• Informacje na temat:

  chyra pobity

Artykuły na temat: chyra pobity
 • Andrzej Chyra pobity na festiwalu!

  Andrzej Chyra (49 l.) słynie z zamiłowania do rozrywkowego stylu życia. Niestety, gdy zabawa wre, czasami traci panowanie nad sobą. Nie inaczej było tym razem...

 • Chyra i Jakubik: Nie obeszło się bez rękoczynów

  W napadzie szału chciał pobić Andrzeja Chyrę. A po wszystkim usłyszał, że... każdy chciałby mieć takiego przyjaciela jak on! Uwielbiany przez widzów i doceniany przez krytyków Arkadiusz Jakubik powraca na ekrany i tłumaczy, dlaczego zdecydował się na rolę w "Carte Blanche".

 • Wirtualna miłość w Gdyni

  Najważniejszym wydarzeniem czwartego dnia festiwalu w Gdyni była premiera długo oczekiwanej ekranizacji powieści Janusza L. Wiśniewskiego "S@motność w sieci" . Film Witolda Adamka, który 15 września debiutuje na ekranach całej Polski, nie powinien rozczarować miłośników książki, a i sceptycznie nastawionego widza może ująć swym niespiesznym rytmem i - naprawdę! - zmysłowością. Nie znaczy to, że wolny jest od jakichkolwiek skaz.

 • Anna Walentynowicz obejrzy film o sobie

  Była działaczka "Solidarności" Anna Walentynowicz obejrzy w piątek, 25 sierpnia na specjalnym pokazie, inspirowany jej biografią, film Volkera Schloendorffa "Zapomniana bohaterka".

 • Gdańska premiera "Strajku"

  Premiera filmu Volkera Schloendorfa "Strajk" odbyła się w poniedziałek, 19 lutego, w gdańskim kinie Neptun. Wśród uczestników pokazu był m.in. były prezydent, przywódca sierpniowego strajku w Stoczni Gdańskiej Lech Wałęsa.

 • Jacek Borcuch: Rewolucjonista miłości

  Opowieść o końcu niewinności - tak film "Nieulotne", który do kin trafi w piątek, określił reżyser Jacek Borcuch. Film jest historią trudnej miłości pary dwudziestolatków. Główne role grają Jakub Gierszał i Magdalena Berus. Akcja częściowo toczy się w Hiszpanii.