• Informacje na temat:

  christian bale producent

Artykuły na temat: christian bale producent
 • "Imperium miłości": Koniec sercowych podbojów?

  ...mundurach Kurta. Dlatego Kivanç skorzystał z wysokobiałkowej diety i programu ćwiczeń, które stosował Christian Bale, by szybko nabrać tężyzny do roli Batmana. Okazało się, że jadłospis...

 • Christian Bale zerwał więzadła krzyżowe

  Christian Bale nie zagra w filmie "The Deep Blue Goodbye". Według "Hollywood Reporter" aktor zerwał więzadła krzyżowe, co uniemożliwia mu pracę na planie produkcji Jamesa Mangolda.

 • „Detektyw”: Premiera DVD już 18 lipca

  Harrelson już do niego nie powrócą, ale Nic Pizzolatto w wywiadach daje do zrozumieniach, że rolami w nowych odcinkach zainteresowane są największe gwiazdy Hollywood m.in. Joaquin Phoenix, Christian Bale oraz Josh Brolin. WYDANIE DVD Pierwszy sezon serialu "Detektyw" zadebiutuje na DVD 18 lipca. Na płytach, obok 8 odcinków serialu, nie zabraknie również wyjątkowych dodatków specjalnych...

 • Christian Bale jako Steve Jobs

  Trzech zdobywców Oscara - aktor Christian Bale, reżyser Danny Boyle i scenarzysta - Aaron Sorkin - spotka się na planie filmu biograficznego o Stevie Jobsie.

 • Producenci "American Hustle" pozwani!

  Twórcy holywoodzkiego hitu "American Hustle" muszą zmagać się z nietypowym problemem - donosi "The Hollywood Reporter". Wszystko przez dziennikarza naukowego, który twierdzi, że obraz przedstawia go w niekorzystnym świetle.

 • Christian Bale rusza na Mount Everest

  Christian Bale jest w trakcie rozmów w sprawie udziału w filmie "Everest", opowiadającym o pewnej tragicznej w skutkach górskiej wyprawie.

 • Christian Bale o maszynach

  Angielski aktor Christian Bale ( "American Psycho" ) zagra w kolejnym przerażającym obrazie. "The Machinist" opowie o niesamowitych zdarzeniach, które mają miejsce w pewnej fabryce. Film zostanie nakręcony w Hiszpanii, dla miejscowej wytwórni Filmax.

 • Rozróba na planie "Terminatora"?

  Producent filmu "Terminator Salvation" wziął w obronę odtwórcę głównej roli - Christiana Bale'a, nazywając go "świetnym profesjonalistą". Według doniesień gwiazdor miał mieć na planie otwarty konflikt z operatorem Shanem Hurlbutem.

 • Christian Bale zastąpi Leonardo DiCaprio

  Christian Bale negocjuje swój udział w filmie "The Deep Blue Good-by". Po tym, jak Leonardo DiCaprio wycofał się z projektu, producenci zaprosili na rozmowy właśnie Bale'a.

 • Christian Bale o 15.10 do Yumy

  Christian Bale ( "Batman - Początek" , "Mechanik" ) jest bliski podpisania umowy z producentami remake'u "15.10 do Yumy". Film wyreżyseruje twórca "Spaceru pol linie" James Mangold, a odtwórcą jednej z głównych ról będzie australijski gwiazdor Russell Crowe ( "Człowiek ringu" , "Piękny umysł" )

Wideo na temat: christian bale producent
 • Fighter

  Dwóch braci, na przekór własnemu losowi, postanowiło odbić się od dna i zawalczyć o jeden z najważniejszych tytułów bokserskich. Prawdziwa historia Micky Warda (Wahlberg) oraz niełatwej drogi, którą musiał pokonać, by stać się mistrzem tej walki. Christian Bale wciela się w postać jego przyrodniego brata, który po zawodowej porażce stoczył się na samo dno i wylądował w więzieniu. Teraz, by odkupić grzechy przeszłości, odzyskać utraconą dumę i uratować rodzinę zostaje trenerem młodszego brata...

 • Wrogowie publiczni

  Historia opowiada jak amerykański rząd próbował schwytać najsłynniejszych amerykańskich gangsterów lat 30. - Johna Dillingera, Baby'ego Face'a Nelsona i Pretty Boya Floyda. Dzięki tym działaniom kierowana wówczas przez J. Edgara Hoovera FBI z małej agencji stała się potężną organizacją o światowej sławie. Żaden inny filmowiec nie potrafi poddać analizie psychiki ludzi znajdujących się w ekstremalnych sytuacjach z taką logiką jak robi to MICHAEL MANN, który już od 30 lat pozostaje jednym z...

 • Mroczny Rycerz powstaje

  Warner Bros. Pictures i Legendary Pictures zapowiadają powrót Batmana w epickim zwieńczeniu trylogii Christophera Nolana Mroczny Rycerz Powstaje. Minęło już osiem lat od zniknięcia Batmana, który w jednej chwili z bohatera stał się zbiegiem. Biorąc na siebie winę za śmierć prokuratora okręgowego, Harveya Denta, Mroczny Rycerz poświęcił wszystko dla tego, co on oraz komisarz Gordon uznali za wyższe dobro. Przez pewien czas kłamstwo było skuteczne, a działalność kryminalna w Gotham City została...