• Informacje na temat:

  chyra całuje

Artykuły na temat: chyra całuje
 • Zalany Chyra z dwiema kobietami na chodniku

  Wiadomo, że Andrzej Chyra lubi sobie zaszaleć. Alkohol i kobiety w dużych ilościach to jest to, co aktor uwielbia. Jego ostatnie szaleństwa zostały udokumentowane przez "Fakt". Kilka dni temu Chyra poczuł silną potrzebę wyjścia z domu. Około pierwszej w nocy udał się do jednej z modnych warszawskich knajp, by wzmocnić się wódeczką. Po kilku (nastu?) kolejkach zawarł znajomość z dwiema młodymi...

 • Jeszcze niedawno w prasie huczało o rozstaniu aktorskiej pary - Andrzeja Chyry (42 l., "Dług" ) i Magdaleny Cieleckiej (34 l., "Palimpsest" ). Tymczasem gwiazdy polskiego kina pokazują się znów razem publicznie. Może to oznaczać, że postanowili wrócić do siebie lub to, że wspólne pokazywanie się jest częścią kampanii promocyjnej ich wspólnych filmów.

 • M. Cielecka porzuciła A. Chyrę!

  Najpiękniejsza para polskiego show-biznesu, Magdalena Cielecka (34 l., "Samotność w sieci" ) i Andrzej Chyra (42 l., "Komornik" ) prawdopodobnie nie będzie dłużej razem. Burzliwy związek aktorskiej pary nigdy nie należał do najłatwiejszych, a decyzja o ostatecznym rozstaniu podjęta została przez Magdalenę Cielecką po kolejnej zdradzie Chyry - czytamy w dzisiejszym "Fakcie".

 • Walentynowicz szuka adwokata

  Była działaczka "Solidarności" Anna Walentynowicz powiedziała w poniedziałek, 21 listopada, że prawdopodobnie jeszcze w tym miesiącu złoży w sądzie pozew, z żądaniem wstrzymania produkcji filmu fabularnego, inspirowanego - jak uważa - jej życiorysem. Zdjęcia do filmu Volkera Schloendorffa ( "Dziewiąty dzień" , "10 minut później: Wiolonczela" ) kręcone będą w Gdańsku do niedzieli, 27 listopada.

 • Walentynowicz odpuściła

  Była działaczka "Solidarności" Anna Walentynowicz powiedziała w środę, 1 marca, że zrezygnowała ze złożenia w sądzie pozwu z żądaniem wstrzymania produkcji filmu fabularnego w reżyserii Volkera Schloendorffa ( "Dziewiąty dzień" ), inspirowanego jej życiorysem. Zdjęcia do filmu kręcone były w Gdańsku jesienią ubiegłego roku; premiera planowana jest na wiosnę.

 • "Kamienie na szaniec": Miłość w czasach wojny

  Okrucieństwo wojny nie było w stanie zdusić w nich miłości. Trzej bohaterowie Kamieni na szaniec potrafili bezgranicznie kochać nie tylko Ojczyznę, ale i kobiety stojące u ich boku. Dziewczyny Zośki, Rudego i Alka poznamy lepiej już 7 marca, kiedy na ekrany kin wejdzie nowy film Roberta Glińskiego.

 • Filmy przecenione i niedocenione

  Na początku nowego roku prezentujemy subiektywne zestawienie najbardziej przecenionych i niedocenionych polskich filmów, które trafiły na ekrany w minionym roku.

Wideo na temat: chyra całuje
 • W imię...

  Nowy film Małgośki Szumowskiej, autorki wielokrotnie nagradzanych "33 scen z życia" i głośnego "Sponsoringu", to historia niemożliwej miłości księdza, osadzona w realiach katolickiej społeczności. Poruszająca opowieść o człowieku uwikłanym w intymny dramat. Ksiądz Adam (Andrzej Chyra) obejmuje nową parafię i organizuje ośrodek dla młodzieży niedostosowanej społecznie. Szybko przekonuje do siebie ludzi energią, charyzmą i otwartością. Przyjaźń z miejscowym outsiderem (w tej roli Mateusz...

 • Nieulotne

  "Nieulotne" to pulsująca emocjami historia miłości Michała (Jakub Gierszał) i Kariny (Magdalena Berus), pary polskich studentów, którzy poznają się i zakochują, pracując razem w słonecznej Hiszpanii. Beztroski wakacyjny romans zostaje przerwany przez dramatyczne wydarzenie, które na zawsze odmieni życie bohaterów.

 • Sponsoring

  Małgośka Szumowska, autorka głośnych "33 scen z życia", w swoim nowym filmie, wnikając w fascynujący i zaskakujący świat młodych call girls, ukazuje czego pragną kobiety i o czym marzą mężczyźni, a boją się powiedzieć... Anna (Juliette Binoche), dziennikarka luksusowego magazynu dla kobiet, przygotowuje artykuł na temat sponsoringu. W trakcie pracy nad materiałem poznaje dwie call girls - Charlotte (Anais Demoustier) oraz Alicję (Joanna Kulig). Dziewczyny wprowadzają ją w świat płatnej...