• Informacje na temat:

  chris columbus

Artykuły na temat: chris columbus
 • "Kevin sam w domu": 10 rzeczy, o których nie wiedzieliście...

  Ciepły, rodzinny i... kompletnie zwariowany. Film Chrisa Columbusa "Kevin sam w domu" od 24 lat jest daniem obowiązkowym na naszym wigilijnym stole. Myślicie, że wiecie o nim wszystko? Sprawdźcie!

 • Chris Columbus wskrzesza umarłych

  Chris Columbus ( "Harry Potter i kamień filozoficzny" , "Harry Potter i komnata tajemnic" ) nabył prawa do ekranizacji powieści "The Brief History of the Dead" pióra Kevina Brockmeiera. Nie ukończona jeszcze książka traktuje o ludziach, którzy odbyli podróż pomiędzy światami żywych i martwych.

 • Chris Columbus i Sub-Mariner

  Potwierdziły się doniesienia, iż to Chris Columbus ( "Harry Potter i kamień filozoficzny" , "Harry Potter i komnata tajemnic" ) zasiądzie na fotelu reżysera filmowej adaptacji komiksu "Sub-Mariner" firmy Marvel. Pierwsze informacje na ten temat obiegły media w połowie roku. Obraz powstanie dla studia Universal Pictures. Chris Columbus - poprzez swą firmę 1492 Productions - zajmie się także

 • Komiksowy Chris Columbus

  Chris Columbus ( "Harry Potter i kamień filozoficzny" , "Harry Potter i komnata tajemnic" ) zasiądzie na fotelu reżysera filmowej adaptacji komiksu "Sub-Mariner" ("Namor"). Ekranizacja kolejnej rysunkowej opowieści z universum firmy Marvel powstanie dla studia Universal Pictures. Film ma zadebiutować na ekranach światowych kin w 2006 roku.

 • Chris Columbus: Będę pracował nad "Harrym Potterem 3"

  Pod koniec maja prasa spekulowała, że Chris Columbus, reżyser przebojowej produkcji "Harry Potter i kamień filozoficzny" , który realizuje film "Harry Potter i komnata tajemnic", nie będzie pracował nad trzecią produkcją z tego cyklu. Jednak podczas wywiadu udzielonego angielskiemu dziennikowi London Evening Standard , Chris Columbus stanowczo zdementował te plotki .

 • Chris Columbus: Zgredek jest ważny

  Chris Columbus, reżyser dwóch pierwszych ekranizacji powieści o Harrym Potterze, wyznał niedawno, że marzył, aby w filmach "Kamień filozoficzy" i "Komnata tajemnic" przenieść widza do świata, w którym nikt wcześniej nie był. Twórca uważa, iż udało się to zrealizować, m.in. dzięki perfekcyjnemu stworzeniu tak fantastycznych istot, które zamieszkują świat Harry'ego Pottera, jak choćby Zgredek.

 • Bestseller Chrisa Columbusa

  Studio filmowe Chrisa Columbusa, 1492 Pictures, adaptuje "The Help" - bestseller Kathryn Stockett o afroamerykańskich służących i ich bogatych białych pracodawcach. Akcja rozgrywa się w Missisipi jeszcze przed wprowadzeniem praw obywatelskich - czytamy w "Variety".

 • Jim Carrey bez Tima Burtona

  Chris Columbus zastąpi Tima Burtona na fotelu reżysera filmu "Ripley's Believe It or Not!". Studio Paramount rozpoczęło negocjacje w tej sprawie. Głowną rolę zagra hollywoodzki gwiazdor Jim Carrey.

 • Reżyser "Harry'ego Pottera" pisze dla dzieci

  Chris Columbus, reżyser dwóch części filmowej sagi o przygodach Harryego Pottera, napisze książkę dla dzieci. Jego literacki debiut "House of Secrets" (Dom sekretów) ma mieć premierę w 2013 roku. Reżyserowi pomaga autor książek dla młodzieży Ned Vizzini.

 • Od Pottera do Kennedy'ego

  Reżyser "Harry'ego Pottera", Chris Columbus postanowił teraz nakręcić film o prezydencie USA, Robercie F. Kennedym.

Wideo na temat: chris columbus
 • Percy Jackson i bogowie olimpijscy: Złodziej pioruna

  Film fantastyczno-przygodowy w reżyserii Chrisa Columbusa, twórcy "Kevina - samego w domu", "Pani Doubtfire" oraz "Harry'ego Pottera i kamienia filozoficznego". Młody chłopak odkrywa, że jest potomkiem greckiego boga i wyrusza w niezwykłą podróż, by zapobiec wojnie między potężnymi bogami, która może zagrozić przyszłości świata.

 • Kocham Cię, Beth Cooper

  Denisowi Coovermanowi (PAUL RUST) przypadł zaszczyt wygłaszania mowy pożegnalnej na koniec liceum. Chłopak był piątkowym uczniem, robił karierę w gazetce. Jednym słowem jest szkolną ofermą. Przez cztery lata chodzenia do ogólniaka nie zaznał żadnej z licealnych przyjemności - nie wracał do domu po wyznaczonej godzinie, nie zniszczył mienia, nie pił, nie bił się, nie imprezował. Nie wie czym są szybkie samochody i szybkie kobiety (z kobietami w ogóle nie ma żadnego doświadczenia). To się...

 • Piksele

  The Game is not over! Kultowi bohaterowie gier lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych powracają. Pac-Man, wielki goryl Donkey Kong, kosmici ze "Space Invaders" najadą ziemię z kosmosu cyberprzestrzeni. Pamiętacie jak chcieliście ich ustrzelić? Teraz wezmą odwet. Nawet pozytywni bohaterowie gier przejdą przemianę i staną się superzłoczyńcami, których jedynym celem jest zamienienie świata w piksele. Ludzkość znajdzie się w prawdziwym niebezpieczeństwie, znikną miasta, a na ulicach będzie...