• Informacje na temat:

  chris rock komik

Artykuły na temat: chris rock komik
 • "Imperium": Wiemy już kogo zagra Chris Rock!

  W czerwcu ruszyły zdjęcia do 2. sezonu amerykańskiego hitu "Imperium". Do gwiazdorskiej obsady (m.in.: Terrence Howard, Taraji P. Henson) dołączyli ostatnio Alicia Keys, Lenny Kravitz oraz Chris Rock.

 • MTV Movie Awards: "Strażnicy Galaktyki" i "Sąsiedzi" z 7 nominacjami

  Stacja MTV ogłosiła dziś nominowanych do nagrody MTV Movie Awards 2015. Najwięcej szans na statuetki Złotego Popcornu mają trzy produkcje: "Strażnicy Galaktyki", "Gwiazd naszych wina" "Sąsiedzi"; wszystkie otrzymały po 7 nominacji.

 • Jay Leno wraca do "The Tonight Show" jako gość

  Jay Leno powraca do programu "The Tonight Show"? Tak, ale tym razem w roli gościa.

 • Oscary: Chris Rock prosi o pomoc

  Komik Chris Rock ( "Bad Company" , "Przywódca - Zwariowana kampania prezydencka" ), który w tym roku poprowadzi ceremonię rozdania nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej, postanowił skonsultować z innymi kolegami po fachu swe pomysły na zabawienie publiczności gali.

 • Chris Rock gospodarzem Oscarów

  Chris Rock ( "Bad Company" ), popularny hollywoodzki aktor komediowy, poprowadzi 77. uroczystość wręczenia nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej. Oscarową galę gwiazdor poprowadzi po raz pierwszy.

 • Chris Rock wraca do HBO

  Chris Rock ( "Zabójcza broń 4" , "Spadaj na Ziemię!" , "Bad Company" ) wkrótce wystąpi w komediowym programie przygotowywanym dla płatnej stacji HBO. Ciemnoskóry aktor był przez lata jedną z największych gwiazd tego kanału, lecz ostatnio koncentrował się raczej na karierze kinowej i występach koncertowych. Teraz da przed kamerami HBO jednorazowy występ, którego premierę zaplanowano na kwiecień.

 • Chris Rock zrobi remake

  Amerykański aktor i komik Chris Rock ("Przywódca - zwariowana kampania prezydencka") wyreżyseruje komedię "I Think I Love My Wife". Będzie to jego drugi fabularny film. Rock jest także autorem scenariusza oraz zagra jedną z głównych postaci.

 • Chris Rock debiutuje jako reżyser

  Chris Rock ( "Zabójcza broń 4" , "Siostra Betty" , "Spadaj na Ziemię!" ) zadebiutuje jako reżyser. W należącej do Stevena Spielberga wytwórni DreamWorks, popularny komik amerykański zrealizuje polityczną komedię ''Head of State'', w której zagra również jedną z ról.

 • Chris Rock kocha popołudniu

  Popularny amerykański aktor i stroniący od politycznej poprawności komik Chris Rock ( "Jay i Cichy Bob kontratakują" , "Siostra Betty" ) wystąpi w filmie "I Think I Love My Wife". Będzie to remake francuskiego filmu "Miłość po południu" z 1972 roku w reżyserii Erika Rohmera ( "Jesienna opowieść" ).

 • Chris Rock, słynny amerykański komik i prezenter telewizyjny, skrytykował pomysł Geri Halliwell, brytyjskiej wokalistki pop, która chce napisać autobiografię. Aktor uważa, że była członkini Spice Girls powinna z tego zrezygnować, ponieważ jej życie jest nudne i tak naprawdę nie ma o czym pisać.

Wideo na temat: chris rock komik
 • Rock of Ages

  Adam Shankman, autor przebojowej muzycznej komedii "Lakier do włosów" przedstawia musical, którego długo nie zapomnicie. Tom Cruise, Catherine Zeta-Jones, Paul Giamatti i Alec Baldwin spotkali się na planie "Rock of Ages" - wyjątkowej muzycznej produkcji lustrowanej największymi rockowymi przebojami wszech czasów. Rok 1987. Sherrie Christian (Julianne Hough) marzy o tym, żeby zostać sławną piosenkarką. Chcąc zrealizować swoje marzenie wyrusza do Los Angeles, miasta, gdzie - teoretycznie -...

 • Rock the Casbah

  Przejmujący film o zmaganiu się z własnymi słabościami i niedojrzałością w obliczu wojny. Debiut fabularny zainspirowany osobistymi doświadczeniami reżysera. Rok 1989. Trwa pierwsza Intifada, palestyńskie powstanie przeciwko izraelskiej okupacji Palestyny. Izraelscy żołnierze zostają wysłani do Strefy Gazy w celu nadzorowania ludności arabskiej. Podczas rutynowego patrolu, żołnierze przemierzając miasto, zostają obrzuceni przez mieszkańców kamieniami. Jeden z żołnierzy ginie pod spadającą na...

 • 2 dni w Nowym Jorku

  Owacyjnie przyjęta na festiwalu w Sundance kontynuacja "Dwóch dni w Paryżu", porównywanych przez krytykę z najlepszymi komediami Woody'ego Allena. Po rozstaniu z Jackiem, Marion (Julie Delpy) przenosi się do Nowego Jorku, gdzie, przygotowując wystawę swoich fotografii, poznaje słynnego prezentera radiowego Mingusa (Chris Rock). Wszystko zdaje się ich dzielić, ale to właśnie w ramionach obdarzonego wyjątkowo ciętym dowcipem gwiazdora eteru ponętna Francuzka znajdzie pocieszenie po miłosnym...