• Informacje na temat:

  chris niedenthal

Artykuły na temat: chris niedenthal
 • Jarocin 2014: Jarociński Spichlerz Polskiego Rocka otwarty

  To pierwsze takie muzeum w Polsce. Jarociński Spichlerz Polskiego Rocka w całości poświęcony jest historii muzyki, która wywarła niemały wpływ na kilka pokoleń. Muzeum opowiada historię rocka w naszym kraju - od początków "bigbitu" po brzmienia z lat 90.

 • Cały czas Morgensterna

  "Mniejsze zło" , reż. Janusz Morgenstern, Polska 2009, Vision Film, premiera kinowa 23 października 2009 roku.

Wideo na temat: chris niedenthal
 • Kayah odznaczona orderem

  Z okazji Święta Wolności w Pałacu Prezydenckim prezydent Bronisław Komorowski wręczył odznaczenia państwowe dla artystów za szczególne zasługi dla polskiej kultury. Ordery otrzymali m.in. Kayah, Katarzyna Nosowska i Chris Niedenthal. (Źródło: dzień dobry TVN/x-news)

 • Percy Jackson i bogowie olimpijscy: Złodziej pioruna

  Film fantastyczno-przygodowy w reżyserii Chrisa Columbusa, twórcy "Kevina - samego w domu", "Pani Doubtfire" oraz "Harry'ego Pottera i kamienia filozoficznego". Młody chłopak odkrywa, że jest potomkiem greckiego boga i wyrusza w niezwykłą podróż, by zapobiec wojnie między potężnymi bogami, która może zagrozić przyszłości świata.

 • Nosowska odznaczona przez prezydenta Komorowskiego

  Z okazji Święta Wolności w Pałacu Prezydenckim Bronisław Komorowski wręczył odznaczenia państwowe dla artystów za szczególne zasługi dla polskiej kultury. Ordery otrzymali m.in. Kayah, Katarzyna Nosowska i Chris Niedenthal. Zobaczcie, jak wokalistka skomentowała ten fakt... (Źródło: Dzień dobry TVN/x-news)

 • Saga "Zmierzch": Księżyc w nowiu

  Kolejna część bestsellerowej sagi "Zmierzchu" na dużym ekranie. Po spektakularnym sukcesie ekranizacji "Zmierzchu", który zarobił na świecie ponad 350 mln dolarów, a jego obsada zyskała status najbardziej rozchwytywanych aktorów Hollywood, przyszedł czas na kolejną odsłonę historii niebezpiecznej miłości młodej dziewczyny i nieśmiertelnego wampira. Miliony fanek na całym świecie nie mogą doczekać się premiery drugiej części kultowej serii Stephenie Meyer, która tym razem została zrealizowana...