• Informacje na temat:

  chwile z gwiazdą

Artykuły na temat: chwile z gwiazdą
 • Keanu Reeves przeżył dramatyczne chwile. Najpierw stracił dziecko, a później ukochaną

  ...…  Okazja do ich zarobienia nadarzyła się w 1998 roku, gdy dostał główną rolę w „Matriksie”. Już czytając scenariusz wiedział, że to będzie hit, dzięki któremu od razu stanie się gwiazdą i milionerem...

 • Polskie gwiazdy gratulują siatkarzom

  Niedzielne (21 września) zwycięstwo polskich siatkarzy w finale mistrzostw świata nie pozostało bez echa w muzycznym show-biznesie - choć nie wszyscy mogli sobie pozwolić na obejrzenie spotkania.

 • Paulina Koziejowska przeżyła chwile grozy!

  Paulina Koziejowska (37 l.) najadła się strachu w windzie! Przy okazji dowiedziała się, na jaką dolegliwość cierpi.

 • Noworoczne postanowienia gwiazd

  Showman Bilguun Ariunbaatar chce schudnąć 20 kilogramów, Karolina Szostak poleci do Barcelony, zaś Marzena Rogalska przyznaje, że ma je w nosie... Gwiazdy opowiedziały o swoich noworocznych postanowieniach.

 • Zenon Martyniuk przeżył chwile grozy!

  Kiedy tylko o tym myśli, trzęsą mu się ręce i serce bije szybciej. Zenon Martyniuk (48 l.) przeżył niedawno prawdziwe chwile grozy!

 • Zaskakujące śluby gwiazd

  Po cichu, w gronie najbliższych - gwiazdom trudno jest uniknąć zainteresowania mediów, szczególnie w dniu ślubu. Miniony rok obfitował jednak w ceremonie zaślubin, które zaskoczyły media, a o fakcie pary najczęściej informowały za pośrednictwem mediów społecznościowych.

 • Rebel Wilson przeżyła chwile grozy w górach!

  Rebel Wilson (38 l.) na długo zapamięta swój wypad do Aspen.

 • Agnieszka Sienkiewicz o "Tańcu z gwiazdami"

  - Nie mam w sobie genu rywalizacji i wyścig po zwycięstwo w programie mnie nie interesuje - przyznaje Agnieszka Sienkiewicz, która występuje w telewizyjnej produkcji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". - Udział w tym show to dla mnie wspaniała zabawa i ogromna przyjemność - dodaje aktorka, najbardziej znana z serialu "M jak miłość".

 • Zofia Czerwińska w ostatniej chwili zmieniła testament!

  Jeden z tabloidów ujawnia tajemnicę testamentu Zofii Czerwińskiej (†85 l.). Zmieniła go tuż przed śmiercią...

 • "Taniec z Gwiazdami": Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino w Bollywood?

  Agnieszka Sienkiewicz zaliczana jest do ścisłego grona faworytek programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Aktorka, najbardziej znana z serialu "M jak miłość", trenuje obecnie ze Stefano Terrazzino taniec w stylu bollywoodzkim. Sprawdźcie, co dzieje się na parkiecie.

Zdjęcia na temat: chwile z gwiazdą
Wideo na temat: chwile z gwiazdą
 • Joanna Krupa chciała zrezygnować z "Top Model"! Przez Rubik?

  W kawalerce Łukasza Jakóbiaka gościła Joanna Krupa. Modelka zdradziła, że niełatwo ją zdenerwować, a swoją frustrację rozładowuje na mężu i agentce. Gwiazda opowiedziała także o trudnych chwilach w "Top Model". "Pierwszy sezon to był ciężki czas. Wiele razy chciałam zrezygnować" - zdradziła. (20m2 Łukasza / x-news)

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1882.

  Od rana w Feel Good Radek, Carina, Górkowie i Amelia przygotowują Wigilię dla bezdomnych. Jako gwiazdy wieczoru występują Ula i Wolan. Agacie trudno zaakceptować perspektywę świąt bez najbliższych, nie może też liczyć na Pawła, który przesiaduje w montażowni. Na dodatek Pyrka znajduje w telefonie chłopaka roznegliżowane zdjęcie Marzeny. Z kolei Umińska, zdecydowana spędzić wieczór z Krzepińskim, zjawia się w jego domu. Z każdą chwilą narasta atmosfera grozy. W końcu sprowokowany pytaniami...

 • Kasia Cichopek i Marcin Hakiel o swoim największym sukcesie

  Kasia Cichopek i Marcin Hakiel zapytani o swój największy sukces, zgodnie odpowiedzieli, że dla nich jest to rodzina. - Nawet w chwilach, kiedy jest nam gorzej - zawodowo czy indywidualnie - odwołujemy się do tego, co mamy, czyli do ciepła naszego domu - przyznała Cichopek. Podkreśliła, że mierzy wysoko i w kwestiach rozwoju zawodowego nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. O wygranej w "Tańcu z gwiazdami", czyli swoim największym medialnym sukcesie, para już niemal nie pamięta. (Dzień...

Dyskusje na temat: chwile z gwiazdą
 • Re: "Daleko od noszy": Doda gwiazdą serialu!

  jakby w szpitalach były takie pielęgniarki to co chwile lądował bym w szpitalu:P

 • Re: "Dziewczyny ze Lwowa": Katarzyna Ucherska będzie wielką gwiazdą?

  Dziewczyna OK, ale niestety musi promować,bo to nowoczesne, seks z co dopiero poznanym chłopcem. Tak oto serial wprowadza zle wzorce społeczne, za chwile bedą geje itp. Nachalne przypodobanie sie wiadomo komu, postępowość cała gęba.

 • Re: David Hasselhoff gwiazdą porno?

  Ja tam do niego nic nie mam.Nawet spoko facet jak się go pozna osobiście.Ja miałem tą możliwość i okazję żeby z nim porozmawiać na żywo,a to,że przeżywał chwile załamania to kto tego nie przechodzi w swoim życiu.Nie rzadko ma się okazję poznać gwiazdę serialu Słoneczny Patrol i Nieustraszony.Grał też w innych filmach,które dobrze znam.

 • Re: "Pierwsza miłość": Agnieszka Wielgosz chce metamorfozy

  pewnego reżysera, rozwalając przy okazji jego małżeństwo. Nie tak dawno opowiadała w mediach jak to tatuś mamusię zostawił z 5 dzieci i odszedł do innej kobiety, a chwile potem sama rozwala małżeństwo żonatego faceta, no ale teraz jest "gwiazdą" wszech seriali chociaż bez wykształcenia bo na studia aktorskie nie przyjęli .....

 • Re: ​Zanim została wielką gwiazdą...

  Nie ma szczęścia w miłości? A czy ona wie naprawdę co to oznacza? Bo czym jest szczęście? Podobno nie ma na świecie szczęścia, są tylko szczęśliwe chwile..i ona miała ich aż zanadto