• Informacje na temat:

  chorzowie

Artykuły na temat: chorzowie
Wideo na temat: chorzowie
 • Bójka Dody i Szulim: Poważny błąd policji?

  Po gali Niegrzeczni 2014 w Chorzowie Doda pobiła się z Agnieszką Szulim. Do incydentu doszło w toalecie chorzowskiego klubu Kultura, gdzie gwiazdy bawiły się na after party. Dziennikarka chciała zgłosić napaść policji, jednak ze względu na wypity wcześniej alkohol oraz znikome ślady pobicia funkcjonariusze odmówili przyjęcia skargi. Adwokat Katarzyna Janowska skomentowała zachowanie

Dyskusje na temat: chorzowie
 • Re: Mały buntownik!

  Tematy zastepcze. W Chorzowie kongres PO odggrodzil sie od mieszkancow armatkami wodnymi. Trzeszczy ta partia... Napiszcie cos o tym!

 • Re: Maciej Dębosz (Maciej Dębosz)

  Bardzo lubię Maćka Dębosza. Chętnie bym to zdjęcie wzięła, podoba mi się :) Maciek jest super. Chciałabym być przez niego ratowana z opresji kiedyś. Może kiedyś zagości w Chorzowie?

 • Re: Dzień pełen wrażeń i zajęć

  nie prawda, że zdradził Śląsk. Widuję go dosyc często na targowisku na Batorym... Chorzowie Batorym. Tu jego matka mieszka i się nie wstydzi tutaj byc. A praca pracą i zostaw w spokoju fajnego człowieka ACHIM.

 • Re: Premiera z pompą!

  Teatr Rozrywski w Chorzowie ponad setka wystawień musicalu, publiczność w ekscentrycznych makijażach i strojach, współgrająca z aktorami, to nazywało się być UCZESTNIKIEM PRZEDSTAWIENIA... a to tutaj to jakieś odgrzewane kluchy dla tzw. śmietanki

 • Re: Premiera z pompą!

  Spektakl ten wystawiany był w Teatrze Rozrywki (nie dodaję że w Chorzowie bo Teatr Rozrywki jest tylko jeden). Najlepszym tego typu teatrze w Polsce (no ok, Roma też jest świetna, ale niestety ma za rzadko premiery)

 • Re: Maciej Dębosz (Maciej Dębosz)

  Bardzo lubię Maćka Dębosza. Chętnie bym to zdjęcie wzięła, podoba mi się :) Maciek jest super. Chciałabym być przez niego ratowana z opresji kiedyś. Może kiedyś zagości w Chorzowie? albo w Mikołowie

 • Re: Zdradzamy, że w 110. odcinku...

  komentarz do zdjecia.wczoraj bylem w chorzowie to piekne miasto,tyle tu zieleni i ten park.poprostu wspaniala sprawa...bla bla bla.kogo to wszystko obchodzi.byla w ciazy ,urodzila normalne a kiedy sie w (...) podrapie?

 • Re: Premiera z pompą!

  też mi nowość, ten spektakl jest od kilku lat wystawiany w Chorzowskim Teatrze Rozrywki i tam polecam go oglądać gdyż tam jest to naprawdę już klimat się łapie j czekając na spektakl Spektakl ten nie jest wystawiany w Chorzowie od dobrych kilku lat.

 • Re: Walentynki gwiazd

  Promowane na pierwszej stronie interii, jak niewiadomo co. Jak zaczynam czytać, staram się kończyć to co zaczęłam. Nikt nie mówił że życie będzie łatwe i sprawiedliwe, ale czy wyjście raz na 5-6 miesięcy z całą rodziną do Zoo w Chorzowie musi być poprzedzone, właśnie odkładaniem co miesiąc po 50-60zł. Może śmieszne ale więcej nie jesteśmy w stanie odłożyć.

 • Re: Dzień pełen wrażeń i zajęć

  nie prawda, że zdradził Śląsk. Widuję go dosyc często na targowisku na Batorym... Chorzowie Batorym. Tu jego matka mieszka i się nie wstydzi tutaj byc. A praca pracą i zostaw w spokoju fajnego człowieka ACHIM. Niestety masz nieprawdziwe dane. Moja teściowa nie żyje od prawie 4 lat, a w Batorym mieszka żona czyli ja i nasz syn - ludzie przestańcie pisac pierdoły o moim mężu jeśli nie znacie