• Informacje na temat:

  chory aktor z na wspólnej

Artykuły na temat: chory aktor z na wspólnej
 • "Na Wspólnej": Szczęście to wybór...

  Norbert w „Klanie”, fryzjer Tomek w „Przyjaciółkach”, a już wkrótce Błażej w „Na Wspólnej”. Kariera Jakuba Świderskiego najwyraźniej się rozwija, chociaż sam aktor ma do tego duży dystans.

 • Dawid Zawadzki: Miłośnik zwierząt

  Psy, chomiki, rybki, papuga i szynszyla. Dawid Zawadzki ma dla czworonogów nieskończenie dużo miejsca w sercu. Ma też hobby - wyścigi rajdówkami. Aktora, który wyciska życie jak cytrynę, oglądamy w "Przygarnij mnie" i "Strażakach".

 • "Barwy szczęścia": Piłkarz ma sporo wspólnego z aktorstwem

  Czy rola w "Barwach szczęścia" to początek pana kariery aktorskiej? Zamierza pan rozwijać się w tym kierunku? - Raczej kontynuacja, bo kariera piłkarza w niektórych momentach też ma sporo wspólnego z aktorstwem. Mam na myśli zarówno sytuacje boiskowe, jak i pozaboiskowe. Grałem wcześniej między innymi epizod w serialu "Piąty stadion", ale w "Barwach szczęścia" dostałem większą rolę z dużą...

 • Ryszard Lenczewski o pracy przy "Idzie"

  Fotografie wykonane w ramach dokumentacji do "Idy", to notatniki moich wrażeń, które potem ułożyły się w opowieść filmową - powiedział operator Ryszard Lenczewski, współautor nominowanych do Oscara zdjęć do filmu Pawła Pawlikowskiego.

 • Aktor z "Na Wspólnej" wygrał walkę o życie

  W serial u "Na Wspólnej" to on zajmował się z troską swoją ciężko chorą żoną Marią. Życie bywa jednak przewrotne i do losów Mieczysława Hryniewicza (61 l.) dopisało własną treść. Podczas gdy na palnie zdjęciowym on wcielał się w postać opiekuńczego Włodka, po wyłączeniu wszystkich kamer w studiu, to właśnie o niego martwiła się cała ekipa filmowa.

 • Współczesna rodzina: Tak daleko, tak blisko

  Laureat Złotej Palmy 2014 turecki "Zimowy sen", hollywoodzka "Furia" z Bradem Pittem w roli głównej, włoski dramat "Kapitał ludzki" i polskie "Zbliżenia" to najgłośniejsze spośród aż 10 premier, które wchodzą w piątek, 24 października, na ekrany naszych kin.

 • Gąsowski chory z zazdrości!

  W kuluarach "Tańca z gwiazdami" mówi się, że Piotr Gąsowski jest chory z zazdrości o swoją dziewczynę Anię Głogowską, która w tej edycji show tańczy ze Stevem Allenem.

 • Pogrzeb Krzysztofa Krauzego

  Rodzina, przyjaciele, przedstawiciele świata filmu oraz instytucji kultury pożegnali wybitnego reżysera Krzysztofa Krauzego, który został w środę, 7 stycznia, pochowany na cmentarzu w Kazimierzu Dolnym (Lubelskie).

 • Chory Rhys Mayers odwołuje występy

  Choroba zmusiła irlandzkiego aktora Jonathana Rhys Meyersa do odwołania występów w Nowym Jorku w ramach w kampanii promocyjnej najnowszego sezonu serial u "Dynastia Tudorów".

 • Jonathan Rhys Mayers chory

  Choroba zmusiła irlandzkiego aktora Jonathana Rhys Meyersa do odwołania występów w Nowym Jorku w ramach w kampanii promocyjnej najnowszego sezonu serial u "Dynastia Tudorów".

Wideo na temat: chory aktor z na wspólnej
 • Tatarak

  Historia starzejącej się, doświadczonej życiem i schorowanej doktorowej Marty borykającej się z nudą i wspomnieniami. Żyje ze swym mężem w małym miasteczku. Przypadek sprawi, że przypomni sobie, czym jest miłość, a nawet fizyczna fascynacja. Spotkanie z młodym mężczyzną i jego tragiczna śmierć w trakcie wspólnej kąpieli wywołują w niej uczucia i reakcje, jakich sama się nie spodziewała.

 • Miłość bez końca

  Film "Miłość bez końca" opowiada historię Jade i Davida, których romans staje się tym bardziej intensywny im bardziej rodzice dziewczyny próbują ich rozdzielić. W role główne wcielili się Alex Pettyfer i Gabiella Wilde. Po ukończeniu szkoły średniej, żyjąca pod kloszem Jade zaczyna odczuwać fascynację Davidem. Młodzi zakochują się w sobie. Spędzając ze sobą niezapomniane lato, młodzi kochankowie wbrew wszelkiej logice, pozwalają aby wszechogarniająca namiętność stała się fundamentem ich...

 • Komisarz Blond i Oko Sprawiedliwości

  Zabójczo seksowna, uwodzicielska, gotowa na wszystko Anna Dereszowska ("Lejdis", "Testosteron") w roli tajnej agentki wywiadu i wybitny aktor Marian Dziędziel ("Dom zły", "Wesele") tym razem w komediowej roli Ministra Spraw Wewnętrznych jakiego jeszcze Polska nie widziała, to obok Marka Włodarczyka i Pawła Deląga największe gwiazdy komedii "Komisarz Blond i Oko sprawiedliwości". Kto pracuje dla Rosjan, kto dla Amerykanów i co wspólnego z międzynarodową aferą szpiegowską mają Zakon...