• Informacje na temat:

  chuck norris z żoną

Artykuły na temat: chuck norris z żoną
 • Chuck Norris nie wiedział, że ma dziecko!

  Historia Chucka Norrissa (78 l.) i jego córki, która jest owocem romansu, mogłaby posłużyć jako scenariusz do filmu!

 • 70. urodziny Chucka Norrisa

  Bardzo dawno temu, za siedmioma górami i siedmioma rzekami Bóg chciał stworzyć świat w 30 dni. Niestety, Chuck Norris dał mu ich tylko 6. I to tłumaczy, dlaczego świat jest taki niedoskonały. Oczywiście, z wyjątkiem Chucka Norrisa. Ten legendarny gwiazdor kina akcji, a zarazem jedyny człowiek, który policzył do nieskończoności, w dodatku dwukrotnie, obchodzi dziś siedemdziesiąte urodziny.

 • Prawie jak Chuck Norris

  Aktor ma jednak duże poczucie humoru i dystans do siebie i do kreowanej postaci. - Czytałem w Internecie kilka dowcipów o Chucku Norrisie i Ryśku z 'Klanu'. Po prostu kultowy się zrobił ten Rysiek - śmieje się Cyrwus. Artysta pochodzi spod Nowego Targu i bardzo ceni swe korzenie. Choć przyznaje, że jako młody człowiek się buntował. Żonę, Maję Barełkowską (możemy ją obecnie oglądać w serialu...

 • "Klan": Prawie jak Chuck Norris

  Od blisko 13 lat Piotr Cyrwus gra Rysia Lubicza w "Klanie" . Jego bohater - trochę nieudacznik, trochę pantoflarz - od lat jest przedmiotem żartów.

 • Gwiazdy po latach: "Strażnik Teksasu"

  ..."Strażnika Teksasu"? Co dziś robi odtwórca głównej roli - Chuck Norris? Sprawdźcie!

 • Wakacyjne hity filmowe

  Na naszych ekranach jest już zbierający znakomite recenzje "Niesamowity Spider-Man". W oczekiwaniu na kolejne filmowe premiery, prezentujemy te, które mają największe szanse stać się hitami wakacji.

 • "Bajer z Bel-Air": Nie żyje John Wesley

  ..." /> Zapamiętamy go także z "Agentów NCIS", "Medium", "JAG - Wojskowego Biura Śledczego", "Autostrada do nieba", "Gorączki nocy", "Dirty Dancing" czy filmów "Zaginiony w akcji 2", gdzie zagrał u boku Chucka Norrisa. "John Wesley był darem dla świata, jego wspaniałość i talent są uwiecznione w dziełach teatralnych, telewizyjnych i filmowych" - powiedział Pass w oświadczeniu dla CNN. "Jestem zrozpaczony...

 • Schwarzenegger biznesmenem

  Arnold Schwarzenegger prowadzi rozmowy w sprawie występu w niezależnym thrillerze "Captive" - informuje serwis Deadline. Gwiazdor kina akcji miałby się w nim wcielić w postać porwanego dla okupu biznesmena.

 • "Strażnik Teksasu": W drużynie siła

  Już od pierwszych sekund czołówki "Strażnika Teksasu" Chuck Norris udowadnia, że nie ma dla niego rzeczy, których nie potrafiłby zrobić. Aktora wprawdzie nie widać, ale za to doskonale słychać. Bo to(...) nie postać głównego bohatera. O tym, kto zagra tę postać, zadecydował moment, w którym Leslie Greif i Paul Haggis obejrzeli film "Samotny wilk McQuade", gdzie główną rolę grał Chuck Norris...

 • Sylvester Stallone: Zaczynał jako fryzjer

  Gwiazdor kina akcji Sylvester Stallone w swoim najnowszym filmie "Niezniszczalni 2" znów podejmuje się ryzykownej misji. Aktor, znany z ról "Rockyego" i "Rambo" znów zagra twardziela. Jak wyglądało jego życie, nim został hollywoodzką gwiazdą?