• Informacje na temat:

  chris klein

Artykuły na temat: chris klein
 • San Diego Comic-Con 2018: Zwiastuny, które koniecznie musicie zobaczyć

  ...- Cicadą. W jego rolę wcieli się Chris Klein ("American Pie", "Byliśmy żołnierzami"). Legacies "Legacies" to spin-off sztandarowych produkcji stacji CW, czyli "Pamiętników Wampirów" oraz "The(...) wizję alternatywnego świata, w którym naziści wygrali wojnę. W serialu występują: Alexa Davalos, Rupert Evans, Luke Kleintank, Rufus Sewell, Joel de la Fuente. Showrunnerem 3. sezonu jest Eric...

 • Uwodzicielski Chris Klein

  Chris Klein ( "American Pie" , "Byliśmy żołnierzami" ) i Brendan Fehr ( serial "Roswell: W kręgu tajemnic", "Oszukać przeznaczenie" ) wystąpią w filmie "The Long Weekend". Obraz będzie niezależną komedią o dwóch braciach spędzających razem weekend. Zdjęcia do projektu rozpoczną się w styczniu 2004 roku.

 • 10 scen z życia: Katie Holmes

  ...ślub Aktora Chrisa Kleina poznała w 2000 r. Zakochali się w sobie. Trzy lata później na palcu Holmes pojawił się pierścionek zaręczynowy. Niestety, w 2005 r. zamiast ślubu było zerwanie(...). Burzliwy debiut Katie była jedną z kandydatek do głównej roli w filmie "Burza lodowa". Producenci uznali jednak, że jest za stara i zatrudnili Christinę Ricci jako Wendy. Holmes na otarcie łez...

 • "Terminator 3": Kto zagra Johna Connora?

  Zaledwie w poniedziałek, 14 stycznia, informowaliśmy, iż Edwarda Furlonga na planie filmu "Terminator 3: Rise of the Machines" zastąpi najprawdopodobniej Benjamin Curtis, a już pojawili się kolejni kandydaci do występu w roli Johna Connora. Jest ich aż trzech - Chris Klein, Scott Speedman i Shane West.

 • Sequel "American Pie"

  Rozpoczęły się prace nad sequelem kontrowersyjnej komedii "American Pie" Paula Weitza, która była ubiegłorocznym przebojem box office'ów. Sukces kasowy sprawił, że producenci podjęli decyzję o realizacji drugiej części filmu. Nad scenariuszem znów pracuje Adam Herz. Obecnie prowadzone są rozmowy z gwiazdami części pierwszej na temat ich udziału w sequelu.

 • O czym będzie "American Pie 3"?

  W ubiegłym miesiącu scenarzysta Adam Herz rozpoczął pracę nad trzecią częścią przebojowej komedii "American Pie" . Kolejny sequel ma powstać dla wytwórni Universal i właśnie do jej szefów produkcji trafił w ubiegłym tygodniu pierwszy zarys historii.

 • Shane West: Nowy John Connor?

  Od dłuższego czasu trwają spekulacje, kto na planie filmu "Terminator 3: Rise of the Machines" wcieli się w Johna Connora. Ostatnio wymieniało się nazwiska trzech młodych aktorów: Chrisa Kleina, Scotta Speedmana i Shane'a Westa. Według ostatnich doniesień to właśnie ostatni z nich ma największe szanse na wcielenie się w bohatera.

 • Do kogo jest podobna córka Toma Cruise'a?

  Po tym jak Tom Cruise ( "Wojna światów" ) i Katie Holmes ( "Batman-Początek" ) mieli dosyć podejrzeń, że Suri nie istnieje i zdecydowali się po kilku miesiącach pokazać swoje dziecko światu, pojawiły się kolejne plotki . Tym razem dociekliwi złośliwcy dopatrzyli się, że dziewczynka jest bardziej podobna do byłego narzeczonego mamusi niż do Cruise'a.

 • Mel Gibson weteranem

  Hollywoodzki gwiazdor Mel Gibson ( "Czego pragną kobiety" , "Mad Max", "Waleczne serce - Braveheart" ) kończy pracę na planie filmu "We Were Soldiers". Produkcja opowiada o weteranach wojny w Wietnamie, a powstaje w oparciu o wspomnienia generała Harolda "Hala" Moore'a. W tę właśnie postać wciela się Mel Gibson.

 • Członkowie amerykańskiej formacji Slipknot pojawią się w nowej wersji legendarnego filmu "Rollerball". Fani grupy nie powinni jednak liczyć, że ich idole wykażą się talentem aktorskim. Ich rola będzie polegać wyłącznie na graniu muzyki.

Zdjęcia na temat: chris klein