• Informacje na temat:

  christina operacja

Artykuły na temat: christina operacja
 • Christina Applegate przeszła poważną operację!

  Christina Applegate (45 l.), która zmagała się z rakiem piersi, podjęła kolejny krok. Aktorka właśnie przeszła operację, która dała jej szansę na normalne życie.

 • Christina Perri pomogła Adele

  Amerykańska wokalistka Christina Perri udzieliła kilku cennych wskazówek brytyjskiej gwieździe Adele po operacji krtani, którą przeszła w listopadzie.

 • Christina Roulund i historia z implantami piersi. Przestroga dla celebrytek i wszystkich kobiet?

  Christina Roulund (35 l.) przeżyła wielki dramat. Przez lata jej stan zdrowia pogarszał się, lecz lekarze nie potrafili zdiagnozować, co jej jest. Wreszcie okazało się, że wszystkiemu winne są... implanty piersi. Trenerka nagłaśnia swoją historię, by ostrzec inne kobiety.

 • Przedsmak Oscarów? Producenci już nominowali

  Gildia Amerykańskich Producentów Filmowych (The Producers Guild of America - PGA) ogłosiła w środę, 2 stycznia, nominacje do swoich corocznych wyróżnień. Wśród obrazów mających szansę na nagrodę znalazły się m.in. "Operacja Argo", "Skyfall", "Lincoln" i "Django".

 • Christina Applegate straciła obie piersi

  Amerykańska aktorka najbardziej znana polskim widzom z serialu "Świat według Bundych", Christina Applegate (41 l.), cztery lata temu musiała podjąć dramatyczną decyzję.

 • Christina Aguilera, amerykańska wokalistka pop, po raz pierwszy publicznie wypowiedziała się na temat plotek o rzekomym powiększeniu sobie biustu przez jej wielką rywalkę Britney Spears.

 • Siostry

  ETHAN JEST ZAFASCYNOWANY PIĘKNĄ KOBIETĄ, KTÓREJ BLIŹNIACZKA ZOSTAŁA ZAMORDOWANA Christina Hendricks ("Mad Men") występuje gościnnie u boku swojego męża...

 • Jej piersi... inspirują kobiety

  Wśród brytyjskich kobiet gwałtownie wzrósł popyt na operacyjne powiększanie biustu. Chirurdzy plastyczni uważają, że osobą, która po części przyczyniła się do tej mody jest zmysłowa aktorka Christina Hendricks, znana z serialu "Mad Man".

 • Wielki dramat aktorki

  Amerykańska aktorka Christina Applegate nadal nie może się pogodzić ze śmiercią swojego byłego partnera fotografa Lee Grivasa. Mężczyznę zmarł z powodu przedawkowania narkotyków cztery miesiące temu.

 • Cher: Po prostu jestem sobą

  Cher nie trzeba przedstawiać. Włosy - takie same, jak zawsze: sięgające ramion, kruczoczarne, proste jak druty, z przedziałkiem biegnącym przez sam środek głowy. Głos - również ten sam: bogaty, głęboki i nie do pomylenia z żadnym innym. Od 10 lutego oglądamy ją w filmie "Burleska".

Zdjęcia na temat: christina operacja
Wideo na temat: christina operacja
 • Operacja Dunaj

  Jest sierpień 1968 roku. Załoga polskiego czołgu T-34, wysłużonej już bardzo "Biedroneczki", uczestniczy w zbrojnej interwencji w Czechosłowacji. Polski czołg gubi jednak drogę, a co gorsze... wjeżdża do czeskiej gospody "U Krtka", gdzie utyka na dobre. Taki jest punkt wyjścia liryczno-komicznej historii, którą opowie film fabularny "Operacja Dunaj" w reżyserii Jacka Głomba. "Operacja Dunaj" opowiada historię załogi jednego polskiego czołgu, który gubi się podczas najazdu na Czechosłowację i...

 • Operacja Argo

  Oparty na prawdziwych wydarzeniach film "Argo" jest kroniką tajnej operacji ratowania sześciu Amerykanów. 4 listopada 1979 roku, w momencie, gdy irańska rewolucja osiąga temperaturę wrzenia, bojownicy szturmują ambasadę USA w Teheranie, biorąc 52 Amerykanów jako zakładników. Jednak w samym środku chaosu sześciu z nich udaje się wymknąć i znaleźć schronienie w domu ambasadora Kanady. Wiedząc, że ich odnalezienie i zabicie jest tylko kwestią czasu, specjalista od eksfiltracji w CIA, Tony Mendez...

 • Sekret afrykańskiego dziecka

  Cécile, młoda Francuzka, rozstaje się z narzeczonym, który nieoczekiwanie postanawia zerwać zaręczyny i wyjeżdża do Afryki. Dziewczyna wyjeżdża za nim, w nadziei, że może uda się wszystko naprawić. Trafia do północnego Beninu, gdzie Didier pracuje w misji humanitarnej. Nie podejrzewa, że zanim odzyska miłość, życie postawi przed nią zupełnie inne wyzwanie… W drodze do osady, w której znajduje się Didier, dziewczyna gubi się w afrykańskim buszu. Kiedy zatrzymuje samochód, podbiega do niej...