• Informacje na temat:

  chuck d raper

Artykuły na temat: chuck d raper
 • Rodzina Soprano

  ...etacie. Chciałby sprzedać firmę Chuckowi Cinellemu, lecz Tony stanowczo mu to odradza i żąda od Phila Leotardo ciągłości etatu w firmie Barone'a. Ostatecznie udaje mu się zachować etat oraz ubezpieczenie(...) przychodzi na pogrzeb ciotki. Do szpitala trafia raper Da Lux, który został ranny w strzelaninie. Zwiększyło to sprzedaż jego płyt.

 • Recenzja Joey Badass "B4.Da.$$": Ale to już było...

  ... i nie wróci więcej? Nic z tych rzeczy. "Golden Age" ma w zanadrzu Joeya Badassa - piekielnie utalentowanego młokosa, który hołduje latom 90., nie zważając na to, że w ten sposób często wymyśla wymyślone.

 • X-Meni i "Młody Sheldon", czyli zagraniczne nowości! Co zobaczymy w sezonie 2017/2018?

  ...". Tytułowy Kevin (Jason Ritter) ma do wykonania "misję od Boga" - ma uratować świat. Z kolei "The Mayor" to historia rapera, który postanawia zaangażować się w politykę (w ramach chwytu reklamowego(...) z Chuckiem Lorre (współtwórcą serialu-matki) i Steve'em Molaro. W sezonie 2017/2018 widzowie zobaczą również dwa dramaty militarne - "S.W.A.T." oraz "SEAL Team". W pierwszym w głównej roli...

 • Recenzja Run The Jewels "Run the Jewels 2": Morderstwo, maniactwo, melodia

  Run The Jewels karmią głodnych wyrazistej muzyki tak dobrze jak mało kto. Tyle że ludzkim mięsem.

 • Raper Chuck D ze słynnej formacji Public Enemy, skrytykował Larsa Ulricha z Metalliki, oskarżając go o chciwość. Na razie duński perkusista nie zareagował na zaczepkę słowną czarnoskórego muzyka. Być może pochłania go praca w studiu nagraniowym nad nową płytą Metalliki.

 • Raper zagra w filmie

  Raper i aktor Mos Def zagra legendę rock'n'rolla - Chucka Berry'ego w filmie "Cadillac Records", który jest obecnie kręcony w New Jersey.

 • Autobiografia MC Hammera

  Nieco zapomniany raper MC Hammer ma nadzieję, że jego najnowszy album utoruje mu powrotną drogę na szczyty popularności. Płyta "The Autobiography Of MC Hammer", ósme dzieło autora wielkiego przeboju "Can't Touch This", zostanie wydana przez własną firmę płytową wykonawcy.

 • Nagroda Lipperta dla Petera Gabriela

  Peter Gabriel do bogatej kolekcji wyróżnień 22 lutego dołączy kolejne - nagrodę Lipperta. Tego dnia właśnie słynny Brytyjczyk odbierze ją w Nowym Jorku. Uhonorowani zostaną również raper Chuck D z Public Enemy i Alanis Morissette.

 • Control Denied w Hammerheart

  Amerykańska grupa Control Denied, której liderem jest Chuck Schuldiner, twórca formacji Death, kończy pracę nad nową płytą. Album zatytułowany "When Machine And Man Collide" ukaże się nakładem holenderskiej wytwórni Hammerheart. Następca albumu "Fragile Art Of Existence" powstał w słynnym studiu Morrisound w Tampa na Florydzie, pod okiem Jima Morrisa.

 • Meat Loaf z raperami

  5 marca ukaże się nowy album obdarzonego wielką posturą rockmana Meat Loafa - "Hell In A Handbasket".

Wideo na temat: chuck d raper
 • Teoria wielkiego podrywu, Sezon 2 (4 DVD)

  Stworzony przez reżysera i scenarzystę Chucka Lorre ("Roseanne", "Dharma & Greg", "Dwóch i pół") oraz scenarzystę Billa Prady ("Dharma & Greg", "Kochane kłopoty") dla stacji CBS. Serial, wyprodukowany przez Warner Bros. Studios oraz Chuck Lorre Productions., opowiada o "ofermach wszystkich kształtów i rodzajów. Głównymi bohaterami są Leonard (Johnny Galecki), absolwent Kalifornijskiego Instytutu Technologii, oraz Sheldon (Jim Parsons), fizyk teoretyczny - ich niesamowita inteligencja nie...

 • Rechotek

  Rechotek jest żabą, która przeżywa kryzys tożsamości - nie lubi skakać i nie znosi niczego, co wiąże się z wodą. Wraz ze swoim najlepszym przyjacielem - latającą wiewiórką - wyrusza na wyprawę przez amazońską dżunglę w poszukiwaniu swego miejsca na ziemi. Po drodze spotkają całą plejadę najbardziej barwnych zwierzątek, jakie można sobie wyobrazić. Kłopoty zaczną się, gdy Rechotek uwierzy, że jest zaklętym w żabę ludzkim księciem i za wszelką cenę postanowi znaleźć księżniczkę, która odczaruje...

 • Niezniszczalni 2

  Największa demolka wszechczasów z jeszcze bardziej zabójczą obsadą! Niezniszczalni powracają ze zdwojoną siłą i jeszcze większą dawką humoru. Mr. Church znów zwołuje najbardziej zabójczą ekipę najemników na świecie. Zadanie jest proste jak dziecinna igraszka: znaleźć, wytropić, zabić! Niestety wkrótce sprawy zaczynają się komplikować, a niezniszczalni po raz pierwszy zaczynają czuć się przyparci do muru. Szczególnie, gdy jeden z nich ginie wciągnięty w pułapkę. "Zemsta" - tego słowa żadnemu...