• Informacje na temat:

  chyra na ulicy

Artykuły na temat: chyra na ulicy
 • Zalany Chyra z dwiema kobietami na chodniku

  Wiadomo, że Andrzej Chyra lubi sobie zaszaleć. Alkohol i kobiety w dużych ilościach to jest to, co aktor uwielbia. Jego ostatnie szaleństwa zostały udokumentowane przez "Fakt". Kilka dni temu Chyra(...) jedną z dziewczyn, na ulicy męskim ruchem przyparł ją do muru i zaczął namiętnie całować. Po chwili dołączyła do nich koleżanka dziewczyny. Zabawiali się tak przez dłuższą chwilę, ale niestety...

 • Polskie kino w 2015: Nowe filmy z Więckiewiczem, Chyrą i Kotem

  "Ziarno prawdy" z Robertem Więckiewiczem, "Carte blanche" z Andrzejem Chyrą, "Życie jest piękne" z Tomaszem Kotem - m.in. te filmy trafią do kin w 2015 r. Prace nad "Wołyniem" będzie kontynuował Wojciech Smarzowski, a Dorota Kędzierzawska zacznie zdjęcia do "Żużla".

 • "Miodowe lata": Mija 20 lat od premiery kultowego sitcomu

  ..., którą sama ustawiałam... - powiedziała Agnieszka Pilaszewska. Bez Telekamery "Miodowe lata" to historia dwóch zaprzyjaźnionych małżeństw mieszkających w kamienicy przy ulicy Wolskiej 33 na(...) Liszowska, Magdalena Walach, Andrzej Chyra, Piotr Polk, Sonia Bohosiewicz, Elżbieta Jarosik, Krzysztof Stelmaszyk i Aldona Orman. Serial aż sześć razy nominowany był do Telekamer "Tele Tygodnia", ale...

 • Filmowi niewidomi

  Frank Slade, bohater oscarowego dzieła Martina Bresta "Zapach kobiety", otwiera galerię postaci, dla których utrata wzroku nie była przeszkodą, by dokonywać niemożliwego. A przy tym zadziwiać, intrygować i - jak widać - skutecznie inspirować widzów.

 • Zielińska zdobyła koszulkę z autografem Lewandowskiego

  .... Kiedy internauci pisali, że kapelusz przypomina antenę satelitarną, w obronę wzięła ją Hanna Lis (42). "Ja tam wolę zabawne Euro na głowie niż smutne Ferrari na Żurawiej" (ulicy, na której(...) trybunach, znowu poczuł dumę narodową. Wrzucił też zdjęcia na swoją stronę na Facebooku, czego jeszcze nigdy nie robił! Na fotografiach stoją weseli Borys Szyc (33), Tomasz Karolak (41), Andrzej Chyra (47

 • 2014: Rok pożegnań

  Anna Przybylska, Małgorzata Braunek, Stanisław Mikulski, Robin Williams, Philip Seymour Hoffman... 2014 okazał się rokiem pożegnań. W ciągu minionych 12 miesięcy odeszło wiele gwiazd kina. Kogo będzie nam brakować najbardziej?

 • "Zawsze chciałam być aktorką"

  ...marzyła o aktorstwie. Po maturze, którą zdawała w Liceum Plastycznym przy ulicy Smoczej, próbowała dostać się do warszawskiej Akademii Teatralnej. Nie udało się. Na egzaminach wypatrzył ją jednak...

 • Krzysztof Krauze: Prawdziwe historie

  "Gry uliczne", "Dług", "Mój Nikifor", "Plac Zbawiciela" - każdy film Krzysztofa Krauzego nie tylko zdobywał prestiżowe wyróżnienia, lecz także prowokował ważną społeczną debatę. Dziś, w wigilię, dotarła do nas informacja o śmierci reżysera.

 • Film z obsadą bez precedensu

  "Aktorzy przyjechali", reż. Andrzej Wajda, Polska 2010. Występują m.in. Jerzy Radziwiłowicz, Andrzej Seweryn, Teresa Budzisz-Krzyżanowska, Agata Buzek, Andrzej Chyra, Magdalena Cielecka, Krzysztof Globisz, Krzysztof Kolberger, Olgierd Łukaszewicz, Anna Mucha, Cezary Pazura, Wojciech Siemion, Jerzy Stuhr, Zbigniew Zamachowski.

 • Premiera filmu "Tytus, Romek i A'Tomek wśród Złodziei Marzeń", w którym bohaterowie słynnego komiksu Henryka Jerzego Chmielewskiego po raz pierwszy pojawią się na ekranie, odbędzie się w marcu 2002 roku. Reżyserem filmu jest Leszek Gałysz ("Jacek i Placek"). Główni bohaterowie przemówią głosami Marka Kondrata (Tytus), Wojciecha Malajkata (Romek) i Piotra Gąsowskiego (A'Tomek).