiekować, pomóc to sie z włodarką zabawiał i nawet na ich chrzcie nie był bo wyjazd z kochanką był ważniejszy!!! a teraz co!? taki troskliwy tatuś z niego??? jak by tak było to by sie wcześniej nimi zajął jak trzeba było z nimi jeździc na

 • Kadr z 2. serii "Prawa Agaty"

  Agnieszka Dygant denerwuje tym wiecznym umiechem od ucha do ucha i chodzeniem jak przyslowiowa kaczka..czy ona ma faktycznie takie krzywe nogi, czy tylko taki graciaty chod?

 • Re: Rozbierane sceny Anny Muchy

  Widać, że jest bardzo pewna siebie. Chce byc zabawna ale jej to nie wychodzi. Mysli, że jak bedzie bezczelna, nachalna to coś ugra. Niestety brak skromności przemawia na jej niekorzyść. Nie mając czym zwrócić na siebie uwagi - bo intelektu zero - to wszędzie obnosi się chodzeniem bez stanika. Dla mnie porażka

 • Chora na dziecko

  Nie rozumie jak to lekarz kulawy ,który ma problem z chodzeniem może udzielać pomocy,skoro to on jej potrzebuje ?Ta blond jaki ona daje wizerunek o lekarzu ? Wyślijcie ją na urlop lub sanatorium i niech się tam nie szwęda ! Jak ona ma badać pacjenta ,no jak ? Tu kijek tu karta zdrowia i co łup na pacjena ! haha nie jesteś dr.House i nim nie będziesz .Jeszcze przez ciebie będzie pacjent płakał