• Informacje na temat:

  christina krew

Artykuły na temat: christina krew
 • "Czysta Krew" powraca na sezon siódmy

  HBO ogłosiła dzisiaj, że "Czysta Krew", jeden ze sztandarowych seriali stacji, zostanie wznowiony na kolejny, siódmy już sezon. Premierowy odcinek wystartuje latem 2014 roku.

 • Kevin Costner: Nie taki gwiazdor straszny

  Jeden z największych gwiazdorów hollywoodzkiego kina - aktor, producent i reżyser. Prywatnie ojciec siedmiorga dzieci i zapalony muzyk. Kevin Costner obchodzi dziś 60. urodziny.

 • W winie prawda

  Do Las Vegas z prywatną wizytą przylatuje szef nowojorskiego laboratorium kryminalistycznego, Mac Taylor. Ma tu spędzić romantyczny weekend z Christine,...

 • "Tajemnice lasu": Baśniowy musical

  Kopciuszek, Wilk, Roszpunka, Czerwony Kapturek i Czarownica to bohaterowie "Tajemnic lasu" Roba Marshalla - ekranizacji broadwayowskiego przedstawienia autorstwa Stephena Sondheima i Jamesa Lapine'a, którzy inspirowali się baśniami braci Grimm.

 • Clint Eastwood: Będzie miał dziecko z nową partnerką!?

  Nową ukochaną poznał zeszłego lata. Christina Sandera pracowała jako hostessa w restauracji na terenie posiadłości należącej do Clinta Eastwooda (84 l.) - Mission Ranch Hotel. Z miłości do niej(...) wszystkiego najlepszego z tą kobietą - stwierdza Paul. Eastwood nie skomentował tych doniesień. Z akt rozprawy rozwodowej wynika, że Christina przed sądem zeznała, że była na odwyku i walczy z uzależnieniem...

 • Weekend w kinie

  W pierwszy weekend czerwca w polskich kinach zadebiutują: od dawna oczekiwana ekranizacja trzeciej części cyklu J.K. Rowling, "Harry Potter i więzień Azkabanu" , sequel wielkiego tanecznego przeboju z 1987 roku, "Dirty Dancing 2" oraz horror "Zgromadzenie" , z Christiną Ricci w roli głównej.

 • Poznaj załogę z "Pan Am"

  Jeśli myśleliście, że latanie to bułka z masłem – przygotujcie się na szok! Załoga pokładu srebrzystego Boeniga codziennie będzie przeżywać przygody mrożące krew w żyłach.

 • Pan Am - serial o stewardessach

  Jeśli myśleliście, że latanie to bułka z masłem - przygotujcie się na szok! Załoga pokładu srebrzystego Boeniga codziennie będzie przeżywać przygody mrożące krew w żyłach.

 • ​Gwiazdy z polskimi korzeniami. Potrafią mówić po polsku?

  .... Jared Padalecki Jared Padalecki zdobył rozpoznawalność dzięki roli w "Kochanych kłopotach". Ale to dopiero serial "Supernatural" dał mu ogromną popularność.  W żyłach aktora płynie krew z całego świata...

 • "Namiętność" : Zuchwałe i piękne

  Ostatni film Briana De Palmy - będący remakiem "Crime d'amour" Alaina Corneau - to thriller, którego akcja toczy się w świecie wielkiej reklamy. W twierdzach ze szkła i betonu, nowoczesnych salach konferencyjnych, super-drogich oraz hiper-luksusowych apartamentach toczy się śmiertelna rozgrywka między członkami miłosnego czworokąta.