• Informacje na temat:

  christina perri

Artykuły na temat: christina perri
 • Tańcz, mądra, tańcz, czyli wysyp teledysków z tańcem współczesnym

  Jak udowodniła Sia teledyskami "Chandalier" i "Elastic Heart", inspirowany baletem taniec współczesny może być nie tylko znakomitym uzupełnieniem popowych hitów, ale wręcz nadaje im zupełnie nowy wymiar.

 • 50 najlepszych utworów 2014 roku

  Po 10 latach od śmierci Johnny'ego Casha jego syn znalazł w przepastnych archiwach prawdziwą perłę - utwór "She Used To Love Me a Lot" z lat 80. Kompozycja ta została wydana jako singel dopiero teraz, w 2014 roku. Zobaczcie, jakie jeszcze piosenki wybraliśmy do naszego podsumowania.

 • Christina Perri pomogła Adele

  Amerykańska wokalistka Christina Perri udzieliła kilku cennych wskazówek brytyjskiej gwieździe Adele po operacji krtani, którą przeszła w listopadzie.

 • Dziewczyna z tatuażami

  Christina Perri "lovestrong.", Warner Music

 • Amerykańska wokalistka zaatakowana w samochodzie

  25-letnia wokalistka z Filadelfii, Christina Perri, została pobita przez nieznanego mężczyznę, który napadł ją w samochodzie.

 • "Nie wierzę w błędy"

  Ma 50 tatuaży, polskie, jak się okazało, korzenie i pisze bardzo zgrabne popowe piosenki. Poznajcie Christinę Perri. Jeśli jeszcze nie znacie.

 • Ameryka pokochała 24-letnią kelnerkę

  W listopadzie ukaże się debiutancki album amerykańskiej rewelacji ostatnich miesięcy - Christiny Perri, która jeszcze wiosną była nieznaną nikomu kelnerką.

 • Britney Spears dołączyła do "oblanych". Zobacz filmiki gwiazd!

  Kolejne gwiazdy biorą udział w akcji oblewania się lodowatą wodą. Wideo Britney Spears zgodnie uznane zostało za jedno z najzabawniejszych. Wokalistce wyrwało się bowiem soczyste przekleństwo.

 • Lady Gaga rozpoczęła pościg za Adele

  Po raz kolejny podwójne zwycięstwo w amerykańskich zestawieniach przypadło 22-letniej Brytyjce Adele.

 • Adele: Za chwilę stuknie 6 milionów!

  Album "21" brytyjskiej wokalistki Adele po raz 14. znalazł się na szczycie światowej listy bestsellerów płytowych, śrubując w ten sposób niesamowity rekord piosenkarki.

Wideo na temat: christina perri
 • Sekret afrykańskiego dziecka

  Cécile, młoda Francuzka, rozstaje się z narzeczonym, który nieoczekiwanie postanawia zerwać zaręczyny i wyjeżdża do Afryki. Dziewczyna wyjeżdża za nim, w nadziei, że może uda się wszystko naprawić. Trafia do północnego Beninu, gdzie Didier pracuje w misji humanitarnej. Nie podejrzewa, że zanim odzyska miłość, życie postawi przed nią zupełnie inne wyzwanie… W drodze do osady, w której znajduje się Didier, dziewczyna gubi się w afrykańskim buszu. Kiedy zatrzymuje samochód, podbiega do niej...

 • Burleska

  W pełnym scenicznego rozmachu musicalu "Burleska" /Burlesque/ reżyser i autor scenariusza Steven Antin stworzył znakomitą wizualnie i muzycznie opowieść o spełnionych marzeniach zaistnienia w show biznesie i drodze do sławy. Ta klasyczna forma filmowej rozrywki w rękach Antina nabiera nowego, świeżego i oszałamiającego wyrazu. Ali (Christina Aguilera), dziewczyna z małego miasteczka obdarzona wspaniałym głosem marzy o scenicznej karierze, wierząc, że jej starania nie pozostaną tylko pustymi...

 • Uwodziciel

  Młody, ubogi i niezwykle przystojny George (Robert Pattinson) przyjeżdża do Paryża. Miasto aż kipi od przepychu, zepsucia i, przede wszystkim, wielkich pieniędzy. Mężczyzna postanawia za wszelką cenę wejść do lepszego świata i zrobić karierę. Dzięki swojemu urokowi, pewności siebie i umiejętnie sterowanym intrygom wkrótce udaje mu się znaleźć w samym środku paryskiej elity. Droga na eleganckie salony wiedzie przez kobiece serca - jego czar osobisty pozwala mu uwieść najbardziej wpływowe z...