• Informacje na temat:

  ciaran hinds

Artykuły na temat: ciaran hinds
 • "Terror": Tobias Menzies i Ciaran Hinds o arktycznej wyprawie

  ..."Opowieść oparta jest na prawdziwych wydarzeniach, które zaszły w XIX wieku. Opisuje podróż dwóch statków w poszukiwaniu szlaku handlowego, prowadzącego przez Arktykę". O kapitanie Jamesie Fitzjamesie, Johnie Franklinie, o przygotowaniach do serialu i kręceniu zdjęć w Budapeszcie opowiadają Tobias Menzies i i Ciaran Hinds.

 • "Hitman: Agent 47": Jest zwiastun

  Wytwórnia 20th Century Fox udostępniła pierwszą zapowiedź filmu "Hitman: Agent 47" - na podstawie popularnej serii gier komputerowych. Światowa premiera produkcji planowana jest na 28 sierpnia.

 • ...najtrudniejszej walki. W miarę jak demoniczni Biali Wędrowcy rosną w siłę przewodzący dzikusom Mance Rayder (Ciaran Hinds) podejmuje coraz bardziej desperackie próby przebicia się przez Mur. Tylko po jego...

 • "Gra o tron": Czwarty sezon na DVD i Blu-ray

  Czwarty sezon serialu "Gra o tron" jest już dostępny na płytach DVD i Blu-ray.

 • "Gra o tron”: 4. sezon już w sklepach!

  ...konfliktami wielkich rodów Westeros, żołnierze Nocnej Straży przygotowują się do swojej najtrudniejszej walki. W miarę jak demoniczni Biali Wędrowcy rosną w siłę przewodzący dzikusom Mance Rayder (Ciaran Hinds...

 • Upiorna obsada w komplecie

  Ujawniono nazwiska wszystkich aktorów, którzy zagrają w adaptacji musicalu "Upiór w operze". Opowieść o potworze zakochującym się w młodziutkiej śpiewaczce zrealizuje wkrótce Joel Schumacher ( "Bad Company" , "Telefon" ). Zdjęcia do projektu ruszają już 15 września.

 • "Gra o tron": Sezon 3. już na DVD!

  Straż stawia czoła siłom Białyc Wędrowców, Jon Snow (Kit Harrington) otrzymuje zadanie przeniknięcia w szeregi armii Mance’a Raydera, Króla za Murem (Ciaran Hinds) i poznania jego planów. − "Gra...

 • JJ Murphy, aktor "Gry o tron", nie żyje

  Północnoirlandzki aktor JJ Murphy zmarł cztery dni po realizacji pierwszej sceny na planie nowej serii "Gry o tron". 86-latek upadł w piątek, 8 sierpnia i nie odzyskał już przytomności - poinformował "Belfast Telegram".

 • Nicolas Cage: Czaszka zamiast twarzy

  Ralph Fiennes jako Voldemort, Meryl Streep jako Margaret Thatcher oraz Nicolas Cage jako mroczny Ghost Rider - to przykład na to, że technologiczne "czary mary" nie zastąpią filmowej charakteryzacji i tego, co potrafi zagrać sam aktor.

 • Radcliffe zarabia krocie w USA

  Gwiazda filmowej serii o Harrym Potterze, Daniel Radcliffe, już odnosi kolejne, filmowe sukcesy. Najnowszy film z udziałem aktora Kobieta w czerni" święci triumfy w Stanach Zjednoczonych. Do polskich kin film wejdzie już 2 marca.

Zdjęcia na temat: ciaran hinds
Wideo na temat: ciaran hinds
 • "Terror": Wywiad z Tobiasem Menziesem i Ciaranem Hindsem

  „Opowieść oparta jest na prawdziwych wydarzeniach, które zaszły w XIX wieku. Opisuje podróż dwóch statków w poszukiwaniu szlaku handlowego, prowadzącego przez Arktykę”. O kapitanie Jamesie Fitzjamesie, Johnie Franklinie, o przygotowaniach do serialu i kręceniu zdjęć w Budapeszcie opowiadają Tobias Menzies i i Ciaran Hinds.

 • Kobieta w czerni

  Gwiazda "Harry'ego Pottera" Daniel Radcliffe w mrocznej adaptacji bestsellerowej powieści grozy. Arthur - młody notariusz przyjeżdża do Crythin Gifford, aby uporządkować sprawy spadkowe zmarłej mieszkanki tego małego miasteczka. Miejscowi nie pomagają prawnikowi. Sam będzie musiał zmierzyć się z tajemniczą przeszłością kobiety. W jej opuszczonym domu czeka go prawdziwy koszmar.

 • Hitman: Agent 47

  Agent 47 to produkt inżynierii genetycznej. Jego "imię" to po prostu dwie ostatnie cyfry kodu kreskowego 640509-040147. Powstał, z połączenia nici DNA pięciu najgroźniejszych kryminalistów, jakich udało się schwytać, w jednym celu: miał być idealną bronią do zabijania.