• Informacje na temat:

  chris rock zdjęcia

Artykuły na temat: chris rock zdjęcia
 • "Imperium": Wiemy już kogo zagra Chris Rock!

  W czerwcu ruszyły zdjęcia do 2. sezonu amerykańskiego hitu "Imperium". Do gwiazdorskiej obsady (m.in.: Terrence Howard, Taraji P. Henson) dołączyli ostatnio Alicia Keys, Lenny Kravitz oraz Chris Rock.

 • The Black Crowes: To już koniec

  Po 24 latach na dobre karierę kończy amerykańska grupa The Black Crowes.

 • Chris Rock zrobi remake

  Amerykański aktor i komik Chris Rock ("Przywódca - zwariowana kampania prezydencka") wyreżyseruje komedię "I Think I Love My Wife". Będzie to jego drugi fabularny film. Rock jest także autorem scenariusza oraz zagra jedną z głównych postaci.

 • Chory Chris Rock

  Chris Rock "Spadaj na Ziemię!" , "Bad Company" ) wystąpi w komedii "Sick Day" przygotowywanej przez firmę Imagine Entertainment dla studia Universal Pictures. Film będzie opowieścią o człowieku, który udając chorobę wykręca się od pójścia do pracy i natychmiast wpada w wielkie kłopoty. Projekt nie ma na razie reżysera, nie wiadomo też kiedy rozpoczną się zdjęcia.

 • Chris Rock debiutuje jako reżyser

  Chris Rock ( "Zabójcza broń 4" , "Siostra Betty" , "Spadaj na Ziemię!" ) zadebiutuje jako reżyser. W należącej do Stevena Spielberga wytwórni DreamWorks, popularny komik amerykański zrealizuje polityczną komedię ''Head of State'', w której zagra również jedną z ról.

 • Jarocin 2014: Jarociński Spichlerz Polskiego Rocka otwarty

  To pierwsze takie muzeum w Polsce. Jarociński Spichlerz Polskiego Rocka w całości poświęcony jest historii muzyki, która wywarła niemały wpływ na kilka pokoleń. Muzeum opowiada historię rocka w naszym kraju - od początków "bigbitu" po brzmienia z lat 90.

 • Praga: Oprotestowany plan filmu z Hopkinsem

  Anthony Hopkins ("Milczenie owiec", "Tytus Andronikus" , "Hannibal") pracuje obecnie na planie filmu "Black Ship". Projekt określany jest jako pełna akcji komedia z elementami horroru. Gwiazdorowi partneruje amerykański komik Chris Rock ("Zabójcza broń 4", "Siostra Betty" ).

 • Tom Cruise w musicalu

  Tom Cruise wystąpi i zaśpiewa w musicalu "Rock of Ages", który zrealizuje Adam Shankman ("Lakier do włosów" ).

 • Metallica na Sonisphere Festival 2014. Młodość Jamesa Hetfielda - fragment biografii

  W piątek, 11 lipca, na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się Sonisphere Festival 2014. Główną gwiazdą imprezy będzie legendarna Metallica. Z okazji tego występu na stronach INTERIA.PL możecie przeczytać obszerny fragment książki "Metallica. Bez przebaczenia", która ukazała się w Polsce nakładem wydawnictwa In Rock. Wybrany przez nas fragment opowiada o dorastaniu wokalisty i gitarzysty

 • Pohoda: Jak przeżyć muzyczny festiwal z dzieckiem?

  Słowacki festiwal Pohoda świętował w tym roku pełnoletność. Gwiazdami 18. edycji imprezy, która w dniach 10-13 lipca odbyła się na lotnisku w Trenczynie, były "legendy": Kraftwerk , Suede oraz The Afghan Whigs. Muzycznych festiwali nie ocenia się jednak zazwyczaj w kontekście znanych headlinerów, tylko przez pryzmat osobistych odkryć. Słyszeliście kiedykolwiek o hiszpańskiej kapeli Seward lub włosko-francuskim duecie Putan Club? Spodziewajcie się ich wkrótce na katowickim Off Festivalu!