• Informacje na temat:

  chris rock plotki

Artykuły na temat: chris rock plotki
 • Nie zdradził Gwyneth Paltrow?

  Brytyjski gwiazdor rocka, Chris Martin , zdementował za pośrednictwem swojego rzecznika prasowego plotki , jakoby zdradził swoją żonę Gwyneth Paltrow z aktorką Kate Bosworth .

 • Ben Affleck i Jennifer Garner rozwodzą się

  Słynna aktorska para, Ben Affleck i Jennifer Garner, ma małżeńskie kłopoty. Amerykańskie magazyny plotkarskie donoszą, że kryzys ma zakończyć się rozwodem. Jak donosi "National Enquirer", para już jest w separacji.

 • Kate Hudson w kolejnym związku

  ...szczęśliwi i cieszymy się, gdy możemy spędzać razem czas. Ona świetnie bawiła się w Glastonbury" - dodał muzyk. Wygląda na to, że Hudson ma słabość na punkcie gwiazd rocka. Aktorka była żoną Chrisa Robinsona(...)Hudson, samotna od czasu rozstania w ubiegłym roku z bejsbolistą Aleksem Rodriguezem, plotki o tym, że spotyka się z Bellamym w maju, wywołała, gdy sfotografowano ich razem podczas romantycznej...

 • Chris Rock ojcem?

  Znany aktor komediowy Chris Rock ma nie lada kłopoty z powodu pewnej kobiety, która twierdzi, że jest on ojcem jej trzynastoletniego syna. Policja twierdzi jednak, że stojąca za oskarżeniami 36-letnia Kali Bowyer nie jest osobą, której można wierzyć.

 • Van Halen: Wokalista z reality show?

  Niewykluczone, że w kolejnej edycji reality show "Rock Star" zobaczyć będzie można kandydatów na wokalistów rockowej grupy Van Halen. Ostatnio cały czas pojawiają się różne plotki na temat ekipy braci Van Halen, nie wyłączając powrotu pierwszego wokalisty Davida Lee Rotha.

 • "Przywrócenie przeszłości"

  Chrisa Impellitteri znali do tej pory głównie wielbiciele szalonych popisów na gitarze. I wielka szkoda, bo założony przed kilkunastoma laty przez Amerykanina zespół nie zasłynął li tylko z powodu wielkich umiejętności jego lidera, lecz również z powodu znakomitych, soczystych, hardrockowych i heavymetalowych kompozycji. Chris stał się sławny, gdy w 1988 roku wydał album "Stand In Line", na

 • Koncerty 2012: Oczekiwanie na Królową

  Madonna, Metallica, Guns N'Roses - ta trójka pojawia się najczęściej wśród pogłosek i niepotwierdzonych informacji na temat koncertowego roku 2012. Plotki odstawiamy na bok i poniżej przedstawiamy w telegraficznym skrócie najważniejsze imprezy tego roku.

 • Płyty 2013: Na nich czekamy

  Debiutanci w tym roku będą mieć utrudnione zadanie - szykuje się prawdziwe starcie gigantów. Nowe płyty (niektórzy po dłuższej przerwie) szykują m.in. weterani rocka, gwiazdy popu i królowie hip hopu.

 • Znany muzyk boi się Goldie Hawn

  Lider brytyjskiego zespołu Muse - Matt Bellamy - potwierdził, że jest związany z gwiazdą Hollywood - Kate Hudson. Muzyk zdradził też, że obawia się pierwszego spotkania z matką aktorki - Goldie Hawn.

 • Supergrupy: Od CSNY do TCV

  Do sklepów trafił album formacji Them Crooked Vultures, kolejnej gitarowej supergrupy. Poniżej przedstawiamy najsłynniejsze rockowe i alternatywne projekty stworzone przez uznanych artystów, którzy z różnych powodów postanowili spróbować sił w muzycznych "dream teamach".