• Informacje na temat:

  ciałko

Artykuły na temat: ciałko
 • Amy Adams nabrała ciałka!

  Amy Adams (41 l.) ma na koncie wiele sukcesów. Była kilkukrotnie nominowana do Oskara, dwa razy zdobyła Złotego Globa i została laureatką Nickoldeon Kids' Choice Award. Wszystko za sprawą znakomitych kreacji aktorskich, dzięki którym jest bardzo ceniona i uwielbiana przez publiczność. Fani aż chłoną wszelkie informacje na jej temat i pragną wiedzieć, jak gwiazda prezentuje się nie tylko na ekranie, ale też na co dzień. Teraz mają okazję się przekonać, bowiem paparazzi nakryli Adams podczas...

 • Mariusz Bonaszewski: Wchodzę, rozwalam i znikam

  - Słyszałem, że trudno się ze mną pracuje - mówi. A jednak na brak propozycji nie narzeka. Może dlatego, że kiedy pojawia się na ekranie, wiadomo, że to obecność znacząca.

 • Agnieszka Wagner nabrała ciałka? Nie za dużo?

  Agnieszka Wagner (45 l.) rzadko bywa na polskich salonach. Ostatnio pojawiła się jednak na nagraniu Wielkiego Testu Wiedzy o NATO. Wygląda na to, że aktorka nabrała trochę ciałka przez ostatnich kilka miesięcy. Jak się prezentuje? Nie za dużo tych dodatkowych kilogramów?

 • Każda rzecz ma swój czas

  We wtorek, 15 kwietnia, okrągłą rocznicę 40. urodzin obchodzi Robert "Lica" Friedrich, muzyk Arki Noego i 2Tm2,3, przez długie lata gitarowa podpora metalowego Acid Drinkers.

 • Ewa Farna znowu przytyła? Ta fotka mówi wszystko

  Ewa Farna (23 l.) nigdy nie ukrywała, że ma problemy z utrzymaniem prawidłowej wagi. Wygląda na to, że piosenkarka po raz kolejny nabrała nieco ciałka.

 • Nie mam drogich zachcianek

  Dzięki "Seksowi w wielkim mieście" stała się sławna. To tajemnicza piąta bohaterka serial u i filmu. Na ekranie pojawia się w dość nietypowy sposób - poprzez stroje. Kto to? Pat Field, nowojorska stylistka.

 • Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się zdjęciem "w ciąży"!

  W ostatnim czasie Agnieszka Kaczorowska (24 l.) dość sporo przytyła. Tłumaczono, że to wszystko na potrzeby jej roli w "Klanie". Wkrótce serialowa Bożenka będzie w ciąży, więc aktorka musiała nabrać ciałka. Teraz Aga pochwaliła się na Facebooku fotką z planu zdjęciowego. Rzeczywiście, pozuje na niej z dość pokaźnym brzuszkiem! "Doczekałam się" - komentuje.

 • Przybywa Joanny Liszowskiej

  O wygląd Joanny Liszowskiej (28 l.) zaczyna się troszczyć "Super Express". Jak podkreśla gazeta, aktorka ostatnio prezentuje nieco "obfitsze niż pół roku temu wdzięki".

 • W takiej mini nie udało się Naomi Campbell uniknąć wpadki!

  Ikona modelingu Naomi Campbell już od lat nie chodzi po wybiegi, ale wciąż budzi ogromne zainteresowanie i aktywnie uczestniczy w celebryckim życiu. 46-letnia modelka wciąż zachwyca idealnym ciałek, które uwielbia eksponować. Wiadomo, że zbyt krótka mini może czasami jej właścicielce przysporzyć niemałych kłopotów. Szczególnie gdy jest się pod ciągłym obstrzałem paparazzich. Ci musieli mieć sporo uciechy, gdy udało im się sfotografować wysiadającą z samochodu Naomi...

 • Maryla odchudza się i radzi

  "Maryla Rodowicz wygląda po prostu świetnie i tryska energią" - zachwyca się kolorowa prasa.

Zdjęcia na temat: ciałko