• Informacje na temat:

  chylińska winna

Artykuły na temat: chylińska winna
 • "Zdrowie pięknych dziewczyn i twoje, Agnieszka". Chylińska nie potrafi zapomnieć

  Agnieszka Chylińska (42 l.) twierdzi, że "poświęciła wszystko dla zespołu O.N.A., w którym nigdy nie czuła się dobrze". Nie może wybaczyć kolegom, że nie dopilnowali jej i patrzyli na to, jak idzie na dno.

 • Sopot: Agnieszka Chylińska znów z Grzegorzem Skawińskim

  Sporą niespodziankę fanom nieistniejącej już grupy O.N.A. sprawiła Agnieszka Chylińska. Podczas urodzinowego występu z okazji 20-lecia działalności scenicznej na Sopot TOPtrendy u jej boku pojawili się muzycy tego zespołu: Grzegorz Skawiński i Waldemar Tkaczyk.

 • Przyjaźń między wokalistką i gitarzystą nieistniejącej już grupy O.N.A. nie przetrwała - Agnieszka Chylińska i Grzesiek Skawiński od lat nie utrzymują ze sobą żadnych kontaktów. Dlaczego?

 • Chylińska: Wkrótce płyta

  19 marca trafi do sklepów debiutancki album grupy Chylińska, dowodzonej przez byłą wokalistkę zespołu O.N.A.. Płyta będzie nosiła identyczny tytuł, jak promujący ją utwór, "Winna".

 • Rozdano Eska Music Awards

  ...się, że jej długo przygotowywane kreacje warte 15 tysięcy złotych każda nie dotarły na czas. Wszystkiemu winna oczywiście chmura wulkanicznego pyłu znad Islandii. Doda powetowała sobie stratę(...) Maseraka nagrodę w kategorii Album Roku Świat odebrała fantastycznie ubrana i jeszcze lepiej śpiewająca Melanie Fiona. Kolejną statuetkę zgarnęła natomiast Agnieszka Chylińska, która została polską...

 • Chylińska chce do studia

  Kiedy możemy spodziewać się następcy płyty "Winna" Agnieszki Chylińskiej?

 • Doda będzie mieć kłopoty?

  .... Zobacz również: Chylińska: Bardzo wysoko sobie cenię Dodę...

 • Chylińska wraca do śpiewania

  Agnieszka Chylińska (33 l.) planuje nagrać nowy album!

 • Chylińska: Płyta i trasa

  Wkrótce po wydaniu debiutanckiej płyty zespół Chylińska wyrusza w trasę koncertową. Album formacji dowodzonej przez byłą wokalistkę O.N.A. nosi tytuł "Winna", a datę jego oficjalnej premiery wyznaczono na piątek, 19 marca.

 • Chylińska chce dzieci, ale...

  Agnieszka Chylińska chce po raz drugi zostać mamą. Na razie jednak gwiazda stawia na karierę.

Wideo na temat: chylińska winna
 • Alfabet

  98% dzieci po urodzeniu ma wysokie IQ, ale po ukończeniu szkoły zaledwie 2% z nich osiąga takie same wyniki. Wszystkiemu winna jest przesadnie ustandaryzowana edukacja, oparta na współzawodnictwie i wymiernych ocenach, która zabija dziecięcą kreatywność i wyobraźnię, ucząc szablonowego sposobu myślenia. Film pokazuje, w jaki sposób współczesny system edukacji determinuje nasz sposób patrzenia na świat i kształtuje naszą osobowość. Dolina Śmierci jest w filmie metaforą. W tym najbardziej...

 • 47 roninów

  Film oparty na na legendarnej historii 47 roninów z początku XVIII wieku. Grupa samurajów przez rok planowała zemstę za śmierć swojego pana na urzędniku sądowym. Winni morderstwa, zgodnie z kodeksem busido, popełnili grupowe seppuku. Do dziś uważani są za bohaterów narodowych, symbol walki o sprawiedliwość nawet za cenę życia.

 • Gustloff - Rejs ku śmierci

  Film "Gustloff - rejs ku śmierci" to zrealizowana z imponującym rozmachem opowieść o największej katastrofie w historii podróży morskich. Ponad 9 tysięcy kobiet, mężczyzn i dzieci zginęło próbując uciec na jego pokładzie przed zbliżającą się "Armią Czerwoną". Liczba ofiar tej tragedii jest sześciokrotnie wyższa niż liczba ofiar słynnej katastrofy "Titanica". Jak doszło do tej katastrofy? Dlaczego tak mało o niej wiemy? Kto jest winny śmierci tysięcy ludzi Twórcy filmu "Gustloff - rejs ku...