• Informacje na temat:

  christina aguilera teraz

Artykuły na temat: christina aguilera teraz
 • Christina Aguilera na okładce bez makijażu!

  Christina Aguilera (37 l.) zagościła na okładce magazynu „Paper”. W pierwszej chwili trudno ją poznać!

 • "Must Be The Music": 22-latka zaśpiewała utwór Piotra Roguckiego (wideo)

  Już w najbliższą niedzielę (12 października) w "Must Be The Music" Jagoda Wojciechowska zaśpiewa piosenkę jurora Piotra Roguckiego w zmienionej, zaskakującej aranżacji.

 • Christina Aguilera pokazała zdjęcie topless na Instagramie!

  Christina Aguilera (34 l.) pragnie od teraz dzielić się ze swoimi fanami szczegółami z życia codziennego. Zaczęła od zdjęcia bez stanika zrobionego w łazience!

 • Futurystyczna Christina Aguilera

  Christina Aguilera ujawniła kilka szczegółów dotyczących jej najnowszego, czwartego albumu, który ukaże się już jesienią.

 • Christina Aguilera pokazała córeczkę!

  Gwiazdy wykorzystają każdą okazję, by dodatkowo zarobić! Nie przepuściła jej także Christina Aguilera, która pokazała całemu światu swoją córeczkę. Piosenkarka urodziła pociechę w sierpniu ubiegłego roku i do tej pory chroniła ją przed mediami. Kiedy jednak jedna z najbardziej poczytnych kolorowych gazet zaproponowała jej sesję z dzieckiem, zgodziła się. Małą Summer Rain może teraz...

 • Prawdziwa Christina Aguilera

  Najnowszy album Christiny Aguilery, zatytułowany "Stripped", pokazuje artystkę taką, jaka jest ona naprawdę. To zerwanie z wizerunkiem grzecznej dziewczynki, do którego przyzwyczaiła nas swoimi wcześniejszymi produkcjami. "Ta muzyka odzwierciedla mnie samą. Może się to komuś podobać lub nie, ja niczego nie zmienię" - twierdzi młoda gwiazda.

 • Christina Aguilera nazwała dziecko "Letni Deszcz"!

  Christina Aguilera (33 l.) została po raz drugi mamą. Swoją córkę nazwała w dość nietypo...

 • Christina Aguilera otwiera schronisko

  Christina Aguilera, amerykańska wokalistka pop, pozazdrościła Britney Spears działalności charytatywnej i postanowiła otworzyć specjalny ośrodek, w którym zamieszkać mogłyby molestowane fizycznie i psychicznie kobiety z dziećmi. Jest to temat bliski piosenkarce, ponieważ sama miała ciężkie dzieciństwo.

 • Ciężarna Christina Aguilera zaręczyła się!

  Christina Aguilera (32 l.) w walentynki zaręczyła się ze swoim obecnym partnerem Mattem Rutlerem.

 • Christina Aguilera pozazdrościła swej największej konkurentce Britney Spears, roli w filmie i sama rozpoczęła poszukiwania odpowiedniego dla siebie scenariusza. Twierdzi przy tym, że otrzymuje od producentów filmowych wiele propozycji.

Wideo na temat: christina aguilera teraz
 • Arkadius przerywa milczenie i opowiada o powodach swojego zniknięcia!

  W jego ubraniach chodziła Christina Aguilera, Pink czy Brad Pitt. Nagle Arkadius zniknął. Po wielu latach swoje miejsce znalazł w Brazylii, skąd rozmawiał w "Dzień Dobry TVN" z Kingą Rusin. Co(...) była jednym wielkim szambem, show biznes jest sztucznym światem, iluzją. Musiałem wrócić do korzeni, żeby nie zwariować" - wyjaśnił Arkadius. Teraz projektant wraca z nowa marką! Trzymamy kciuki! (Dzień