• Informacje na temat:

  chris columbus producent

Artykuły na temat: chris columbus producent
 • Chris Columbus i Sub-Mariner

  Potwierdziły się doniesienia, iż to Chris Columbus ( "Harry Potter i kamień filozoficzny" , "Harry Potter i komnata tajemnic" ) zasiądzie na fotelu reżysera filmowej adaptacji komiksu "Sub-Mariner" firmy Marvel. Pierwsze informacje na ten temat obiegły media w połowie roku. Obraz powstanie dla studia Universal Pictures. Chris Columbus - poprzez swą firmę 1492 Productions - zajmie się także

 • Chris Columbus: Będę pracował nad "Harrym Potterem 3"

  Pod koniec maja prasa spekulowała, że Chris Columbus, reżyser przebojowej produkcji "Harry Potter i kamień filozoficzny" , który realizuje film "Harry Potter i komnata tajemnic", nie będzie pracował nad trzecią produkcją z tego cyklu. Jednak podczas wywiadu udzielonego angielskiemu dziennikowi London Evening Standard , Chris Columbus stanowczo zdementował te plotki .

 • Tim Allen ucieka przed Świętami

  Tim Allen ( "Śnięty Mikołaj" , "Śnięty Mikołaj 2" ) zagra główną rolę w filmie "Skipping Christmas" opartej na powieści Johna Grishama ( "Firma" , "Raport Pelikana" ). Bohaterem tej opowieści jest człowiek, który próbuje uniknąć obowiązków wiążących się z Bożym Narodzeniem. Scenariusz napisze Chris Columbus ( "Harry Potter i kamień filozoficzny" , "Harry Potter i komnata tajemnic" ).

 • Producenci już wybrali!

  Gildia Amerykańskich Producentów Filmowych (The Producers Guild of America - PGA) ogłosiła nominacje do swoich corocznych wyróżnień. Wśród obrazów mających szansę na nagrodę znalazły się m.in. "Dziewczyna z tatuażem", "Służące", "Idy marcowe", "O północy w Paryżu".

 • Jamie Lee Curtis omija Święta

  Jamie Lee Curtis ( "Prawdziwe kłamstwa" , "Zakręcony piątek" ) zagra główną rolę żeńską w filmie "Skipping Christmas". Obraz ten będzie komedią, opartą na znanej powieści "Ominąć Święta" Johna Grishama. Aktorka wcieli się w postać żony bohatera opowieści, granego przez Tima Allena ( "Śnięty Mikołaj" , "Śnięty Mikołaj 2" ).

 • Nowy projekt Columbusa

  Chris Columbus, twórca dwóch pierwszych filmów o Harrym Potterze ( "Harry Potter i kamień filozoficzny" , "Harry Potter i komnata tajemnic" ) wyreżyseruje na podstawie scenariusza Bena Queena film "Slanted and Enchanted". Opowieść powstanie w wytwórni Warner Bros.

 • Harry Potter szuka reżysera

  Według niedawnych doniesień, nad filmową adaptacją trzeciej części przygód Harry'ego Pottera nie będzie pracować Chris Columbus. Jako jego następcę wymieniano Alfonso Cuarona. Jednak meksykański twórca nie jest jedynym kandydatem do objęcia fotela reżysera obrazu "Harry Potter i więzień Azkabanu".

 • Thompson nie będzie Potterem

  Wcześniejsze przewidywania i spekulacje, dotyczące obsady tytułowej roli w filmie "Harry Potter i kamień filozoficzny", okazały się nie trafione. W poniedziałek, 21 sierpnia, po południu, reżyser Chris Columbus i producent David Heyman poinformowali, że postaci Harry'ego nie zagra Gabriel Thomson, lecz młody Anglik Daniel Radcliffe.

 • Mitologiczny Pierce Brosnan

  Pierce Brosnan jako Chiron, a Sean Bean jako Zeus. W Hollywood wszystko jest możliwe.

 • Meksykański Harry Potter

  Meksykański twórca Alfonso Cuarón ( "Wielkie nadzieje" ) powiedział w jednym z ostatnio udzielonych wywiadów, iż to on zasiądzie na fotelu reżysera trzeciej części przygód Harry'ego Pottera. Poszukiwania kandydata, który zastąpi Chrisa Columbusa, autora dwóch pierwszych historii, trwają od kilkunastu tygodni.