• Informacje na temat:

  chorym dzieciom

Artykuły na temat: chorym dzieciom
 • Thomas Moore zapuścił włosy, by zrobiono z nich peruki dla chorych na raka dzieci

  Amerykańskie media piszą o niebywałej dojrzałości pewnego 10-latka. Chłopiec postanowił pomóc chorym na raka dzieciom po obejrzeniu wraz z mamą filmiku na Facebooku o dziewczynce Kyssi Andrews, która straciła włosy w wyniku chemioterapii. Początkowo myślał, że chodzi o chłopca. Gdy mama wytłumaczyła mu, że to dziewczynka chora na raka, zdecydował się pomóc. Zapuszczanie włosów trwało dwa lata...

 • Marek Kaliszuk zwycięzcą "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

  Marek Kaliszuk wygrał finał programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Nagrodę w postaci 100 tysięcy złotych przekazał Fundacji "Między Niebem a Ziemią", która zajmuje się wspieraniem niepełnosprawnych i nieuleczalnie chorych dzieci oraz pomocą ich rodzinom.

 • Małgorzata Kożuchowska: Pomoc chorym dzieciom uważam za swój obowiązek!

  Małgorzata Kożuchowska (44 l.) zaangażowała się w organizację koncertu poświęconego zmarłej Agnieszce Kotlarskiej. Pomaga również chorym dzieciom.

 • Martyna Wojciechowska: Chcę, żeby ludzie na świecie o tym usłyszeli

  Film "Ludzie duchy" Martyny Wojciechowskiej i Marka Kłosowicza otrzymał nominację na Międzynarodowym Festiwalu Produkcji Telewizyjnej w Monte Carlo. Dokument opowiada historię albinosów z Tanzanii, którzy są zwierzyną łowną dla ludzi wierzących w magiczną moc chorych na bielactwo.

 • "Barwy szczęścia": Klara urodzi chore dziecko?

  Wyniki badań Klary (Olga Jankowska) jednoznacznie pokażą, że z dzieckiem, które nosi pod sercem, dzieje się coś niedobrego... Lekarz stwierdzi, że jej córeczka może urodzić się z zespołem Downa!

 • Katarzyna Zielińska będzie miała synka!

  Katarzyna Zielińska ("Barwy szczęścia") zostanie mamą na początku lutego 2015 roku. Aktorce nie udało się utrzymać w tajemnicy przed mediami płci swego pierwszego dziecka. Wiadomo już, że urodzi chłopca!

 • Marta Manowska wzruszona historią chorych dzieci. Chce pomóc!

  Marta Manowska (32 l.) ma ogromne serce. Wzruszyła ją historia chorych dzieci, więc postanowiła zrobić wszystko, by im pomóc. Wraz z nimi walczy o ich życie!

 • "M jak miłość": Prawda wyjdzie na jaw

  Marek wreszcie dowie się, co robi w Stanach jego ukochana Ewa, Madzia poprosi Pawła, by został ojcem jej dziecka, a Piotrek będzie miał poważne kłopoty w pracy przez zakochanego w Monice teścia! Oto co nas czeka w najbliższych odcinkach "M jak miłość".

 • Katarzyna Werner chora. "Taki wirus"

  Katarzyna Werner (40 l.) do niedawna przebywała na urlopie macierzyńskim, ale po powrocie do pracy znów musiała zniknąć z anteny TVN. Wszystko przez chorobę.

 • Festiwal San Remo: Powrót Rominy Power i Ala Bano

  Wielki powrót po 24 latach słynnego włoskiego duetu Romina Power i Al Bano, spotkanie z lekarzem wyleczonym z eboli oraz z rodziną z 16 dzieci - tak minął pierwszy dzień 65. edycji festiwalu piosenki w San Remo. Gromadzi on przed telewizorami miliony widzów.

Zdjęcia na temat: chorym dzieciom
Wideo na temat: chorym dzieciom
 • Rafał Maślak czytał bajki dzieciom chorym na raka

  Jeśli tylko jest taka możliwość, to wykorzystuję swoją rozpoznawalność i daję chorym dzieciom pozytywną energię, choćby poprzez wspólne czytanie bajek – mówi Rafał Maślak. Model przyznaje, że(...) Kordkiem wzięli udział w projekcie „Artyści czytają bajki chorym dzieciom", który jest prowadzony w Szpitalu Klinicznym przy ul. Litewskiej w Warszawie. Po spotkaniu z najmłodszymi pacjentami model nie

 • Duże dzieci

  Komedia "Duże dzieci" to opowieść o pięciu przyjaciołach z dzieciństwa, którzy spotykają się po raz pierwszy od 30 lat i odkrywają, że dorastanie wcale nie jest jednoznaczne z dojrzewaniem. W weekend przypadający na święto 4 lipca, pięciu przyjaciół z dzieciństwa /Adam Sandler, Kevin James, Chris Rock, David Spade i Rob Schneider/ spotyka się po 30 latach, aby wziąć udział w pogrzebie ukochanego trenera koszykówki. Wraz z rodzinami zatrzymują się w domku nad jeziorem należącym do zmarłego...

 • Jerzy Zelnik szokuje w telewizji: Z in vitro rodzą się dzieci koszmarnie chore, połamane!

  - Dla niektórych coś takiego małego to nie jest człowiek. Dla mnie to jest człowiek. To jest DNA, z którego później rodzi się ktoś, kto zadziwia świat, a my traktujemy to jak jakiś śmieć. Rodzą się z tego in vitro liczne dzieciaki jakieś koszmarnie chore, połamane - powiedział Jerzy Zelnik w TVN 24. Obecny w studiu Maciej Maleńczuk odpowiedział mu, że zna dzieci poczęte dzięki tej metodzie "i są one zdrowe". Aktor był jednak nieprzekonany... (TVN24/x-news)

 • Pozycja dziecka

  Cornelia właśnie skończyła 60 lat, jest zadbana, majętna i szanowana. Osiągnęła sukces zawodowy, ma oddanego, siedzącego pod pantoflem męża oraz wpływowych znajomych wśród bukareszteńskich elit. Jednak życie wcale Cornelii nie cieszy... Ukochany jedynak, jej oczko w głowie, 34-letni Barbu ze wszystkich sił stara się uniezależnić od matki. Wyprowadził się z domu, ma własny samochód, a także dziewczynę, która zupełnie nie spełnia standardów Cornelii. A najsmutniejsze jest to, że Barbu unika...

Dyskusje na temat: chorym dzieciom
 • Re: "Świat według Kiepskich": Pomóżmy Panu Bohdanowi!

  Jeśli nie chcecie to nie pomagajcie ale po co te wredne komentarze. Smoleń pomagał chorym dzieciom działalnością swojej fundacji a teraz on potrzebuje pomocy.

 • Re: "Nad rozlewiskiem": Mijają 2 lata od śmierci niezapomnianej Małgorzaty Braunek

  A w czym by jej pomógł ten twój bóg? Jakoś nawet wierzącym nie pomaga ani ciężko chorym dzieciom które umierają na nowotwory. To gdzie on wtedy jest?

 • Re: Serialowy przewodnik

  czy nie ma konca tych bzdornych odcinkow ? czy nie lepiej przeznaczyc te pieniadze chorym dzieciom ? kto pozwala na krecenie tego badziewia bez konca i robi na tym pieniadze.

 • Re: "Pierwsza miłość": Aneta Zając tęskni za tańcem i... Stefano!

  Tylko Aneta oszczędza zarobione pieniądze na pomoc swoim chorym dzieciom i spędza z nimi czas, Mikołaj no cóż chodzi tylko na bankiety i promuje się z Włodarczyk.

 • Re: Magdalena Różczka odchodzi z "Lekarzy"?!

  Dla Ciebie marna aktoreczka a dla mnie wzór do naśladowania nikt nie widzi tego jaka jest naprawdę jak angażuje się w akcje charytatywne pomaga chorym dzieciom... żaden aktor nie robi tyle dobrego co Pani Magda

 • Re: "M jak miłość": Co wydarzy się po wakacjach?

  Już dawno mówiłem że w tym serialu prędzej czy później każdy z każdym łóżko zaliczy,przy okazji dzieciaczki na boku to zjednom to z drugą, taka rozwiązłość intrygi a gdzie poszanowanie prawdziwe uczucie ciepła miłości właściwych wzorców w tym coraz bardziej chorym świecie,jak mamy przekazywać dzieciom piękne idee i wartości?jakie będą związki naszych pociech takie skamieniałe formalne obojętne

 • Re: "Świat według Kiepskich": Pomóżmy Panu Bohdanowi!

  Nie rozumiem ludzi, którzy piszą ale nie mają zamiaru pomóc. Nie chcesz - nie pomagaj. Chcesz to pomóż. Smoleń oprócz życia na estradzie, które było dawno temu miał przecież swoje prywatne życie, życie pełne tragedii. Poświęcił się też chorym dzieciom - stadnina koni i hipoterapia była przecież dla nich. Prowadzenie takiej hipoterapii to duże koszty, które teraz coraz ciężej mu ponosić

 • Re: Magdalena Różczka odchodzi z "Lekarzy"?!

  zbierania nakrętek... to w niczym Jej nie pomaga a ratuje życie chorym dzieciom

 • Re: ​Wpadli w poważne tarapaty!

  I TAK POWINNO BYĆ.CIERP CIAŁO COŚ CHCIAŁO. CHCIAŁO SIĘ MIEĆ MIKOŁAJA..... ZABRAĆ OJCA DZIECIOM....KOLEŻANCE PARTNERA...PRACY NIE BĘDZIE... NASZE SPOŁECZEŃSTWO NIE LUBI TAKICH POPAPRAŃCÓW, KTÓRYM TYLKO SEKS WE ŁBIE I IDĄ PO TRUPACH DO CELU. ROLĘ FILMOWĄ WCIELIĆ W ŻYCIE...TRZEBA BYĆ CHORYM NA UMYŚLE...ŻYCZĘ CI KILKA DZIECIACZKÓW I TEGO , ABY TEN LALUŚ POLECIAŁ DO NOWEJ BABY. POWODZENIA,

 • Spacerując - pomaga chorym dzieciom!

  Bardzo piękny i szlachetny gest :)