• Informacje na temat:

  christian slater aktor

Artykuły na temat: christian slater aktor
 • "Mr. Robot": Między rzeczywistością a iluzją

  Już dziś o godz. 21:00 na antenie Canal+ zadebiutuje pierwszy sezon amerykańskiego serialu "Mr. Robot". Oto 7 powodów, dla których zdecydowanie warto obejrzeć produkcję z Ramim Malekiem i Christianem Slaterem w rolach głównych.

 • Christian Slater nie molestował

  Aktor Christian Slater (36 l., "Dobry pasterz" ) może spać spokojnie - nowojorski sąd oczyścił go z zarzutów napaści i seksualnego molestowania nieznajomej kobiety. Sprawa ciągnęła się od maja 2005 roku. 36-letni aktor trafił wówczas do aresztu na nowojorskim Manhattanie.

 • Ogłoszono nominacje do Critics’ Choice Awards

  Ogłoszono nominacje do nagród Critics’ Choice Awards. W gronie docenionych aktorów i aktorek znaleźli się zarówno starzy wyjadacze jak i nowe nazwiska.

 • Christian Slater ekranowym Nicholsonem?

  Christian Slater ( "Tajna broń" , "3000 mil do Graceland" , "Szyfry wojny" ) jest wymieniany jako poważny kandydat do głównej roli w biografii Jacka Nicholsona ( "Lśnienie" , "Lepiej być nie może" , "Schmidt" ). Obaj aktorzy znani są z buntowniczego charakteru i lekceważenia zasad społecznych panujących w Hollywood.

 • "Mr. Robot": Czwarty sezon dostaje zielone światło

  .... Przypomnijmy, że do tej pory "Mr. Robot" został nagrodzony już m.in. Złotym Globem (najlepszy serial, najlepszy aktor drugoplanowy), Peabody Award, Writers Guild Award, Gotham Award, czy AFI Award. Rami Malek zdobył nagrodę Emmy w kategorii najlepszy aktor w dramacie w 2016 roku. W tym tygodniu ponownie doceniony został Christian Slater. Aktor otrzymał trzecią pod rząd nominację do Złotego Globa...

 • Christian Slater w mroku

  Christian Slater ( "3000 mil do Graceland" , "Szyfry wojny" ) ma zagrać główną rolę w filmie "Alone in the Dark". Jako Edward Carnby, detektyw - specjalista od spraw paranormalnych, aktor stawi czoła przerażającym stworom z piekła rodem. Realizacja opartego na cyklu gier video horroru rozpocznie się już za kilkanaście dni w Kanadzie.

 • "Fargo" dominuje na Critics' Choice Awards

  Zimmer ("UnREAL", Lifetime) Najlepszy aktor drugoplanowy w serialu dramatycznym: Christian Slater ("Mr. Robot", USA Network) Najlepsza aktorka w serialu komediowym: Rachel Bloom ("Crazy Ex(...)Oprócz produkcji stacji FX na gali triumfowali m.in. Rami Malek i Christian Slater ("Mr. Robot"), Rachel Bloom ("Crazy Ex-Girlfriend") i Constance Zimmer ("UnREAL"). Co ciekawe większość nagród...

 • Kolejny serial Christiana Slatera

  Stacja telewizyjna ABC negocjuje z Christianem Slaterem udział w nowym serialu "The Forgotten".

 • Mr. Robot

  ..., powracający na ekrany w wielkim stylu i nagrodzony Złotym Globem Christian Slater. Aktor znany z takich kultowych produkcji jak "Wywiad z wampirem" czy "Prawdziwy romans".

 • Ma słabość do damskich stóp

  Christian Slater, podobnie jak Szymon Majewski, kocha kobiece stopy. Aktor ujawnił szczegóły swego intymnego życia.

Wideo na temat: christian slater aktor
 • Nimfomanka - Część II

  W zimowy wieczór stary kawaler Seligman znajduje na wpół przytomną, pobitą Joe. Przyprowadza dziewczynę do swojego mieszkania, ogląda jej rany i próbuje zrozumieć co takiego mogło się wydarzyć, że ta kobieta jest teraz w tak złym stanie. Mężczyzna uważnie wysłuchuje historii, jakie Joe zaczyna mu opowiadać. Historii obfitujących w wiele fascynujących momentów z jej życia, bogatych w dziwne, intrygujące zdarzenia.

 • Nimfomanka - Część I

  W zimowy wieczór stary kawaler Seligman znajduje na wpół przytomną, pobitą Joe. Przyprowadza dziewczynę do swojego mieszkania, ogląda jej rany i próbuje zrozumieć co takiego mogło się wydarzyć, że ta kobieta jest teraz w tak złym stanie. Mężczyzna uważnie wysłuchuje historii, jakie Joe zaczyna mu opowiadać. Historii obfitujących w wiele fascynujących momentów z jej życia, bogatych w dziwne, intrygujące zdarzenia.

 • Barbara

  Lato 1980. Lekarka Barbara składa wniosek o wizę wyjazdową z NRD (Niemcy Wschodnie). Za karę zostaje przeniesiona z Berlina do małego szpitala na prowincji. Jörg, kochanek z Zachodu, planuje jej ucieczkę. Barbara czeka i próbuje odnaleźć się w nowych warunkach. Pracując jako chirurg pod nadzorem swego nowego szefa - Andre, z uwagą i troską traktuje pacjentów, ale w stosunku do kolegów i sąsiadów zachowuje dystans. Czuje, że w tym miejscu zatrzymała się tylko na chwilę. Ale Andre burzy...