• Informacje na temat:

  chrzciny alicja bachleda curuś

Artykuły na temat: chrzciny alicja bachleda curuś
 • Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell po chrzcinach 3-miesięcznego Henry'ego Tadeusza zorganizowali skromne przyjęcie w restauracji. Irlandzki gwiazdor w końcu posmakował polskich przysmaków. Sylwestra "zakochani" spędzą w Polsce.

 • Krewny Bachledy-Curuś: Żal mi jej

  ..."To nie jest człowiek, który dąży do stabilizacji i szuka sobie spokojnego miejsca" - mówi o Colinie Farrellu członek rodziny Alicji Bachledy-Curuś .

 • Colin wściekły na rodzinę Alicji

  Już pierwszego stycznia Colin Farrell opuścił Alicję Bachledę-Curuś i wrócił do Dublina. Powodem tak szybkiego wyjazdu był konflikt gwiazdora z rodziną ukochanej.

 • Alicja: Zobacz, co robiła w Krakowie

  Alicja Bachleda-Curuś (27 l.), po zakończeniu Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, odleciała do rodzinnego domu w Krakowie, gdzie - pod opieką dziadków - czekał na nią synek Henry Tadeusz .

 • Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka szykują się do wielkiego świętowania!

  ...szczęścia Sebastiana, który wreszcie ułożył sobie życie. Gdy małżonkowie się poznali, muzyk był w związku z Alicją Bachledą-Curuś (36), a Paulina – z jej bratem, Tadeuszem.  Po jakimś czasie ich drogi znowu(...), które przypadają kolejnego dnia" – opowiada była miss. I kto wie, może za rok, w drugą rocznicę ślubu, małżonkowie urządzą chrzciny… trzeciego dziecka, o którym mówią przecież coraz głośniej? ***

 • Sebastian Karpiel-Bułecka i Paulina Krupińska wcale nie szykują się do ślubu. Wokalista ma obawy?

  ...z Hiszpanką Sandrą wisi na włosku - zdradza "Na Żywo" znajomy muzyka.   Mieszkającego na stałe we Francji Andrzeja aktualnie można oglądać w show "Top Chef Gwiazdy". Bachleda-Curuś kończy też nagrywanie płyty(...) sprzed ciąży, natychmiast zostanie panią Karpiel-Bułecką - zdradza "Na Żywo" jej znajoma. - Po cichu liczyliśmy, że Paula i Sebastian wyprawią po prostu chrzciny dla córki i weselisko za jednym razem...

Wideo na temat: chrzciny alicja bachleda curuś
 • Alicja w krainie czarów

  Kiedy Alicja była małą dziewczynką, pobiegła za Białym Królikiem, wpadła do jego nory i niespodziewanie znalazła się w fantastycznym i nieco dziwacznym świecie, gdzie żyją bajkowe stwory, mówiące zwierzęta i śpiewające kwiaty, a mieszkańcy obchodzą nie-urodziny. Teraz Alicja ma już 19 lat i powraca do tej niezwykłej krainy, by ponownie spotkać dawnych znajomych.

 • Ondine

  Magiczna opowieść o przystojnym Irlandczyku Syracusie (Colin Farrell), który pewnego dnia wyławia z morza piękną i niezwykle tajemniczą dziewczynę (Alicja Bachleda-Curuś). Mieszkańcy pobliskiej wioski przekonani są, że kobieta jest mityczną nimfą - Ondine. Wiedziony uczuciem o niespotykanej mocy Irlandczyk zakochuje się w odnalezionej przez siebie niezwykłej dziewczynie.

 • Bitwa pod Wiedniem

  Międzynarodowa superprodukcja z plejadą polskich gwiazd. Polskie zwycięstwo, które zmieniło losy świata. Przyjaźń poddana próbie podczas wielkiej bitwy. Miłość, która daje siłę do walki aż po ostatnią kroplę krwi. Wiara tak silna, że nie zachwieje nią nawet wszechpotężny wróg. Latem 1683 roku trzysta tysięcy wojowników Imperium Osmańskiego pod wodzą Wielkiego Wezyra Kary Mustafy rozpoczyna oblężenie Wiednia. Po ucieczce Cesarza Leopolda los miasta staje się coraz bardziej niepewny. Jeśli...