• Informacje na temat:

  christopher lloyd zdjęcia

Artykuły na temat: christopher lloyd zdjęcia
 • DVD: Trylogia "Powrót do przyszłości"

  16 października debiutuje w Polsce na DVD (do sprzedaży) przebojowa opowieść z 1985 roku, "Powrót do przyszłości" , w reżyserii Roberta Zemeckisa, z Michaelem J. Foxem i Christopherem Lloydem w rolach głównych. W tym samym dniu domowe kolekcje DVD będzie można także wzbogacić o ekskluzywne wydanie całej trylogii!

 • Konkursowe filmy na Festiwalu w Berlinie

  Dwadzieścia pięć filmów walczyć będzie o Złotego Niedźwiedzia podczas 51. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie, który rozpocznie się w lutym. W konkursie po kilku latach przerwy znalazł się też polski film - "Weiser" Wojciecha Marczewskiego. O laury ubiegać będą się również takie przeboje, jak "Bamboozled" Spike'a Lee, "Chocolat'' Lasse Hallstroma, "Finding Forrester'' Gusa Van Santa i "Traffic'' Stevena Soderbergha.

 • Jubileusz słynnego filmu Formana

  "Lot nad kukułczym gniazdem" Milosa Formana to film, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Jeden z najwybitniejszych obrazów w historii kina, uhonorowany 5 Oscararmi, 6 Złotymi Globami i 6 nagrodami Brytyjskiej Akademii Filmowej i Telewizyjnej (BAFTA) z okazji 35 rocznicy powstania doczekał się specjalnej edycji Blu-Ray w jakości high-definition oraz DVD.