• Informacje na temat:

  christian kammel

Artykuły na temat: christian kammel
 • Kammel wyrzucił ojca!

  Tomek Kammel (36 l.) zwolnił swojego tatę ze stanowiska menadżera. Wygląda na to, że teraz prezenter ma popsute relacje z obojgiem rodziców. Christian Kammel przestał być menedżerem syna najprawdopodobniej dlatego, iż przesadzał z warunkami, jakie stawiał TVP - byłemu pracodawcy Tomka.

 • Kłopotów Kammela ciąg dalszy

  Prokuratura Okręgowa w Warszawie wszczęła śledztwo w sprawie byłej wiceprezes banków BPH i Pekao - Katarzynie Niezgodzie, związanej ze znanym prezenterem telewizyjnym Tomaszem Kammelem. Czy jest jeszcze szansa, aby gwiazdor TVP uratował swój - nadszarpnięty przez aferę finansową - wizerunek?

 • Ojciec Kammela zamieszany w "Kammel Gate"?!

  Wychodzą na jaw kolejne szczegóły afery związanej z Katarzyną Niezgodą i Tomaszem Kammelem . Okazuje się m.in., że zlecenia na szkolenia dostawał także Christian Kammel, ojciec prezentera.

 • Startuje Festiwal "Jedynki" w Sopocie

  "Największe przeboje lata" - pod takim hasłem odbędzie się 4 i 5 sierpnia (piątek i sobota)tegoroczny Festiwal "Jedynki" w sopockiej Operze Leśnej.

 • ...konwencji. Z tyłu maja napis "TomKam". Żeby nie było wątpliwości, kto wymyślił te cudeńka" - pisze gazeta. Christian Kammel - ojciec i menedżer prezentera podkreśla, że to jednorazowa akcja. Nie powstanie kolekcja sygnowana nazwiskiem Kammel. Zaprenumeruj Biuletyn Pomponika na tej stronie !

 • Kammel z mamą: Pojednanie na pokaz?

  Przez lata prezenter Tomek Kammel nie utrzymywał kontaktów z mamą. Czy teraz, kiedy pojawił się z nią na rozdaniu Telekamer, to się zmieni?

 • Kammel ma depresję i tyje

  Donosiliśmy niedawno o rychłym powrocie Tomka do TVP. Jednak okazuje się, że ów powrót wcale nie musi być taki rychły, bowiem Kammel, zaszyty w domu i karmiony obiadkami swojej narzeczonej, zaczął przybierać na wadze.

 • Jacyków i Kammel są braćmi

  Dotarliśmy do informacji, że Tomasza Jacykowa i Tomasza Kammela łączy nie tylko imię. Okazuje się, że panowie mają... wspólnego ojca.

 • Kammel wraca do TVP?

  Zwolniony z Telewizji Polskiej Tomasz Kammel (38 l.) zamierza powrócić na Woronicza. Prezenter negocjuje ponoć już warunki nowego kontraktu.

 • Tajemnica związku Kammela

  Tomek Kammel (36 l.) będzie chyba najbardziej komentowaną postacią VI edycji "Tańca z gwiazdami". Oprócz ujawnionej kilka dni temu sprawy z mamą, z którą nie utrzymuje kontaktów, jest przecież jeszcze jedna, równie interesująca - jego związek z Kasią Niezgodą (37 l.).

Wideo na temat: christian kammel
 • Barbara

  Lato 1980. Lekarka Barbara składa wniosek o wizę wyjazdową z NRD (Niemcy Wschodnie). Za karę zostaje przeniesiona z Berlina do małego szpitala na prowincji. Jörg, kochanek z Zachodu, planuje jej ucieczkę. Barbara czeka i próbuje odnaleźć się w nowych warunkach. Pracując jako chirurg pod nadzorem swego nowego szefa - Andre, z uwagą i troską traktuje pacjentów, ale w stosunku do kolegów i sąsiadów zachowuje dystans. Czuje, że w tym miejscu zatrzymała się tylko na chwilę. Ale Andre burzy...

 • Niebo w gębie

  Film inspirowany prawdziwą, niezwykłą historią prezydenta Francji François Mitteranda i jego szefa kuchni w spódnicy. Hortense Laborie, mistrzyni kuchni z Dordonii, dostaje propozycję nie do odrzucenia. Obejmie stanowisko osobistego kucharza prezydenta i przejmie odpowiedzialność za menu w Pałacu Elizejskim. Pomimo zazdrości kolegów po fachu, którzy nie życzą nowej szefowej najlepiej, Hortense szybko zyskuje autorytet. Jej niezwykłe potrawy, trafiają nie tylko do podniebienia, ale i do serca...

 • Bank Lady

  Oparta na faktach historia pierwszej kobiety w Niemczech, która odważyła się zorganizować napad na bank. I to na nie jeden, a na kilka. "Bank Lady" to brawurowe połączenie komedii sensacyjnej i love story, utrzymane w klimacie stylowych filmów "Złap mnie, jeśli potrafisz" i "Bonnie i Clyde". Bohaterką filmu jest 30-letnia Gisela Werler, pracownica małej wytwórni tapet. Dziewczyna wciąż mieszka z rodzicami i wiedzie dość nudne życie reprezentantki klasy średniej, jak wiele kobiet w Niemczech...