• Informacje na temat:

  choroba douglasa

Artykuły na temat: choroba douglasa
 • Michael Douglas o swoim przyrodzeniu!

  Michael Douglas (70 l.) nie traci poczucia humoru!

 • Toto na dwóch koncertach w Polsce

  Pod koniec czerwca 2015 roku na dwa koncerty do Polski przyjedzie słynna amerykańska grupa Toto, pamiętana z przebojów "Africa" czy "Rosanna".

 • Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas dali sobie kolejną szansę!

  Aktorka już nie chce odejść od męża. A jeszcze niedawno myślała o rozwodzie!

 • Sambor Czarnota: Pożeracz niewieścich serc

  - Wszyscy potrzebujemy miłości. To najważniejsza życiowa siła - przyznaje Sambor Czarnot, który w przeciwieństwie do swojego bohatera z "Barw szczęścia", jest bardzo szczęśliwy.

 • Joanna Krupa dopiero niedawno opowiedziała o swojej chorobie. Nikt nie wiedział!

  .... Ostatnie badania wykazały, że mam powiększoną tarczycę, a lekarze nie wiedzą czemu tak się stało" – powiedziała Krupa w „Dzień Dobry TVN”. Choroba Hashimoto to przewlekłe zapalenie tarczycy. Najgorsze jest to, że choroba jest nieuleczalna, a w organizmie człowieka może rozwijać się latami, nie dając początkowo żadnych objawów.  Potem może pojawić się m.in. uporczywe zmęczenie, nadciśnienie...

 • Michael Douglas kłamał w sprawie raka

  Michael Douglas przyznał w telewizyjnym wywiadzie, że po przejściu 2-letniej terapii szanse na powrót raka języka wynoszą tylko 5 procent. Języka, nie krtani? Okazało się, że gwiazdor okłamał fanów co do natury swej choroby.

 • Douglas: Dostałem raka od seksu oralnego!

  Gwiazdor twierdzi, że nowotworu nabawił się poprzez uprawianie miłości francuskiej...

 • Michael Douglas wraca do formy

  Michael Douglas, twierdzi, że jest w dobrej kondycji i znów zaczyna "czuć się jak kiedyś". Aktor w styczniu ogłosił, że udało mu się wygrać walkę z rakiem krtani.

 • Michael Douglas o chorobie żony

  Michael Douglas przyznał, że jest dumny z decyzji swojej żony, Catherine Zeta-Jones . W minionym tygodniu aktorka zgłosiła się na leczenie do placówki psychiatrycznej z diagnozą psychozy maniakalno-depresyjnej.

 • Douglas zagra w filmie pomimo raka

  Michael Douglas czuje się coraz lepiej. Pomimo choroby nowotworowej weźmie planowo udział w filmie biograficznym o Liberace, który nakręci Steven Soderbergh. Zdjęcia rozpoczną się najwcześniej za pół roku.

Zdjęcia na temat: choroba douglasa
Wideo na temat: choroba douglasa
 • Wall Street: Pieniądz nie śpi

  Kontynuacja "Wall Street" Olivera Stone'a, jednego z kluczowych filmów lat 80-tych. Michael Douglas ponownie w roli Gordona Gekko, która przyniosła mu Oscara, a partnerują mu: Shia LaBeouf ("Transformers") i nominowany do Oscara za film "Milk" Josh Brolin. Gdy światowa ekonomia staje w obliczu katastrofalnego kryzysu, młody makler z Wall Street pozyskuje do współpracy skompromitowanego Gekko, prosząc go o pomoc w podwójnej misji: chce zapobiec nadciągającemu kryzysowi i odnaleźć tych, którzy...

 • Jak ona to robi?

  Czterokrotnie nagradzana Złotym Globem Sarah Jessica Parker - odtwórczyni roli Carrie Bradshaw, najsłynniejszej singielki świata - powraca na ekrany kin, aby udowodnić milionom kobiet, że seks to tylko jedna z wielu atrakcji w wielkim mieście! W długo oczekiwanej adaptacji światowego bestselleru Allison Pearson, gwiazda "Seksu w wielkim mieście" wciela się w ambitną menadżer Kate Reddy, która budzi podziw przyjaciół i kolegów z pracy, sprawnie godząc bogate życie rodzinne z zawrotną karierą...

 • Last Vegas

  Michael Douglas, Robert De Niro, Morgan Freeman oraz Kevin Kline mają na koncie łącznie 6 Oscarów oraz 9 nominacji do tej najważniejszej nagrody, a także filmy, które zarobiły na całym świecie prawie 16 miliardów dolarów. W "Last Vegas" grają wieloletnich przyjaciół, którzy nie zamierzają zachowywać się zgodnie ze swoim wiekiem i kiedy jeden z nich postanawia się wreszcie ożenić, wyruszają do Las Vegas, by urządzić mu pamiętny wieczór kawalerski. Billy, Paddy, Archie i Sam dosyć szybko...