• Informacje na temat:

  ciaran hinds zdjęcia

Artykuły na temat: ciaran hinds zdjęcia
 • "Terror": Tobias Menzies i Ciaran Hinds o arktycznej wyprawie

  ..."Opowieść oparta jest na prawdziwych wydarzeniach, które zaszły w XIX wieku. Opisuje podróż dwóch statków w poszukiwaniu szlaku handlowego, prowadzącego przez Arktykę". O kapitanie Jamesie Fitzjamesie, Johnie Franklinie, o przygotowaniach do serialu i kręceniu zdjęć w Budapeszcie opowiadają Tobias Menzies i i Ciaran Hinds.

 • "Gra o tron": Czwarty sezon na DVD i Blu-ray

  Czwarty sezon serialu "Gra o tron" jest już dostępny na płytach DVD i Blu-ray.

 • JJ Murphy, aktor "Gry o tron", nie żyje

  Północnoirlandzki aktor JJ Murphy zmarł cztery dni po realizacji pierwszej sceny na planie nowej serii "Gry o tron". 86-latek upadł w piątek, 8 sierpnia i nie odzyskał już przytomności - poinformował "Belfast Telegram".

 • Upiorna obsada w komplecie

  Ujawniono nazwiska wszystkich aktorów, którzy zagrają w adaptacji musicalu "Upiór w operze". Opowieść o potworze zakochującym się w młodziutkiej śpiewaczce zrealizuje wkrótce Joel Schumacher ( "Bad Company" , "Telefon" ). Zdjęcia do projektu ruszają już 15 września.

 • Egzorcysta w Watykanie

  Najnowszy film Mikaela Hafströma, autora głośnego dramatu "Zło", to trzymająca w napięciu opowieść o mrocznych stronach wiary. Obraz, w którym główną rolę zagrał zdobywca Oscara Anthony Hopkins debiutuje na Blu-ray i DVD już 14 października.

 • Trzeci sezon "Gry o tron" na DVD i Blu-ray

  21 lutego na sklepowych półkach zadebiutuje wydanie Blu-ray i DVD trzeciego sezonu "Gry o tron" - epickiej produkcji telewizji HBO zrealizowanej na podstawie bestsellerowego cyklu powieściowego George'a R.R. Martina.

Wideo na temat: ciaran hinds zdjęcia
 • "Terror": Wywiad z Tobiasem Menziesem i Ciaranem Hindsem

  „Opowieść oparta jest na prawdziwych wydarzeniach, które zaszły w XIX wieku. Opisuje podróż dwóch statków w poszukiwaniu szlaku handlowego, prowadzącego przez Arktykę”. O kapitanie Jamesie Fitzjamesie, Johnie Franklinie, o przygotowaniach do serialu i kręceniu zdjęć w Budapeszcie opowiadają Tobias Menzies i i Ciaran Hinds.

 • Kobieta w czerni

  Gwiazda "Harry'ego Pottera" Daniel Radcliffe w mrocznej adaptacji bestsellerowej powieści grozy. Arthur - młody notariusz przyjeżdża do Crythin Gifford, aby uporządkować sprawy spadkowe zmarłej mieszkanki tego małego miasteczka. Miejscowi nie pomagają prawnikowi. Sam będzie musiał zmierzyć się z tajemniczą przeszłością kobiety. W jej opuszczonym domu czeka go prawdziwy koszmar.

 • Dług

  Nawet najlepsi tajni agenci skrywają czasami sekrety z poprzednich misji. Wie o tym dobrze Rachel Singer, która musi stawić czoła swoim własnym demonom przeszłości ... Szpiegowski thriller "Dług" /The Debt/, do którego zdjęcia kręcone były w Tel Awiwie, Wielkiej Brytanii i Budapeszcie, wyreżyserowany został przez nominowanego do Nagrody Akademii Johna Maddena ("Zakochany Szekspir" /Shakespeare in Love/). Autorami scenariusza są Matthew Vaughn & Jane Goldman i Peter Straughan. Film jest...