• Informacje na temat:

  chuck norris zdjęcia

Artykuły na temat: chuck norris zdjęcia
 • "Strażnik Teksasu" od kuchni

  Serialowy debiut Chucka Norrisa - gwiazdy kina akcji lat 80. "Strażnik..." dołączył do grona telewizyjnych hitów wszech czasów, a Chuck wykreował postać jednego z najpopularniejszych obrońców prawa.

 • Chuck Norris w sequelu "Niezniszczalnych"

  Sylvester Stallone potwierdził, że w kontynuacji "Niezniszczalnych" pojawią się Chuck Norris i Jean Claude Van Damme.

 • ...którym ma około 15-16 lat. Ubrany jest w kowbojski kapelusz i jak sam napisał, przypomina nieco Chucka Norrisa! Co ciekawe, to zdjęcie powstało niedługo po założeniu grupy Behemoth! Czy Nergal bardzo(...)Gwiazdy uwielbiają Instagram! Jest to ich główny kanał w internecie, poprzez który komunikują się ze swoimi fanami. Na ich profilach można znaleźć dużo smaczków. Gwiazdy nie tylko wrzucają zdjęcia ze...

 • Marilyn Monroe i Chuck Norris w jednym filmie

  24 lutego, podczas festiwalu Prowincjonalia, premierę będzie miał debiutancki film Pawła Sarbinowskiego i Piotra Żukowskiego pt. "Niebo". To pełna zaskakujących obrotów akcji komedia, w której spotkamy m.in. Marilyn Monroe, Fryderyka Chopina i Chucka Norrisa.

 • "M jak miłość": Etatowy wykidajło

  ...słabszy, poniewierany, budzi się w nim sprzeciw. Uważa, że nie można krzywdzić małych i niewinnych. Zawsze walczy z niesprawiedliwością, jest jak Chuck Norris (śmiech). Oby scenarzyści znowu go nie(...) miałem zdjęcia. W zeszłym tygodniu spotkałem się na planie z Małgorzatą Pieńkowską, czyli serialową Marią. Janek, którego gram, tak ją adorował, że zastanawiam się, czy niedługo nie będą ze sobą...

 • Sylvester Stallone znów "Niezniszczalny"

  Najbardziej znany twardziel w światowym kinie - Sylvester Stallone - znów pojawi się na ekranie jako Barney Ross. 24 sierpnia do kin wchodzi film "Niezniszczalni 2".

 • Najlepsza serialowa rodzina

  Chuck Norris wie, ile będzie odcinków "Mody na sukces"! "Pełna chata" Ciepły i rodzinny serial o wdowcu, któremu w wychowywaniu córek pomagało dwóch zwariowanych przyjaciół, w latach 90. gromadził...

 • "Rasiak Song": Zobacz teledysk!

  Grzegorz Rasiak, napastnik reprezentacji Polski, od dłuższego czasu cieszy się wielką popularnością w internecie. Informowaliśmy już, że o piłkarzu powstała piosenka "Rasiak Song", wykonywana przez łódzki zespół Superpuder. Na stronach INTERIA.PL możecie już oglądać teledysk do tego nagrania, o którym opowiedział nam lider grupy Superpuder.

 • "Wejście smoka" na płytach Blu-ray

  Od ponad trzech dekad minionych od czasu swojej przedwczesnej śmierci Bruce Lee pozostaje wciąż niekwestionowanym mistrzem ekranowych sztuk walki. Jego ostatni film, mistrzowskie "Wejście smoka", zwycięsko oparł się próbie czasu i dziś uznawany jest za najlepszy film o wschodnich sztukach walki w historii kina.

 • Dzięki "Tańcowi..." schudł pięć kilo

  Mimo że odpadł z "Tańca z gwiazdami", jest zadowolony, bo już sam udział był dla niego cenną lekcją. Teraz skupia się na graniu w "M jak miłość" Janka, który ciągle czeka na kobietę swojego życia.