• Informacje na temat:

  chris klein aktor

Artykuły na temat: chris klein aktor
 • 10 scen z życia: Katie Holmes

  ...ślub Aktora Chrisa Kleina poznała w 2000 r. Zakochali się w sobie. Trzy lata później na palcu Holmes pojawił się pierścionek zaręczynowy. Niestety, w 2005 r. zamiast ślubu było zerwanie(...) w niej od dawna, marzenia o aktorstwie. Miała 14 lat, kiedy ktoś dostrzegł w niej nie tylko potencjalną aktorkę, ale także twarz wartą miliony. Rozpoczęła naukę w szkole modelek. Tam poznała jej...

 • Shane West: Nowy John Connor?

  Od dłuższego czasu trwają spekulacje, kto na planie filmu "Terminator 3: Rise of the Machines" wcieli się w Johna Connora. Ostatnio wymieniało się nazwiska trzech młodych aktorów: Chrisa Kleina, Scotta Speedmana i Shane'a Westa. Według ostatnich doniesień to właśnie ostatni z nich ma największe szanse na wcielenie się w bohatera.

 • Nick Stahl: Kolejny kandydat do roli Johna Connora

  Niedawno informowaliśmy, że Johna Connora, bohatera filmu "Terminator 3: Rise of the Machines", zagra Shane West, a już wiadomość ta została zdementowana. Magazyn Variety doniósł w poniedziałek, 25 marca, że w postać Connora wcieli się Nick Stahl, 23-letni aktor znany z roli w dramacie "In the Bedroom" .

 • Ósma odsłona "American Pie"

  Już w kwietniu do polskich kin trafi kolejna część serii "American Pie". W produkcji o podtytule: "Zjazd absolwentów" zagrają aktorzy związani z tą serią od lat m.in. Eugene Levy, Jason Biggs i Seann William Scott.

 • Marzenia Hugh Granta

  Paul Weitz ( "Spadaj na Ziemię!" ) zasiądzie na fotelu reżysera filmu "American Dreamz", który powstaje dla studia Universal Pictures. Na planie opowieści pojawią się aktorzy, którzy już współpracowali z reżyserem, między innymi Hugh Grant ( "Był sobie chłopiec" ). Prowadzone są także rozmowy z Dennisem Quaidem ( "W doborowym towarzystwie" ).

 • Nowy film Mela Gibsona w Białym Domu

  "We Were Soldiers", najnowsze dzieło australijskiego aktora i reżysera Mela Gibsona ( "Waleczne serce - Braveheart" ), wyświetlono na specjalnym pokazie w siedzibie prezydenta USA. Na widowni zasiedli najwyżsi rangą dostojnicy państwowi. Film bardzo realistycznie opowiada o jednym z najbardziej dramatycznych epizodów wojny wietnamskiej.

 • Do kogo jest podobna córka Toma Cruise'a?

  Po tym jak Tom Cruise ( "Wojna światów" ) i Katie Holmes ( "Batman-Początek" ) mieli dosyć podejrzeń, że Suri nie istnieje i zdecydowali się po kilku miesiącach pokazać swoje dziecko światu, pojawiły się kolejne plotki . Tym razem dociekliwi złośliwcy dopatrzyli się, że dziewczynka jest bardziej podobna do byłego narzeczonego mamusi niż do Cruise'a.

 • Britney Spears: Najseksowniejszy uśmiech

  Aż 29 procent respondentów, którzy wzięli udział w ankiecie przeprowadzonej przez stomatologiczną firmę BriteSmile stwierdziło, że spośród artystów najpiękniejszym uśmiechem może poszczycić się Britney Spears. Na miejscu drugim znalazła się Beyonce Knowles z grupy Destiny's Child (18%).

 • Niezatapialny!

  Spośród 9 premierowych tytułów, które w piątek trafiają na ekrany polskich kin, jeden zajmuje w historii kina szczególne miejsce. "Titanic" Jamesa Camerona jest po prostu... niezatapialny!

 • W latach 90. nas gorszyli! A teraz?

  Pod koniec lat 90. z wypiekami na twarzy oglądaliśmy ekranowe bezeceństwa serwowane nam przez twórców "American Pie". Teraz - gdy minęło trzynaście lat od premiery filmu, który zapoczątkował kultową dziś serię - możemy jeszcze raz spotkać się z jej bohaterami za sprawą "Zjazdu absolwentów".