• Informacje na temat:

  chris martin zdjęcia

Artykuły na temat: chris martin zdjęcia
 • Chris Martin ma już nową dziewczynę!

  Chris Martin (42 l.) dość szybko pocieszył się po rozstaniu z Dakotą Johnson (29 l.)!

 • Chris Martin spotyka się z Jennifer Lawrence!

  Paparazzi pokazują coraz więcej dowodów na to, że wokalista Coldplay Chris Martin i laureatka Oscara Jennifer Lawrence mają romans.

 • Chris Martin nie rozpaczał długo po rozstaniu!

  ...i wracali do siebie. Tabloidy nie nadążały wręcz z informowaniem, jaki obecnie jest status ich związku. Teraz wiadomo, że ich miłość to już definitywna przeszłość. Co więcej, Chris Martin (38 l.) nie rozpaczał długo po rozstaniu i ma już nową partnerkę! Serwis "Mail Online" opublikował zdjęcia muzyka i jego ukochanej z romantycznego pobytu w Paryżu, na których widać, jak nie szczędzą sobie...

 • Oscary 2014: Znamy zwycięzców

  Nie było zaskoczeń podczas tegorocznej oscarowej gali. Zgodnie z przewidywaniami najlepszym filmem został "Zniewolony. 12 Years a Slave", a aktorami Matthew McConaughey i Cate Blanchett. Najwięcej, aż siedem statuetek, zdobyła "Grawitacja".

 • Chris Martin miał romans! To dlatego się rozstali?

  Chris Martin (37 l.) nie był wcale taki święty, jak by się mogło wydawać. Wokalista Coldplay ponoć zdradził Gwyneth Paltrow (41 l.).

 • Najlepsze teledyski 2014 roku

  Dobry klip nie tylko świetnie współgra z muzyką, ale także potrafi zaskoczyć oglądającego. Tak też jest z teledyskiem duetu Chromeo do utworu "Come Alive", który umieściliśmy w pierwszej dziesiątce zestawienia. Pozornie bardzo prosta historia ma bowiem drugie dno z manekinami w roli głównej.

 • Gwyneth Paltrow pochwaliła się w końcu ślubnym zdjęciem! Ale suknia!

  Hollywoodzka gwiazda była związana z Bradem Pittem (54 l.) i Chrisem Martinem (41 l.) - wokalistą rockowej grupy Coldplay. To właśnie z rockmanem ma dwójkę dzieci, ale małżeństwo rozpadło się po 12 latach. To był dla niej prawdziwy cios i ciężka decyzja, ale gwieździe udało się jednak ułożyć życie na nowo u boku Falchucka, z którym zaręczyła się w styczniu 2018 roku, a właśnie we wrześniu para...

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • Jennifer Lawrence: Nagie zdjęcia aktorki z "Igrzysk śmierci" wyciekły do sieci!

  Jennifer Lawrence, pomimo młodego wieku, osiągnęła już naprawdę sporo. Przede wszystkim może się pochwalić Oscarem, którego nie udało się zdobyć wielu jej starszym koleżankom po fachu. W ostatnim czasie sporo mówiło się o jej rzekomym związku z mężem Gwyneth Patrow, Chrisem Martinem. Ten temat w zagranicznej prasie został "zepchnięty" jednak przez... nagie zdjęcia Jennifer Lawrence...

 • Chris Martin pogromcą paparazzich

  Chris Martin, wokalista grupy Coldplay, wciąż nie ma litości dla paparazzich. Tym razem wścibskim fotoreporterom oberwało się, gdy fotografowali go wraz z żoną, Gwyneth Paltrow, w londyńskiej dzielnicy Regent's Park.