• Informacje na temat:

  christina aguilera z nadwagą

Artykuły na temat: christina aguilera z nadwagą
 • Christina Aguilera walczy z kilogramami!

  Gwiazda znów chce wyglądać perfekcyjnie. Christina Aguilera (33 l.) zrzuciła już 7 kilogramów!

 • Christina Aguilera jest w ciąży!?

  Amerykańskie media donoszą, że Christina Aguilera (32 l.) spodziewa się kolejnego dziecka...

 • Aguilera: Co się z nią stało?!

  Niegdyś seksbomba, teraz walczy ze sporą nadwagą. Christina Aguilera wygląda jak karykatura samej siebie sprzed lat. Na koncercie w Wielkiej Brytanii wyraźnie widać było, że nie jest w najlepszej formie. Zobacz zdjęcia!

 • ...wzroście 185 cm ważył 114 kg. Christina Aguilera, choć zapewniała, że z nadwagą w końcu czuje się kobieco i w sypialni jest prawdziwym demonem seksu, na siłowni w pocie czoła pracowała nad zmianą...

 • Nadwaga to przeszłość. Christina Aguilera znów sexy (nowy klip)

  Do sieci trafił najnowszy teledysk wokalistki Christiny Aguilery. W klipie zmagająca się z nadwagą piosenkarka chwali się nienaganną figurą.

 • Okazuje się, że Christina Aguilera jest idolką... anorektyczek. Amerykańska gwiazda muzyki pop, o której bez wątpienia można powiedzieć, że zalicza się do bardzo szczupłych, jest jedną z najczęściej pojawiających się postaci na stronach internetowych propagujących ciągłe odchudzanie się.

 • Odmieniona Christina Aguilera

  Christina Aguilera oświadczyła, że w tym roku przeszła załamanie nerwowe, spowodowane brutalnością świata show-biznesu. Jak twierdzi, przy zdrowych zmysłach utrzymała ją jedynie praca nad jej nowym albumem "Stripped", która pozwoliła jej znów poczuć się wolną.

 • Christina Aguilera obiektem drwin

  Tak to już z gwiazdami bywa, że każda zmiana w ich wyglądzie jest przedmiotem ożywionych dyskusji. A już każda zmiana wagi w szczególności.

 • Karen Carpenter: Jej śmierć była szokiem

  4 lutego 1983 roku w wieku niespełna 33 lat zmarła Karen Carpenter, połowa rodzinnego duetu Carpenters. Za sprawą jej śmierci media zaczęły poruszać wcześniej niemal nieobecny temat anoreksji i problemów z jedzeniem.

Wideo na temat: christina aguilera z nadwagą
 • Burleska

  W pełnym scenicznego rozmachu musicalu "Burleska" /Burlesque/ reżyser i autor scenariusza Steven Antin stworzył znakomitą wizualnie i muzycznie opowieść o spełnionych marzeniach zaistnienia w show biznesie i drodze do sławy. Ta klasyczna forma filmowej rozrywki w rękach Antina nabiera nowego, świeżego i oszałamiającego wyrazu. Ali (Christina Aguilera), dziewczyna z małego miasteczka obdarzona wspaniałym głosem marzy o scenicznej karierze, wierząc, że jej starania nie pozostaną tylko pustymi...

 • Sekret afrykańskiego dziecka

  Cécile, młoda Francuzka, rozstaje się z narzeczonym, który nieoczekiwanie postanawia zerwać zaręczyny i wyjeżdża do Afryki. Dziewczyna wyjeżdża za nim, w nadziei, że może uda się wszystko naprawić. Trafia do północnego Beninu, gdzie Didier pracuje w misji humanitarnej. Nie podejrzewa, że zanim odzyska miłość, życie postawi przed nią zupełnie inne wyzwanie… W drodze do osady, w której znajduje się Didier, dziewczyna gubi się w afrykańskim buszu. Kiedy zatrzymuje samochód, podbiega do niej...

 • Uwodziciel

  Młody, ubogi i niezwykle przystojny George (Robert Pattinson) przyjeżdża do Paryża. Miasto aż kipi od przepychu, zepsucia i, przede wszystkim, wielkich pieniędzy. Mężczyzna postanawia za wszelką cenę wejść do lepszego świata i zrobić karierę. Dzięki swojemu urokowi, pewności siebie i umiejętnie sterowanym intrygom wkrótce udaje mu się znaleźć w samym środku paryskiej elity. Droga na eleganckie salony wiedzie przez kobiece serca - jego czar osobisty pozwala mu uwieść najbardziej wpływowe z...