• Informacje na temat:

  chris brown pracuje

Artykuły na temat: chris brown pracuje
 • Rihanna odpoczywa od Browna

  To nie przypadek, że Rihanna i Chris Brown są teraz na przeciwległych wybrzeżach. Para zdecydowała się na przerwę w ich burzliwym związku.

 • "Mówi mi Vincent": Niezwykła przyjaźń

  Scenariusz wchodzącego 12 grudnia do polskich kin filmu "Mówi mi Vincent" trafił w 2011 roku na tzw. czarną listę, czyli zestawienie najlepszych scenariuszy, które nie zostały jeszcze sfilmowane. W tej samej sytuacji znalazł się wtedy m.in. "Django" Quentina Tarantino. Projekt nabrał jednak tempa, gdy główną rolę zdecydował się w nim zagrać Bill Murray...

 • Rihanna wybaczyła chłopakowi pobicie

  Piosenkarz r'n'b Chris Brown, podejrzewany o pobicie gwiazdy pop Rihanny, podczas swojego pobytu w Miami nie tylko pogodził się ze swoją partnerką, ale także zaczął pracę nad kolejną płytą.

 • Chris Brown przytył ze stresu?

  Piosenkarz Chris Brown czuje się zestresowany, jest roztrzęsiony i z tego powodu ma nadwagę - twierdzą osoby z otoczenia kontrowersyjnego gwiazdora.

 • Rihanna uczciła swoje urodziny

  Po kilku tygodniach unikania fleszy fotoreporterów, Rihanna pojawiła się we wtorek po raz pierwszy publicznie od czasu incydentu z udziałem jej partnera Chrisa Browna. Piosenkarka spotkała się z przyjaciółmi, by wspólnie z nimi uczcić swoje 21. urodziny.

 • Wciąż piętnują Chrisa Browna

  Kanadyjska firma AUX stworzyła nową aplikację, która wymazuje z komputerów wszystkie treści związane z wokalistą Chrisem Brownem.

 • Były chłopak Rihanny "dobrze się sprawuje"

  Sędzia, który sprawuje kuratelę nad Chrisem Brownem mającym wyrok w zawieszeniu za pobicie Rihanny , chwali piosenkarza i podkreśla jego postępy w pracach społecznych.

 • Chris Brown nie chce pracować

  Damski bokser Chris Brown w ostrych słowach narzeka na dodatkowe prace społeczne, które nakazał mu wykonać sąd. "Je...ć system!" - manifestuje wokalista mający notoryczne problemy z prawem.

 • ​"Kroniki Times Square" ("The Deuce"): 2. sezon, data premiery, obsada, gdzie oglądać?

  ...rolach występują: Gary Carr ( Downton Abbey ) jako C.C. i Gbenga Akinnagbe (serial HBO Prawo ulicy ) jako Larry Brown, alfonsi z Ósmej Ulicy, którzy muszą pogodzić z faktem, że charakter prostytucji(...). (Serial HBO Prawo ulicy ) jako nowojorski detektyw Chris Alston, Chris Bauer ( Prawo ulicy ) jako Bobby Dwyer, kierownik salonu masażu i szwagier Martino, Michael Rispoli (serial HBO Rodzina Soprano...

 • Jednak go rzuciła!

  Wygląda na to, że Rihanna w końcu posłuchała apeli o to, by zakończyć burzliwy związek z Chrisem Brownem. Przypomnijmy, że wokalista został oskarżony o pobicie "RiRi".

Wideo na temat: chris brown pracuje
 • Harry Brown

  Dynamiczny film o krwawej zemście w stylu "Uprowadzonej". Akcja thrillera "Harry Brown", który przebojem zdobył kina w Wielkiej Brytanii jesienią 2009 roku, rozgrywa się we współczesnym angielskim mieście. Film nominowanego do Oscara Daniela Barbera ("The Tonto Woman") opowiada dramatyczną historię tajemniczego bohatera, który musi stawić czoło młodocianym gangsterom i handlarzom narkotyków. Tytułowa postać, grana przez dwukrotnego zdobywcę Oscara Michaela Caine'a, to były żołnierz i wdowiec,...

 • Szubienica

  20 lat po tragicznych wydarzeniach podczas szkolnego przedstawienia, grupa uczniów próbuje uczcić pamięć o ofiarach. Jednak szybko okazuje się, że o niektórych sprawach lepiej jest zapomnieć.

 • Pięć tańców

  Chip (Ryan Steele) jest utalentowanym, 18-letnim tancerzem, który niedawno przyjechał z Kansas do Nowego Jorku na stypendium w szkole baletowej. Tam został dostrzeżony przez Anthonego, który zaprosił go do swojego zespołu. Trwają właśnie intensywne próby do nowej choreografii. Między Chipem i drugim tancerzem Theo zaczyna rodzić się nieśmiała namiętność. Jednak Chip ma coraz większe problemy, żeby utrzymać się w Nowym Jorku. Nie może liczyć na pomoc rodziców, którzy woleliby, żeby wrócił do...