• Informacje na temat:

  choice movie

Artykuły na temat: choice movie
 • Angelina Jolie i Jennifer Aniston na jednej imprezie!

  ...nominowane do nagrody Critics' Choice Movie Awards i obie nie odmówiły przyjścia na uroczystą galę. Być może zgodziły się dlatego, że organizatorzy obiecali usadzić aktorki tak daleko od siebie jak to...

 • Nastolatki chcą "Igrzysk śmierci"

  Film "Igrzyska śmierci" oraz serial "Pamiętniki wampirów" zostały największymi zwycięzcami niedzielnej gali Teen Choice Awards. Wspomniane produkcje zgarnęły po 6 statuetek.

 • Zobaczą ją widzowie na całym świecie!

  ..., by zdobyć nominację do tegorocznych Oscarów. Już dziś wiadomo, że "W ciemności" walczyć będzie o prestiżowe Critics' Choice Movie Awards, które rozdane zostaną 12 stycznia. Nominacja do nagród...

 • Film polski 2011: Nagrody i wydarzenia

  Srebrny Niedźwiedź w Berlinie dla operatora Wojciecha Staronia, nominacja "W ciemności" Agnieszki Holland do nagrody Critics' Choice Movie Award oraz Złota Żaba na Plus Camerimage, przyznana Jolancie Dylewskiej to najważniejsze wyróżnienia dla polskich filmowców w 2011 roku.

 • Dzieci nominują

  Po raz kolejny mali widzowie sieci Nickelodeon przyznali nominacje do swoich nagród. Zwycięzcy "Nickelodeon's Kids Choice Awards" zostaną wyłonieni już za kilka dni. Jak co roku, na uroczystości wręczenia wyróżnień nie zabraknie największych gwiazd kina, telewizji i estrady.

 • Krytycy nagrodzili Kamińskiego

  Polski operator filmowy pracujący w USA, Janusz Kamiński, został laureatem nagrody Stowarzyszenia Krytyków Filmowych Radia, Internetu i Telewizji (Broadcast Film Critics Association) za zdjęcia do "Czasu wojny" Stevena Spielberga.

 • Serial na dużym ekranie dzięki widzom

  Popularny serial młodzieżowy "Veronica Mars" zostanie przeniesiony na duży ekran dzięki... finansowemu wsparciu widzów. Wielbiciele przygód młodej pani detektyw w ciągu zaledwie 12 godzin wpłacili na produkcję filmu ponad 2 miliony dolarów.

 • Kristen Bell: Wpadka na premierze filmu

  Aktorce Kristen Bell przytrafiła się wpadka podczas premiery filmu "Veronica Mars". Niespodziewany podmuch wiatru wyeksponował bieliznę gwiazdy.

 • "Poradnik pozytywnego myślenia": Oscarowy kwartet

  "Poradnik pozytywnego myślenia" Davida O.Russella to pierwszy film od 1982 roku, który zdobył nominacje do Oscara we wszystkich czterech aktorskich kategoriach. Ostatni raz ta sztuka udała się produkcji Warrena Beaty'ego "Czerwoni".

 • "Najlepszy z najlepszych": W hołdzie Paulowi Walkerowi

  "Brick Mansions. Najlepszy z najlepszych" - ostatni film z kompletną rolą Paula Walkera - został dedykowany pamięci tego tragicznie zmarłego aktora. Przypominamy największe dokonania w jego karierze.

Wideo na temat: choice movie
 • Dirty Sanchez: The Movie

  Czterech świrów znanych ze skandalizującego TV Show postanowiło jeszcze mocniej przegiąć pałę i nakręcić pełnometrażową relację ze swoich niedopuszczalnych wybryków. Idea jest prosta - oto sam Szatan zainteresował się chłopakami z bandy Dirty Sanchez i rzucił im wyzwanie: objadą świat z diaboliczną misją albo na zawsze utkną w czyśćcu. Na czym polega misja? Chłopaki odwiedzają sześć egzotycznych miejsc na świecie, by w każdym z nich wykręcić nieziemski numer w oparciu o jeden z siedmiu...

 • Straszny film 5

  Piąta część serii komediowych horrorów, które stały się najsłynniejszą parodią kina grozy. Tym razem w rolach głównych zobaczymy Charliego Sheena, Lindsay Lohan oraz Ashley Tisdale. W domu młodego małżeństwa mają miejsce niepokojące zdarzenia, po tym jak wracają ze szpitala ze swoim nowo narodzonym potomkiem. Korzystając z pomocy kamer i sztabu specjalistów odkrywają, że ich dom jest opętany przez demona.

 • LEGO przygoda

  Pierwszy pełnometrażowy film kinowy w wersji 3D, przedstawiający przygody postaci ze świata klocków LEGO. Opowiada historię Emmeta, zwyczajnej, niewychylającej się i zupełnie przeciętnej minifigurki LEGO, którą przypadkowo wzięto za bardzo niezwykłą postać, stanowiącą klucz do ocalenia całego świata. W ten sposób Emmet dołącza do niesamowitej drużyny, która ma do wykonania pełną przygód i niebezpieczeństw misję powstrzymania złowrogiego tyrana – misję, do której Emmet jest kompletnie i...