• Informacje na temat:

  choice music

Artykuły na temat: choice music
 • Margaret rozbiła związek Łukasza Sztaby?! Sensacyjne doniesienia tygodnika!

  Margaret, czyli Małgorzata Jamroży, porywa swymi piosenkami nastolatki. W tym roku została wybrana przez nie ulubioną polską gwiazdą w plebiscycie Kids’ Choice Awards organizowanym przez kanał(...) z wiarygodnego źródła dziennikarze wiedzą, że co najmniej od roku jest związana z  35-letnim muzykiem Łukaszem Sztabą, bratem Adama Sztaby, znanego z talent show "Tylko muzyka. Must be the music". Dlaczego to...

 • Nickelback w Polsce!

  Grupa Nickelback ogłasza światową trasę koncertową i zapowiada 31 koncertów w całej Europie. Jednym z punktów tournee będzie występ w Polsce. Formacja zagra w łódzkiej Atlas Arenie 13 października 2015 roku.

 • Becky G: Idzie nowa gwiazdka

  Rynek popowych księżniczek nie znosi próżni. Poznajcie 17-letnią Becky G.

 • People's Choice Awards: Muzyczne nominacje

  Po raz pierwszy w historii nagród "People's Choice" pojawiły się kategorie muzyczne. We wtorek, 26 października, ogłoszono nominacje. Po dwie szanse otrzymali m.in. Sheryl Crow, Usher i grupa No Doubt.

 • Nominacje do People's Choice Awards

  Znane nazwiska przewijają się na liście nominowanych do amerykańskiej edycji People's Choice Awards. Są wśród nich między innymi Tom Hanks, Mel Gibson, Denzel Washington, Sandra Bullock, Jennifer Lopez i Julia Roberts. Wśród filmów o palmę pierwszeństwa walczą: "Shrek" , "Pearl Harbor" oraz "Szybcy i wściekli" . Amerykańska publiczność spośród nominowanych wybierze ulubionych aktorów, filmy

 • Rozdano American Music Awards

  W poniedziałek, 13 stycznia, w Shrine Auditorium w Los Angeles, już po raz 30. wręczono nagrody American Music Awards. Najwięcej wyróżnień zebrali Eminem (cztery) oraz Dixie Chicks i Creed (po dwie). Żaden z trójki wykonawców nie pojawił się jednak na gali wręczenia nagród.

 • Ogłoszono nominacje do 2001 MTV Video Music Awards

  Teledysk do piosenki "Weapon Of Choice" Fatboy Slima wywołał spore poruszenie pośród fanów, głównie za sprawą występującego w nim znakomitego amerykańskiego aktora Christophera Walkena. Nikt nie spodziewał się jednak, że wideoklip otrzyma aż tyle nominacji do tegorocznych MTV Video Music Awards. W sumie jego autorzy mają szansę aż na dziewięć statuetek.

 • Fatboy Slim cieszy się z nominacji do MTV Video Music Awards

  Już w czwartek, 6 września, w Metropolitan Opera House w Nowym Jorku, odbędzie się ceremonia wręczenia tegorocznych MTV Video Music Awards, za najlepsze teledyski roku. Jednym z największych faworytów spośród nominowanych jest Fatboy Slim z wideoklipem do piosenki "Weapon Of Choice".

 • MTV Europe Music Awards 2001: Limp Bizkit razy trzy

  Grupa Limp Bizkit zdobyła trzy nagrody podczas ceremonii rozdania nagród MTV Europe Music Awards, która odbyła się w czwartek, 8 listopada, w Festhalle, we Frankfurcie nad Menem. Nagrodę dla najlepszego polskiego wykonawcy odebrała Kasia Kowalska. Polscy fani bawili się równolegle w Katowicach, na imprezie zorganizowanej przez firmę Carlsberg.

 • Uwielbiają ich nastolatki

  Ogłoszono zwycięzców nagród Teen Choice Awards 2007. Triumfatorami ceremonii byli m.in. Johnny Depp i Keira Knightley, bohaterowie filmu "Piraci z Karaibów. Na krańcu świata".

Wideo na temat: choice music
 • Woodstock: 3 dni pokoju i muzyki

  Poruszający śpiew Janis Joplin, przeszywające dźwięki gitary Jimiego Hendrixa oraz zaangażowane teksty utworów Jefferson Airplane czy Canned Heat miały uczynić świat lepszym. Nawet jeśli to się nie udało, ich muzyka przemawia do kolejnego już pokolenia słuchaczy. Ona jest główną bohaterką filmu o festiwalu, który przeszedł do legendy. 4-dyskowe wydanie DVD zawiera zremasterowaną na nowo, 4-godzinną wersję reżyserską filmu oraz 2 godziny materiałów dodatkowych m. in. wyszukane w archiwach,...

 • Notorious

  "MAM DO OPOWIEDZENIA WAŻNĄ HISTORIĘ" - JAK NARODZIŁ SIĘ "NOTORIOUS" Wallace przyszedł na świat 21 maja 1972 roku. Wychowywał się w jednej z najbiedniejszych dzielnic Brooklynu - Bedford Stuysvesant. Dość wcześnie objawił się jego talent - jako nastolatek już nagrywał. Był inteligentny i dobrze się uczył, ale w wieku 17 lat rzucił szkołę i zaczął handlować narkotykami - okoliczni dealerzy nie narzekali na brak gotówki i żyli po królewsku; Christopher też o tym marzył. Narodziny córki jeszcze...

 • Solista

  Film ze wspaniałymi kreacjami aktorskimi. Obdarzony nieprawdopodobnym talentem skrzypek Nathaniel Awers (Jamie Foxx) w czasie drugiego roku studiów na prestiżowej akademii muzycznej Juilliard School of Music w Nowym Jorku, zachorował na schizofrenię. Muzyk staje się bezdomnym, zarabiający na życie graniem na ulicach. Pomoc otrzymuje od dziennikarza /(Robert Downey. Jr).