• Informacje na temat:

  chorzowie

Artykuły na temat: chorzowie
Dyskusje na temat: chorzowie
 • Re: Mały buntownik!

  Tematy zastepcze. W Chorzowie kongres PO odggrodzil sie od mieszkancow armatkami wodnymi. Trzeszczy ta partia... Napiszcie cos o tym!

 • Re: Maciej Dębosz (Maciej Dębosz)

  Bardzo lubię Maćka Dębosza. Chętnie bym to zdjęcie wzięła, podoba mi się :) Maciek jest super. Chciałabym być przez niego ratowana z opresji kiedyś. Może kiedyś zagości w Chorzowie?

 • Re: Dzień pełen wrażeń i zajęć

  nie prawda, że zdradził Śląsk. Widuję go dosyc często na targowisku na Batorym... Chorzowie Batorym. Tu jego matka mieszka i się nie wstydzi tutaj byc. A praca pracą i zostaw w spokoju fajnego człowieka ACHIM.

 • Re: Premiera z pompą!

  Spektakl ten wystawiany był w Teatrze Rozrywki (nie dodaję że w Chorzowie bo Teatr Rozrywki jest tylko jeden). Najlepszym tego typu teatrze w Polsce (no ok, Roma też jest świetna, ale niestety ma za rzadko premiery)

 • Re: Premiera z pompą!

  Teatr Rozrywski w Chorzowie ponad setka wystawień musicalu, publiczność w ekscentrycznych makijażach i strojach, współgrająca z aktorami, to nazywało się być UCZESTNIKIEM PRZEDSTAWIENIA... a to tutaj to jakieś odgrzewane kluchy dla tzw. śmietanki

 • Re: Maciej Dębosz (Maciej Dębosz)

  Bardzo lubię Maćka Dębosza. Chętnie bym to zdjęcie wzięła, podoba mi się :) Maciek jest super. Chciałabym być przez niego ratowana z opresji kiedyś. Może kiedyś zagości w Chorzowie? albo w Mikołowie

 • Re: Zdradzamy, że w 110. odcinku...

  komentarz do zdjecia.wczoraj bylem w chorzowie to piekne miasto,tyle tu zieleni i ten park.poprostu wspaniala sprawa...bla bla bla.kogo to wszystko obchodzi.byla w ciazy ,urodzila normalne a kiedy sie w (...) podrapie?

 • Re: Premiera z pompą!

  też mi nowość, ten spektakl jest od kilku lat wystawiany w Chorzowskim Teatrze Rozrywki i tam polecam go oglądać gdyż tam jest to naprawdę już klimat się łapie j czekając na spektakl Spektakl ten nie jest wystawiany w Chorzowie od dobrych kilku lat.

 • Re: Walentynki gwiazd

  Promowane na pierwszej stronie interii, jak niewiadomo co. Jak zaczynam czytać, staram się kończyć to co zaczęłam. Nikt nie mówił że życie będzie łatwe i sprawiedliwe, ale czy wyjście raz na 5-6 miesięcy z całą rodziną do Zoo w Chorzowie musi być poprzedzone, właśnie odkładaniem co miesiąc po 50-60zł. Może śmieszne ale więcej nie jesteśmy w stanie odłożyć.

 • Re: Dzień pełen wrażeń i zajęć

  nie prawda, że zdradził Śląsk. Widuję go dosyc często na targowisku na Batorym... Chorzowie Batorym. Tu jego matka mieszka i się nie wstydzi tutaj byc. A praca pracą i zostaw w spokoju fajnego człowieka ACHIM. Niestety masz nieprawdziwe dane. Moja teściowa nie żyje od prawie 4 lat, a w Batorym mieszka żona czyli ja i nasz syn - ludzie przestańcie pisac pierdoły o moim mężu jeśli nie znacie