• Informacje na temat:

  ciałem kobiety

Artykuły na temat: ciałem kobiety
 • Cameron Diaz: Kocham kobiety!

  Cameron Diaz (41 l.) śmiało wyznała, że kocha kobiety! Czy to oznacza, że zmieniła orientację seksualną?

 • Krzysztof Zanussi: "Obce ciało" to film o poszukiwaniu

  - Chciałem zrobić film o współczesności, który byłby uczciwy i szczery - mówi Krzysztof Zanussi. W swoim najnowszym dziele "Obce ciało" reżyser poruszył problem wiary w nowoczesnym świecie, kryzysu wartości, zmieniającej się roli społecznej kobiety i bezwzględności wielkich korporacji.

 • Agata Passent podgląda kobiety w szatni!

  ...opiekował się głównie ojciec.  "Do dziś bardzo mi imponują kobiety zadbane, które znają urodowe triki. Choć przerażają mnie botoks i operacje plastyczne" - dodaje.

 • "Obce ciało" : Bez przebaczenia

  W filmie Krzysztofa Zanussiego kolejny raz następuje wojna światów. Tym razem nie ma jednak mowy o pięknym filozoficznym traktacie, w którym tradycyjne wartości sygnowane imieniem Boga są konfrontowane z postępem i amoralnością. "Obce ciało", w którym korporacja ściera się w walce o władzę z klasztorem, przypomina raczej sensacyjny thriller klasy C - kiczowaty i śmieszny, bo nakręcony na poważnie.

 • Sierra Mead nie wstydzi się swojego ciała. Jest szczęśliwa i zakochana

  Sierra Mead ma pewną misję. Chce ośmielić inne krągłe kobiety i pokazać im, że nie powinny wstydzić się tego, jakimi są. Dlatego wrzuca swoje naturalne fotki do sieci.

 • "Obce ciało" Zanussiego z 12 nominacjami do Węży

  Akademia Węży ogłosiła nominacje do 4. edycji swoich nagród przyznawanych corocznie złym polskim filmom oraz ich twórcom. Nominacje zdominowało "Obce ciało" Krzysztofa Zanussiego.

 • Jej ciała pożądają kobiety

  Czego pragną kobiety? Ciała Megan Fox. W badaniu przeprowadzonym przez czasopismo "Heat", czytelniczki przyznały, że najbardziej pożądanym ciałem, jakie one same chciałyby mieć, jest sylwetka amerykańskiej aktorki i modelki, Megan Fox.

 • "Obce ciało": Buzek, Grochowska i Rosati o kobiecości

  Najnowszy film Krzysztofa Zanussiego "Obce ciało" jest krytyką współczesnego świata - rządzących nim korporacji, amoralnych zagrywek, prostytuowania się w celach biznesowych i sprzeniewierzenia się Bogu w imię postępu. To też filmowa próba opowiedzenia o współczesnych kobietach. O filmie opowiadają Agata Buzek, Weronika Rosati i Agnieszka Grochowska.

 • ...- chcą się eksponować. - Dojrzałe kobiety, które mają bardzo wypracowane, sprężyste ciała, chcą się nimi pochwalić. Z daleka wyglądają jednak jak swoje wnuczki - zaznacza Jacyków. - Chcecie drogie...

 • "Body/Ciało": Maja Ostaszewska bez makijażu

  - Zagranie tak niezwykłej i wielobarwnej postaci to było coś wspaniałego. Niesamowita przygoda, być może najistotniejsza w całej mojej drodze aktorskiej - mówi Maja Ostaszewska.

Zdjęcia na temat: ciałem kobiety
Wideo na temat: ciałem kobiety
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1780.

  okazja, ucieka z domu. Chowański przez przypadek dowiaduje się o osobistej tragedii Zosi, niedawno zmarł jej kilkuletni syn. Od razu dzwoni do kobiety i przeprasza ją za swoje samolubne zachowanie. Teraz razem wspierają się w cierpieniu po stracie swoich bliskich. Tymczasem z Zalewu Zegrzyńskiego zostaje wyłowione ciało kobiety.

 • "Belle Epoque": Masowe dzieciobójstwo w Krakowie?

  W ubogiej dzielnicy Krakowa dochodzi do pożaru, w wyniku którego prawie całkowitemu spaleniu ulega drewniany dom. Podczas akcji gaśniczej strażacy odnajdują ciało kobiety. Rodzeństwo Skarżyńskich przeprowadza sekcję – jej wyniki wskazują, że ofiara ma pękniętą czaszkę i kilka miesięcy wcześniej urodziła dziecko! Weronika zauważa przy zwłokach fragment nadpalonego dokumentu. Za pomocą chemicznych

Dyskusje na temat: ciałem kobiety
 • Re: "M jak miłość": Agnieszka Perepeczko nigdy nie uległa żadnemu mężczyźnie

  Rozum nawet najpiękniejszej kobiety powinien dominować nad jej ciałem.

 • Re: Ewa Kasprzyk kiedyś wstydziła się swoich piersi, dziś jest z nich dumna!

  Nie przesadzajcie z tym ciałem! 20-latki?! Autor chyba 20-latki nie widzial albo ma zwyczajnie wypaczony obraz ciala kobiety.

 • Re: Kultowe seriale : Ewa Wiśniewska nie potrafiła wybaczyć zdrady...

  mężczyźni nie zdradzają - idą po prostu na obiad jak nie ma go w domu. Kobiety próbują szantażować dvpą swoich mężów i handlować ciałem - co jest rzeczywistą zdradą i niewypełnianiem obowiązków małżeńskich.

 • Re: "Na Wspólnej": Zimiński zrobi skok w bok!

  Mam 42 lata i takiego powodzenia wśród starszych kobiet i młodszych nie miałem mając 20 czy 30 lat.Facet jest jak wino.Zadbany pachnący elegancki 50 latek może mieć spokojnie dziewczynę 20 lat w łóżku.Piękne jest życie mężczyzny,można się delektować piękny młodym ciałem i czuć ciepło kobiety od środka.

 • Re: "Wspaniałe stulecie": Hürrem wyda córkę za mąż!

  Mylisz się Ewo, kobiety pełnych kształtów modne były w Europie ale nigdy w czasach sułtanatu. Kobiety w haremie spełniały różne role i nie wszystkie były nałożnicami. drogę do sypialni władcy miały otwartą wyłącznie te najpiękniejsze nie tylko ciałem ale i umysłem (czasem tez sprytem). W filmie również widzimy tylko te "wybrane z wielu" a reszta kobiet jest tylko przemykającym tłem.

 • Re: "Wspaniałe stulecie": Czy Hürrem była Polką?

  , taka jest prawda. Kobiety w większości straciły swoją godność i nie pomoże chodzenie z dumnie podniesioną głową. Kiedyś prostytutkę można było poznać po ubraniu. Jako kupcząca swoim ciałem robiła wszystko, aby je wyeksponować. Popatrzcie, jak teraz ubierają się kobiety, na ich goliznę, a nawet jak golizny nie widać bezpośrednio, to legginsy i inne akcesoria pokazują ją nie mniej.

 • Re: Pierwsza sesja... bez ubrania!

  niestety nie pierwsza i nie ostatnia, która "ciałem zarabia na chleb". związek z tym starszym scenarzystą pewnie w wieku jej ojca, tylko to utwierdza. szkoda, że kobiety nie umieją się szanować, a potem oskarżają nas facetów, że traktujemy je jak obiekty seksualne. takim zachowanie same się proszą.

 • Re: "M jak miłość": Dominika Ostałowska krytykuje inne gwiazdy!

  Kazda kobieta jakos sie upiększa kiedys byla szminka teraz medycyna estetyczna. Co rusz jakas gwiazda krytykuje inne kobiety ze korzystaja z botoksu, operacji plastycznych itd. Ja mysle, ze skoro maja kase i taki kaprys to coz mnie to obchodzi co kto robi ze swoim ciałem.

 • Re: Gwiazda chce starzeć się z godnością

  Jestem jak najbardziej "za". Świat dostaje osterj schizy na tym punkcie. Moim zdaniem, każda kobieta powinna sama decydować, co robić ze swoim ciałem. Kobieta dojrzała wcale nie musi być "50-letnią(...) prace Franciszka Starowieyskiego. On potrafił docenić każdą zmarszczkę na kobiecym ciele. Powiedział kiedyś, że chude kobiety są po prostu nudne, bo ich ciała są tak do siebie podobne. Niech żyją

 • Re: "Demony da Vinci" debiutują na małym ekranie!

  czy przyjaźń tutaj na ziemi. Na mnie osobiście robi to duże wrażenie:) To znaczy ,że dusza ,która była w mężczyźnie ,będzie mogła być w bliskiej relacji z duszą ,która należała do kobiety jak i do mężczyzny i tak dusza, która należała do kobiety będzie mogła być w niebie w tej bliskiej relacji z duszą należącą do kobiety jak i do mężczyzny. Sam nie potrafię tego w sobie pojąć do końca jak to będzie