• Informacje na temat:

  christina aguilera burleska

Artykuły na temat: christina aguilera burleska
 • Christina Aguilera weźmie ślub na... prywatnej wyspie!

  Christina Aguilera (33 l.) planuje poślubić swojego narzeczonego Matthewa Rutlera w święta Bożego Narodzenia. Chciałaby, aby ceremonia odbyła się w niezwykłym miejscu.

 • Christina Aguilera opuściła areszt

  Christina Aguilera i jej chłopak zostali zwolnieni z aresztu. Matthew Rutler, partner wokalistki, wyszedł za kaucją, Aguilera nie musiała natomiast uiszczać żadnej opłaty.

 • Aguilera aresztowana

  Christina Aguilera i jej chłopak zostali zatrzymani przez policję w Los Angeles. Byli pod wpływem alkoholu.

 • Christina Aguilera: Zabawna i podniecająca

  Piosenkarka Christina Aguilera przygotowuje nowy teledysk. 31-letnia wokalistka utworem "Your Body", do której powstaje klip, zapowiada kolejny album.

 • Christina Aguilera w filmie

  W lutym 2011 roku w polskich kinach pojawi się film z "Burlesqe". W główną rolę wcieli się Christina Aguilera .

 • Aguilera i Rihanna zbyt seksowne?

  Brytyjski urząd Office of Communications, nadzorujący treści nadawane w tamtejszej telewizji, rozpocznie oficjalne śledztwo. Jego celem będzie sprawdzenie, czy występy Christiny Aguilery i Rihanny w reality show "The X Factor", były zbyt odważne dla najmłodszej widowni.

 • Nieprzyzwoity występ Rihanny i Aguilery?

  Finałowy odcinek brytyjskiej wersji "The X Factor" oburzył część widzów, którzy skarżą się na "nieprzyzwoite" występy Christiny Aguilery i Rihanny.

 • Cher: Po prostu jestem sobą

  Cher nie trzeba przedstawiać. Włosy - takie same, jak zawsze: sięgające ramion, kruczoczarne, proste jak druty, z przedziałkiem biegnącym przez sam środek głowy. Głos - również ten sam: bogaty, głęboki i nie do pomylenia z żadnym innym. Od 10 lutego oglądamy ją w filmie "Burleska".

 • Christina Aguilera w filmie

  W lutym 2011 roku w polskich kinach pojawi się film "Burlesque". W główną rolę wcieli się w nim Christina Aguilera.

 • Odbijać się bez echa

  "Burleska" , reż. Steve Antin, USA 2010, dystrybutor: UIP, premiera kinowa: 11 lutego 2011

Wideo na temat: christina aguilera burleska
 • Burleska

  W pełnym scenicznego rozmachu musicalu "Burleska" /Burlesque/ reżyser i autor scenariusza Steven Antin stworzył znakomitą wizualnie i muzycznie opowieść o spełnionych marzeniach zaistnienia w show biznesie i drodze do sławy. Ta klasyczna forma filmowej rozrywki w rękach Antina nabiera nowego, świeżego i oszałamiającego wyrazu. Ali (Christina Aguilera), dziewczyna z małego miasteczka obdarzona wspaniałym głosem marzy o scenicznej karierze, wierząc, że jej starania nie pozostaną tylko pustymi...

 • Sekret afrykańskiego dziecka

  Cécile, młoda Francuzka, rozstaje się z narzeczonym, który nieoczekiwanie postanawia zerwać zaręczyny i wyjeżdża do Afryki. Dziewczyna wyjeżdża za nim, w nadziei, że może uda się wszystko naprawić. Trafia do północnego Beninu, gdzie Didier pracuje w misji humanitarnej. Nie podejrzewa, że zanim odzyska miłość, życie postawi przed nią zupełnie inne wyzwanie… W drodze do osady, w której znajduje się Didier, dziewczyna gubi się w afrykańskim buszu. Kiedy zatrzymuje samochód, podbiega do niej...

 • Uwodziciel

  Młody, ubogi i niezwykle przystojny George (Robert Pattinson) przyjeżdża do Paryża. Miasto aż kipi od przepychu, zepsucia i, przede wszystkim, wielkich pieniędzy. Mężczyzna postanawia za wszelką cenę wejść do lepszego świata i zrobić karierę. Dzięki swojemu urokowi, pewności siebie i umiejętnie sterowanym intrygom wkrótce udaje mu się znaleźć w samym środku paryskiej elity. Droga na eleganckie salony wiedzie przez kobiece serca - jego czar osobisty pozwala mu uwieść najbardziej wpływowe z...