• Informacje na temat:

  christian smith

Artykuły na temat: christian smith
 • Zainteresowałam się pilotowym odcinkiem ze względu na Jasona Lee. Nim zaczął grywać w filmach z komputerowo generowanymi wiewiórkami, występował u Kevina Smitha i tam zawsze przyciągał moją uwagę(...) po epizodyczne gościnne występy. Mamy całą gamę gwiazd, które stworzyły w serialu świetne role - Betty White, Juliette Lewis, Timothy Olyphant, Burt Reynolds Christian Slater, Ben Foster, Giovanni...

 • Arnold Schwarzenegger na wideo-plakacie "Terminator: Genisys"

  Pojawił się animowany plakat filmu "Terminator: Genisys" z Arnoldem Schwarzeneggerem jako centralną postacią nietypowej zapowiedzi.

 • Nowości sezonu 2011/2012

  ...miała kiedyś okazję zagrać w kinowej wersji "Aniołków Charliego". "Good Christian Belles" : To dramat o samotnej matce, której małżeństwo zakończył wielki skandal. Teraz sama wychowuje dwójkę dzieci(...) o poszukiwaniach zaginionego podróżnika w dorzeczu Amazonii. Nie zabraknie jednak zjawisk paranormalnych. "Scandal" : Serial oparty na życiu Judy Smith - eksperta od PR. Główna bohaterka, Olivia Pope (Kerry...

 • Arnold Schwarzenegger: Cała filmografia w 6 minut!

  Podczas wizyty w programie "The Late Late Show With James Corden" Arnold Schwarzenegger dokonał kompresyjnego wyczynu odgrywając w 6 minut wszystkie swoje kinowe role!

 • 50 najlepszych utworów 2014 roku

  Po 10 latach od śmierci Johnny'ego Casha jego syn znalazł w przepastnych archiwach prawdziwą perłę - utwór "She Used To Love Me a Lot" z lat 80. Kompozycja ta została wydana jako singel dopiero teraz, w 2014 roku. Zobaczcie, jakie jeszcze piosenki wybraliśmy do naszego podsumowania.

 • Niespodziwana ciąża opóźni realizację musicalu?

  Wszystko wskazuje na to, że realizacja nowego projektu Clinta Eastwooda, "Narodziny gwiazdy", jeszcze bardziej się opóźni.

 • Nowy świat Terrence'a Malicka

  Christian Bale ( "American Psycho" ), David Thewlis ( "Harry Potter i więzień Azkabanu" ), Noah Taylor ( "Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia" ) i Q'orianka Kilcher, debiutująca na ekranie Indianka, dołączyli do obsady nowego filmu Terrence'a Malicka ( "Cienka czerwona linia" ) "The New World". Zdjęcia rozpoczną się w lipcu, w stanie Wirginia.

 • Największe gwiazdy 2005 r.

  Branżowa amerykańska witryna internetowa IMDB przygotowała listę 25. największych gwiazd mijającego 2005 roku. Na szczycie zestawienia znaleźli się: Johnny Depp ( "Charlie i fabryka czekolady" ) oraz Angelina Jolie i Brad Pitt, bohaterowie przeboju "Mr & Mrs Smith" . Ranking został ustalony na podstawie kliknięć 30 milionów użytkowników IMBD.

 • Luke Skywalker w dreszczowcu

  Mark Hamill, pamiętny Luke Skywalker z "gwiezdnej sagi" gra główną rolę w psychologicznym dreszczowcu "Constricted". Aktorowi partneruje Sally Struthers. Film jest produkcją niezależną, a zdjęcia rozpoczęły się w czwartek, 20 czerwca w Stanach Zjednoczonych. Scenarzystą i reżyserem obrazu jest Christian Otjen ("Lady In The Box").

 • Creamfields w Polsce

  Do Polski zawita jedna z najsłyniejszych tanecznych imprez świata. 9 sierpnia na terenie lotniska wojskowego Bagicz odbędzie festiwal Creamfields. Lista tegorocznych uczestników jest wręcz powalająca.

Wideo na temat: christian smith
 • Barbara

  Lato 1980. Lekarka Barbara składa wniosek o wizę wyjazdową z NRD (Niemcy Wschodnie). Za karę zostaje przeniesiona z Berlina do małego szpitala na prowincji. Jörg, kochanek z Zachodu, planuje jej ucieczkę. Barbara czeka i próbuje odnaleźć się w nowych warunkach. Pracując jako chirurg pod nadzorem swego nowego szefa - Andre, z uwagą i troską traktuje pacjentów, ale w stosunku do kolegów i sąsiadów zachowuje dystans. Czuje, że w tym miejscu zatrzymała się tylko na chwilę. Ale Andre burzy...

 • Cop Out. Fujary na tropie

  Funkcjonariusze Jimmy Monroe i Paul Hodges trzymają na muszce uzbrojonego mordercę. Mają strzelać na trzy. Ale zaraz, czy to oznacza 1...2...i strzał, czy też 1.2.3.i strzał? Ciosy powalają boleśnie, ale śmiech powala jeszcze mocniej (a może na odwrót?), gdy gwiazda kina akcji Bruce Willis i doskonały komik Tracy Morgan łączą siły jako para kłótliwych, ale osłaniających swoje tyły gliniarzy z Brooklynu. Kevin Smith (Clerks-Sprzedawcy, W pogoni za Amy) wyreżyserował pełen akcji i komicznych...

 • Niebo w gębie

  Film inspirowany prawdziwą, niezwykłą historią prezydenta Francji François Mitteranda i jego szefa kuchni w spódnicy. Hortense Laborie, mistrzyni kuchni z Dordonii, dostaje propozycję nie do odrzucenia. Obejmie stanowisko osobistego kucharza prezydenta i przejmie odpowiedzialność za menu w Pałacu Elizejskim. Pomimo zazdrości kolegów po fachu, którzy nie życzą nowej szefowej najlepiej, Hortense szybko zyskuje autorytet. Jej niezwykłe potrawy, trafiają nie tylko do podniebienia, ale i do serca...