• Informacje na temat:

  chrzciny

Artykuły na temat: chrzciny
 • "M jak miłość": Huczne chrzciny

  W związku z chrzcinami Zuzi (Alicja Kłos) i Emilki (Marysia Merklein), córeczek Kingi (Katarzyna Cichopek-Hakiel) i Piotrka (Marcin Mroczek), rodzina i przyjaciele Zduńskich najpierw spotkają się w kościele.

 • "M jak miłość": Jak zareaguje na wieść o ciąży?

  Zawirowań sercowych w "M jak miłość" nigdy dosyć. Kasia, która marzy o życiu u boku ukochanego mężczyzny, jest zachwycona wiadomością o ciąży. Ale co myśli o tym Marcin, jeszcze niedawno notoryczny uwodziciel, unikający zobowiązań?

 • "Na Wspólnej": Zgrzyty na chrzcinach

  ...chrzciny wnuka i nie chce o tym mówić...

 • "Czarownica" na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD

  Zrealizowana z rozmachem mroczna baśń "Czarownica" - będąca wariacją na temat animowanej "Śpiącej królewny" - to jeden z największych tegorocznych przebojów wytwórni Walta Disneya. Obraz z Angeliną Jolie w roli tytułowej, który w kinach zarobił ponad 750 milionów dolarów, debiutuje 24 października na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD w ofercie Galapagos Films.

 • Krzysztof Hanke i jego rodzina zorganizowali nietypowe chrzciny. O co chodzi?

  W rodzinie Krzysztofa Hanke odbyła się piękna uroczystość: chrzciny Kiary, najmłodszej wnuczki satyryka. Nie zaplanowano ich jednak na sobotę czy niedzielę, jak to często bywa, ale w środku tygodnia, w środę. Dlaczego?  - W weekendy zazwyczaj pracuję, a w tygodniu jest więcej czasu - tłumaczy "Rewii" Krzysztof Hanke.  Na uroczystość do Ustki, gdzie obecnie mieszka śląski satyryk, zjechała rodzina...

 • Daniel Olbrychski będzie honorowym obywatelem Opola

  Opolska rada miasta - choć nie bez głosu sprzeciwu - przyjęła w czwartek uchwałę ws. nadania tytułu honorowego obywatela Opola aktorowi Danielowi Olbrychskiemu. Wnioskował o to prezydent miasta. Wręczenie tego tytułu odbędzie się prawdopodobnie jesienią.

 • Meghan na chrzcinach córki Zary Tindall. Zadała szyku!

  Ale niespodzianka! Okazuje się, że odbyły się chrzciny najmłodszego członka rodziny królewskiej - córki Zary Tindall. W uroczystościach brała udział m.in. Meghan (37 l.).

 • Niedawno z wielką pompą wzięli ślub. Teraz myślą o kolejnej hucznej ceremonii - chrzcinach Etiennette (7 miesięcy).

 • Chrzciny u Martyniuków. Tabloid zdradza szczegóły. Są też zdjęcia!

  Dla rodziny Martyniuków te święta były bardzo wyjątkowe. W niedzielę odbyła się wielka uroczystość - chrzest małej Laury. Na przyjęciu nie zabrakło smakołyków. Zdjęciami pochwalił się Daniel.

 • Skromne chrzciny u Zelta

  W sobotę, 11 października, w kościele pod wezwaniem św. Anny na warszawskim Wilanowie została ochrzczona siedmiomiesięczna córeczka znanego aktora Piotra Zelta. Ten ważny dzień rodzina aktora spędziła w kameralnej atmosferze.

Zdjęcia na temat: chrzciny
Dyskusje na temat: chrzciny