• Informacje na temat:

  christian bale pobicie

Artykuły na temat: christian bale pobicie
 • Wpadł w szał!

  Wygląda na to, że odtwórca roli Batmana Christian Bale także ma swoją mroczną stronę. Aktor wpadł we wściekłość na planie swojego najnowszego filmu "Terminator 4".

 • Batman Christian Bale!

  Christian Bale ( "Władcy ognia" , "Equilibrium" ) pokonał licznych konkurentów do roli i już wkrótce założy kostium człowieka-nietoperza w najnowszej wersji "Batmana". Podczas ostatecznych testów brytyiski aktor zyskał największe uznanie reżysera Christophera Nolana i producentki Emmy Thomas, twórców "Memento" i "Bezsenności" . Zdjęcia do kolejnego "Batmana" ruszą na początku 2004 roku.

 • Nie jestem nietykalny

  głośno też było o Bale'u w prasie plotka rskiej, gdy został oskarżony o pobicie matki czy gdy do internetu wypłynął filmik z nagranym napadem szału aktora na planie najnowszej produkcji. Z Christianem(...)Christian Bale to jeden z najlepszych aktorów swojego pokolenia, co udowodnił w takich filmach, jak "Mechanik" czy "American Psycho". Zaskoczył wszystkich, gdy zdecydował się wcielić w rolę Batmana

 • Batman pobił Spider-Mana

  W sobotę, 19 lipca, szefowie studia Warner Bros. szacowali, że "Mroczny Rycerz" zarobi w czasie weekendu 155,3 miliona dolarów. Okazało się, że pomylili się w swoich obliczeniach, bo film Nolana zarobił więcej!

 • Robert De Niro umiera najczęściej

  Robert De Niro zajął pierwsze miejsce w nietypowym rankingu. Okazuje się, że gwiazdor przez wielu krytyków uważany za jednego z najlepszych współczesnych artystów, jest aktorem najczęściej uśmiercanym na przez reżyserów.

 • Ponad 314 mln$ w 10 dni!

  "Mroczny Rycerz" zarobił w ciągu 10 dni od swej premiery 314 mln dolarów! Film Christophera Nolana osiągnął taki sukces jako pierwsza produkcja w historii kina.

 • Oscary, prawdziwe historie i golizna

  Aż osiem produkcji zadebiutuje w ten weekend w polskich kinach. Znajdą się wśród nich oscarowi faworyci: "American Hustle" i "Zniewolony. 12 Years a Slave", druga część skandalizującej "Nimfomanki", nagrodzony w Cannes "Heli" oraz jeden z najsłynniejszych filmów w historii kina - "Pancernik Potiomkin".

 • Oscary 2014: Elita wśród elit

  Co roku Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej nominuje do swojego zaszczytnego wyróżnienia grono dwudziestu aktorów i aktorek. Za każdym razem wśród nominowanych są zarówno nazwiska dobrze znane, jak i całkiem zaskakujące. Przyjrzyjmy się nominacjom w kategoriach pierwszoplanowych.

 • Najbardziej oczekiwane filmy 2014

  Nowe dzieła Martina Scorsese, Larsa von Triera, Wojciecha Smarzowskiego i Christophera Nolana. Oscarowi faworyci, widowiskowe superprodukcje, kameralne dramaty. Oto najbardziej oczekiwane filmy 2014 roku.

Wideo na temat: christian bale pobicie
 • Wrogowie publiczni

  Historia opowiada jak amerykański rząd próbował schwytać najsłynniejszych amerykańskich gangsterów lat 30. - Johna Dillingera, Baby'ego Face'a Nelsona i Pretty Boya Floyda. Dzięki tym działaniom kierowana wówczas przez J. Edgara Hoovera FBI z małej agencji stała się potężną organizacją o światowej sławie. Żaden inny filmowiec nie potrafi poddać analizie psychiki ludzi znajdujących się w ekstremalnych sytuacjach z taką logiką jak robi to MICHAEL MANN, który już od 30 lat pozostaje jednym z...

 • Fighter

  Dwóch braci, na przekór własnemu losowi, postanowiło odbić się od dna i zawalczyć o jeden z najważniejszych tytułów bokserskich. Prawdziwa historia Micky Warda (Wahlberg) oraz niełatwej drogi, którą musiał pokonać, by stać się mistrzem tej walki. Christian Bale wciela się w postać jego przyrodniego brata, który po zawodowej porażce stoczył się na samo dno i wylądował w więzieniu. Teraz, by odkupić grzechy przeszłości, odzyskać utraconą dumę i uratować rodzinę zostaje trenerem młodszego brata...

 • Kwiaty wojny

  Nankin 1937 roku. Inwazja Japończyków powoduje chaos i zniszczenia w chińskim mieście. Grupie uczennic udaje się względnie bezpiecznie schronić w piwnicy, za murami Katedry Winchester. Podobnie jak Amerykaninowi Johnowi Millerowi i trzynastu prostytutkom z pobliskiego domu publicznego. Miller początkowo zainteresowany wyłącznie pieniędzmi i zapasami wina z kościelnej piwnicy, stopniowo przyjmuje rolę obrońcy. Film, oparty na powieści "13 kwiatów z Nanjing" autorstwa Geling Yan, przenosi na...