• Informacje na temat:

  christopher reeve reżyser

Artykuły na temat: christopher reeve reżyser
 • "Ptaki ciernistych krzewów": Zakazany owoc

  Chamberlain. Jednak inni proponowali Christophera Reeve- ’a i Petera Straussa. Wątpliwości producentów rozwiała autorka powieści, która przyznała, że Richard jest strzałem w dziesiątkę. - Wybór(...) miała się rozpaść. Na tym nam zależało - zdradził David. Reżyser Daryl Duke powiedział, że kamera kochała Ward. Zaś Chamberlain dodał, że kiedy rozpoczęli wspólne sceny, od razu zaiskrzyło...

 • Animowany Christopher Reeve

  Christopher Reeve, odtwórca tytułowej roli w słynnym "Supermanie" , podejmie się reżyserii animowanego filmu o tematyce sportowej. Sparaliżowany do kilku lat aktor nakręci opowieść o jednej z ukochanych dyscyplin Ameryki - baseballu. Obraz, który nie ma jeszcze tytułu, wejdzie na ekrany w 2005 roku.

 • Klątwa "Supermana". Jaka klątwa?

  Najnowszy odtwórca roli Supermana Brandon Routh ( "Superman: Powrót" ) wyśmiał sugestie, jakoby w związku z rolą superbohatera czekać go miała osobista tragedia. Debiutujący aktor zaprzeczył jakoby istniała jakaś klątwa, dotykająca odtwórców roli Supermana.

 • Filmowe adaptacje komiksów

  Co łączy tak różne filmy, jak "Historia przemocy", "Droga do zatracenia", "Old-boy", "Immortal - Kobieta pułapka", "Asteriks i Obeliks" czy "Sin City - Miasto grzechu"? Wszystkie są ekranizacjami mniej lub bardziej popularnych komiksów. W ostatnich latach bohaterowie z rysunkowych kart zdominowali bowiem kino, a opowiadające o nich filmy osiągają zyski, z którymi rywalizować mogą obecnie jedynie trójwymiarowe produkcje.

 • Hełm szturmowca Imperium, wykorzystany w pierwszym filmie sagi "Gwiezdne wojny" , okazał się jednym z największych przebojów aukcji, jaka odbyła się w słynnym londyńskim domu aukcyjnym Christie's. Jak co roku, wystawiono tam na sprzedaż pamiątki związane z filmami i gwiazdami przemysłu rozrywkowego. Białe nakrycie głowy sługi sił zła, "grające" w obrazie George'a Lucasa z 1977 roku, sprzedano za kwotę 19 tysięcy 387 funtów!

 • Oficjalny Superman

  Potwierdziły się nieoficjalne doniesienia, że Supermana w piątej kinowej opowieści o "człowieku ze stali" zagra Brandon James Routh. Reżyser obrazu "Superman Returns", Bryan Singer ( "X-MEN 2" ), wyrusza w przyszłym miesiącu do Australii i rozpoczyna realizację jednego z najbardziej oczekiwanych filmów ostatnich lat.

 • Kto wyreżyseruje "Supermana"?

  Od pewnego czasu w Hollywood trwają przygotowania do realizacji kolejnej wersji słynnego "Supermana". Według najnowszych informacji, reżyserią filmu zainteresowany jest sam John Woo, twórca przyboju "Mission: Impossible 2" . Jego największym kontrkandydatem jest Tim Burton, reżyser m.in. "Batmana" i "Jeźdźca bez głowy" .

 • Superman: Zły Charlie Sheen?

  Już od dłuższego czasu informujemy o planach realizacji piątej kinowej opowieści o bohaterze z planety Krypton, filmu "Superman 5". Na fotelu reżysera opowieści zasiadać będzie Brett Ratner ( "Godziny szczytu 2" , "Czerwony smok" ), który w jednym z ostatnio udzielonych wywiadów uchylił rąbka tajemnicy na temat obsady niecierpliwie oczekiwanego projektu.

 • Batman nie spotka się z Supermanem?

  Już od pewnego czasu informujemy o planach realizacji filmu "Batman vs. Superman", w którym spotkać mają się dwaj kultowi bohaterowie. Prace nad projektem były kilkakrotnie przekładane, a ostatnio pojawiła się groźba, iż film może w ogóle nie powstać. Wolfgang Petersen ( "Gniew oceanu" ), który miał obraz wyreżyserować, zainteresował się bowiem innym pomysłem.