• Informacje na temat:

  christina aguilera film

Artykuły na temat: christina aguilera film
 • Christina Aguilera weźmie ślub na... prywatnej wyspie!

  Christina Aguilera (33 l.) planuje poślubić swojego narzeczonego Matthewa Rutlera w święta Bożego Narodzenia. Chciałaby, aby ceremonia odbyła się w niezwykłym miejscu.

 • Grammy 2015: Sam Smith triumfuje

  Brytyjski wokalista Sam Smith został królem wieczoru na 57. gali wręczenia nagród Grammy.

 • Ciężarna Christina Aguilera zaręczyła się!

  Christina Aguilera (32 l.) w walentynki zaręczyła się ze swoim obecnym partnerem Mattem Rutlerem.

 • Marek Kaliszuk zwycięzcą "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

  Marek Kaliszuk wygrał finał programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Nagrodę w postaci 100 tysięcy złotych przekazał Fundacji "Między Niebem a Ziemią", która zajmuje się wspieraniem niepełnosprawnych i nieuleczalnie chorych dzieci oraz pomocą ich rodzinom.

 • Christina Aguilera aktorką

  Amerykańska piosenkarka Christina Aguilera chce pokazać, że nie brakuje jej także innych talentów i zaczyna romans ze światem filmu. Obdarzoną anielskim głosem debiutantkę zobaczymy w produkcji "Burlesque".

 • Komediowa Christina Aguilera

  Christina Aguilera, jedna z najsłynniejszych obecnie piosenkarek pop, postanowiła pójść w ślady Britney Spears i zadebiutuje na dużym ekranie. Wokalistka pojawi się w romantycznej komedii zatytułowanej "Magic Isle".

 • Christina Aguilera w filmie

  W lutym 2011 roku w polskich kinach pojawi się film z "Burlesqe". W główną rolę wcieli się Christina Aguilera .

 • Christina Aguilera w filmie

  W lutym 2011 roku w polskich kinach pojawi się film "Burlesque". W główną rolę wcieli się w nim Christina Aguilera.

 • Aguilera ukrywa nową miłość

  Wygląda na to, że Christina Aguilera już znalazła pocieszenie po rozstaniu z mężem Jordanem Bratmanem.

 • Christina Aguilera zagra w filmie

  Christina Aguilera, wzorem wielu innych gwiazd piosenki, postanowiła spróbować swoich sił w aktorstwie. Wokalistka pojawi się w amerykańskim filmie telewizyjnym, którego scenariusz oparto na powieści Jackie Collins, "Hollywood Wives: The New Generation".

Wideo na temat: christina aguilera film
 • The Story of Film - Odyseja filmowa

  "The Story of Film - Odyseja filmowa" to projekt zupełnie wyjątkowy - złożona z 15 części i obejmująca 12 dekad - historia kina dziejąca się na 6 kontynentach. Jego niezwykłość polega również na tym, że to bardzo subiektywna opowieść Marka Cousinsa, irlandzkiego reżysera, wybitnego krytyka filmowego i wielkiego pasjonata kina. Ta zakrojona na olbrzymią skalę produkcja jest adaptacją książki Cousinsa o tym samym tytule. Ekipa "The Story of Film" odwiedziła kluczowe dla rozwoju sztuki filmowej...

 • Roman Polański: Moje życie

  Film jest zapisem bardzo osobistej i pełnej emocji rozmowy Polańskiego z przyjacielem Andrew Braunsbergiem. Reżyser odbył ją podczas domowego aresztu w szwajcarskim Gstaad. Polański opowiada w filmie o swoim życiu - jego najszczęśliwszych i najbardziej tragicznych momentach. Film dokumentalny "Roman Polański: moje życie" to wyjątkowa opowieść o życiu reżysera. Początek tej filmowej podróży to powrót do okresu dzieciństwa spędzonego w krakowskim getcie, pierwsze zrobione w Polsce filmy,...

 • Michael Haneke. Zawód: reżyser

  W ciągu 25 lat twórczości Michael Haneke osiągnął pozycje jednego z najważniejszych reżyserów w historii kina. Od wczesnych prac, po film "Miłość" stworzył unikalny wszechświat, pokazując w nim męty społeczne, egzystencjalne lęki czy emocjonalne wybuchy. Poprzez wizję swoich aktorów i wcześniej nie pokazywane ujęcia, film przedstawia pracę prawdziwego artysty.